Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(jurgaMac @ 2008 05 18, 14:51)
Jei šnekėti apie Ameriką, tai ten niekas nevažiuoja "na ura" gimdyti. susitaria iš anksto su daktaru ar akušere visame normaliame pasaulyje. tai jei važiuoji taip sau, tai ir gauni vidutinio lygio "aptarnavimą". Jei susitari su daktare ar akušere, būsi užtikrinta, kad reikiamu momentu tikrai gausi reikiamą pagalbą ir palaikymą.
manau, kad ne visada leidžia virkštelę kirpt vyrams ar vaiko neuždeda ant krūtinės, nes pats gimdymas nevyksta labai lengvai ar sklandžiai. mūsų irgi net neklausė dėl virkštelės, nors mes ir nepageidavom. o dėl uždėjimo, aš pati paprašiau. apsižliumbus visa smile.gif
maral' takava, jei norit gero gimdymo, tarkites. gimdote ne kasdien, reikia tam ruoštis smile.gif visomis prasmėmis


na del tarimosi tai ner butina... o ir amerikoje tariasi tik tie kurie privaciai gimdo... valstybinese ligoninese nesusitrsi...
o del virksteles kirpimo ir vyro isvarymo tai normalu jei leliukas ivertintas 7 ar maziau balu... manau ir buvo tas atvejis nes pasakojo kad sunkus gimdymas..
Atsakyti
as cia biski neivazioju tai gerai tuose trakuose ar ne??? g.gif skaitau skaitau ir suprasti negaliu as toks zmogus kuris jai viena karta buna siaubingai tai antra karta tikrai nesirizciau pastoti kad vel nezinot kur gimdyt nes kai paklausai tai siurpu kas darosi bet ar tiesa ar tik zmones perdeda as dar jauna man tik 21 ir kazkaip nesinoretu kad pirmas vaikelis mano gyvenyme gimtu taip siaubingai kaip pasakoja verysad.gif as ruosiosi tartis su gydytoju bet cia paskaicius ir kai tariesi visvien buna blogai doh.gif
Atsakyti
na matai kiekviena is musu yra individualybe kiekviena is musu gimdo skirtingai ir tikrai ne kiekvienai ten kur man buvo gerai tai ir kitai turi buti gerai smile.gif

negimdyk kol tikrai nesurasi tokios ligonines apie kuria bus tik geri atsiliepimai 4u.gif aarba varyk i bak/a apsimokek keliolika tukstanciu ir buk rami lotuliukas.gif
pirmaji gimdziau ir 21 ir nesitarusi trakuose na ir ka antra taip pat cia pagimdziau ir nieko viskas Ok smile.gif galvok pati kaip nori kol dar gali galvot nes kai gimdysi tai tikrai nesedesi intike neieskosi kur gimdyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkstis @ 2008 05 18, 14:00)
na del tarimosi tai ner butina... o ir amerikoje tariasi tik tie kurie privaciai gimdo... valstybinese ligoninese nesusitrsi...
o del virksteles kirpimo ir vyro isvarymo tai normalu jei leliukas ivertintas 7 ar maziau balu... manau ir buvo tas atvejis nes pasakojo kad sunkus gimdymas..

Juk išvarė dar negimus, tai koks gali būti įvertinimas? O balai buvo duoti 8-9. Balais juk vertina kūdikio būklę, o ne gimdymo sunkumą.

Žodžiu, jei neturi kišenėj susimokėt už gimdymą, darykis abortą? Kalbat jūs čia moteriškės, tai ką aš žinau...
Geriau realiai pažiūrėkit į pasaulį, nusiimkit tuos rožinius akinius, kiek šeimų neturi finansinių galimybių mokėti gydytojams tūkstantį ir daugiau, ir gimdo, ir gyvena, ir tai ne tik Lietuvoj, visam pasauly.
Deja, matyt gerą patarimą šiandien gavau - nekišti čia snapo visai, o tai būsiu suėsta... schmoll.gif
Atsakyti
Susidaro ispudys kad sioje temoje nieko negalima blogo pasakyti, nes kitaip is visu kampu supuola ir trina i miltus. Visaip juk gyvenime buna - vienam gerai kitam blogai ir visi savo nuomone gali pasisakyti, kad veliau gimdancios turetu realu vaizda ir galetu rinktis.
Gal del to cia tiek mazai ir blogu atsiliepimu, nes kas patyre nesekme jau nebenori dar karta buti malami i miltus forume.
Man asmenishkai Traku ligonine nesiskiria niekuo nuo kitu valstybiniu, joje kaip ir kitose yra geru zmoniu ir nelabai (pataikiau ir ant tokiu ir tokiu), palatos priziurimos panasiai ir t.t.. O ishskiria ja is kitu tai kad joje turi atskira palata ir seima (tetis, mama ir kudikis) buna viena be pasaliniu. O kitose vilniuje tik po viena tokia, tai ir nezinosi gausi ar negausi.
Va blush2.gif
Atsakyti
Reiskias balandzio 30d. Trakuose vienas po kito gime du forumieciu leliukai smile.gif

Liudna del Femina istorijos, norisi paguosti ir del sunkaus gimdymo, ir del kitu bedeliu console.gif
Taciau man ispudis irgi toks susidare, kad pacia mamyte labiau paveike stresine situacija - jeigu vaziavo gimdyt nesusitarus, gimdymas buvo sunkus, ilgas, gal ir pacio nusiteikimo dar truko... Tuomet viskas gali juodom spalvom atrodyti. Del gydytoju grieztumo gimdymo metu - ir man teko biggrin.gif ir labai dziaugiuosi kad tas grieztumas is transines skausmo busenos priversdavo grizti atgal i realybe, o svelnumo uzteko ir is vyro gimdymo metu ... Nors ir tas grieztai kviepuot liepe biggrin.gif O kad personalas rupinosi tavim - buk tikra, juk pati rasei kad ir sukviesti gydytojai buvo, ir turbut maziausiai jiems juokauti norejosi tavo atveju..
Del epiduro - esant ilgam bevandeniui periodui NIEKAM nerekomenduojama jo turet, nes bent jau vienas patvirtintas visuotinai faktas yra tas, kad epiduras sumenkina naturalias organizmo stangas, argi tu pati butum norejus dar ilgesnio nei 14 valandu gimdymo, ir dar labiau butum rizikavus savo sunelio sveikata 4u.gif

Ir niekas cia nieko nesiruosia suvalgyti. nei suesti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2008 05 18, 22:39)
as cia biski neivazioju tai gerai tuose trakuose ar ne??? g.gif  skaitau skaitau ir suprasti negaliu as toks zmogus kuris jai viena karta buna siaubingai tai antra karta tikrai nesirizciau pastoti kad vel nezinot kur gimdyt nes kai paklausai tai siurpu kas darosi bet ar tiesa ar tik zmones perdeda as dar jauna man tik 21 ir kazkaip nesinoretu kad pirmas vaikelis mano gyvenyme gimtu taip siaubingai kaip pasakoja verysad.gif as ruosiosi tartis su gydytoju bet cia paskaicius ir kai tariesi visvien buna blogai doh.gif


Galim pykti čia nepykę, bet pas mus valstybėje taip jau yra - jei susitari iš anskto ir gerai viesiems pamoki, bet kur bus elgiamasi gražiai. Suprantu kad daugumai pikta, man taip pat dėl tokios situacijos - nu bet taip yra ir nieko čia nepakeisi. Draugė net AK kaip karalienė pagimdė (nors ten jau skaitosi baisiausia priežiūra), kai mokėjo ginekologui, akušerei, anesteziologui. Žinau kad skaudu,kad yra kas negali mokėti, bet tokia yra realybė ir nieko čia nepadarysi.
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2008 05 19, 09:37)
Reiskias balandzio 30d. Trakuose vienas po kito gime du forumieciu leliukai  smile.gif

Liudna del Femina istorijos, norisi paguosti ir del sunkaus gimdymo, ir del kitu bedeliu  console.gif 
Taciau man ispudis irgi toks susidare, kad pacia mamyte labiau paveike stresine situacija - jeigu vaziavo gimdyt nesusitarus, gimdymas buvo sunkus, ilgas, gal ir pacio nusiteikimo dar truko... Tuomet viskas gali juodom spalvom atrodyti. Del gydytoju grieztumo gimdymo metu - ir man teko  biggrin.gif  ir labai dziaugiuosi kad tas grieztumas is transines skausmo busenos priversdavo grizti atgal i realybe, o svelnumo uzteko ir is vyro gimdymo metu ... Nors ir tas grieztai kviepuot liepe  biggrin.gif  O kad personalas rupinosi tavim - buk tikra, juk pati rasei kad ir sukviesti gydytojai buvo, ir turbut maziausiai jiems juokauti norejosi tavo atveju..
Del epiduro - esant ilgam bevandeniui periodui NIEKAM nerekomenduojama jo turet, nes bent jau vienas patvirtintas visuotinai faktas yra tas, kad epiduras sumenkina naturalias organizmo stangas, argi tu pati butum norejus dar ilgesnio nei 14 valandu gimdymo, ir dar labiau butum rizikavus savo sunelio sveikata  4u.gif

Ir niekas cia nieko nesiruosia suvalgyti. nei suesti wink.gif


xi kaip smagu smile.gif del gimtadienio datos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tooraa @ 2008 05 17, 17:37)
Vilmoshka, o ar pati gimdei kada AK ir VGN ar čia žinios tik iš pažįstamų? g.gif  biggrin.gif Nors tiek jau to, gali neatsakinėt  irnesakyk.gif - nukryptume nuo temos. Labai puiku, kad turi savo nuomonę 4u.gif , bet nereikia būt tokiai kategoriškai - nes būna visaip mirksiukas.gif , nenoriu plėstis blush2.gif

Gimdžiau dar geriau - šv.Jokūbo ligoninėj - įsivaizduoji, ką tai reiškia? blink.gif Čia tau ne AK ir netgi ne VGN schmoll.gif O šiaip koks skirtumas, ar AK gimdžiau pati ar mano draugės - jeigu priežiūra ten po gimdymo tragiška, tai jau jokio skirtumo, kas ten gulėjo... O ramiai pagimdysi ten TIK susitarus iš anksto.

QUOTE(Tooraa @ 2008 05 16, 18:36)
drinks_cheers.gif susitark - bus pačiai ramiau mirksiukas.gif lengvo ir sėkmingo tau gimdymo 4u.gif o šiaip nebijok - Trakuose iš tiesų labai maloni, net sakyčiau beveik "naminė" aplinka wub.gif  tikiuosi, tos trys ten praleistos dienos ir tau paliks puikius įspūdžius wub.gif

Tiesa, toks jausmas, kad šituos du postus rašė skirtingi žmonės... Juk Trakuose, kaip pati sakai, tikrai naminė aplinka. Šimtą kartų geriau nei AK, VGN ar RK...
Papildyta:
QUOTE(Artemidė @ 2008 05 17, 17:54)
Ką aš žinau - parašiau tik tai ką sakė pats ten dirbantis anesteziologas. Nepainiokit tik skirtingų dalykų - anesteziologas ten budi visada, bet kai kurie iš ten dirbančių neatlikinėja epidūrinės nejautros., o kad būna visada koks nors anesteziologas tai tikrai - tik gali būti,kad kartais dirba tas, kuris tik pilną narkozę gali atlikti. Nu bent man taip sakė.

Dabar pasakykit jūs man, kaip gali dirbti gydytojas, kuris negali atlikti visų procedūrų? blink.gif Ar jums neatrodo keista? Man pvz. atrodo. Ir dar man atrodo, kad tavo minėtas anesteziologas taip šnekėdamas visų pirma yra netaktiškas, o visų antra - taip kelia savo markę. Bet čia - tik mano nuomonė.

QUOTE(FeminaBona @ 2008 05 17, 23:33)
Jei jau higiena ten geriausia, tai tada nebežinau, kas yra gerai...  g.gif Kai gulėjau VGN su gresiančiu priešlaikiniu, palatos grindys plaunamos ir kriauklė dezinfekuojama buvo du kartus per dieną, o Trakuose antrą dieną neapsikentusi turėjau prašyti visų, kas tik užeidavo, kad grindis išplautų, o kriauklė kaip buvo purvina, taip ir liko per visas tas 4 dienas, o joje juk kūdikis prausiamas! Tai kiek pati prasiploviau, negalėdama nei stovėti, tai tiek ir buvo švaresnė.

Nuskausmint prašiau ir gydytojos, berods pavardė E.Pševluckienė ar Pleškuvienė, tokia jauna, šviesi, graži, ir akušerės, nežinau vardo. Be emocijų. O vedėja Variakojienė tai iš viso geriausiai, kaip gimdymo metu staugė ant manęs kartu su Rogalskiu. Vietoj to, kad patys padėtų pasiversti ant šono, kaip reikia, ar padėti koja, kur jiems atrodo reikia, tai jie rėkia ant manęs, grasinasi išeiti ir tu mol žinokis, o aš tokiuose skausmuose buvau, kad vargiai samonę išlaikiau, pajudėt kaip jie norėjo neįstengiau. Tai kur čia ta pagalba, priežiūra? Gimdymas ir taip buvo nepaprastai sunkus, neveltui trys gydytojai, rezidentė ir dar 3 akušerės buvo, tai dar ne kad padėtų, bet rėkė ant manęs, kaltino, nepadrasino nei vienu žodžiu, nieko nepaaiškino.. O vaiko tėvą, kuris iš užsienio atvyko dalyvauti gimdyme, ir man labai padėjo gimdymo metu, lemiamu momentu išvarė iš gimdyklos be jokios priežasties. Man nepatiko, "kaip" jis mane dregnu rankšluosčiu prakaitą šluosto, "ne taip"... Jis nei trukdė kam, man už galvos stovėdamas, nei ką, o man buvo vienintelė pagalba. Atėmė stebuklingą momentą ir iš jo, nors jis turėjo ir virkštelę nukirpti.

Ką jau kalbėti, kad gimusio vaiko man net neparodė, jau nešneku, kad nepadėjo ant krūtinės. Ilgai vaikas nesuriko, klausiau n kartū vaiko, tai kad užrėks kažkuri "Duok vaikui pailsėti!". Tik dar po kiek laiko, kai mane jau baiginėjo susiūti, susivokė viena patraukti aparatus, kad bent iš tolo matyčiau sūnų.
O susiuvo taip galingai, kad man gali operacijos prireikti, mano ginekologė irgi pašiurpo. Jau praėjo veik du mėnesiai, o negaliu iki šiol paliesti tų siūlių, kokia klaikuma...

Variakojienė vis gimdymo metu vis pakeltu balsu ir tai E.Pševluckienei sakė - tu čia vadovauk, nors galų gale pati priiminėjo.

Žodžiu, kada parašysiu išsamiau, nervai nelaiko. Tiesiog neturiu jėgų.
Negaliu suprasti tik, kas ten visiems užplaukė, jei jau taip giriami tie Trakai, ar mėnulio fazė kokia personalą paveikė, ar kad prieš pat Velykas, ar dar kas.Tikrai nežinau, ar kitur būtų buvę geriau, bet kad buvo viskas nerealiai blogai, tai faktas.
Vienintelis žmogus, parodęs bent kokį jautrumą, tai buvo slaugutė, keitusi patalynę ir naktinius, juos net pati man ir pervilko, neleido pačiai nieko. Tai jai esu dėkinga ir už švelnumą, ir gerą žodį. O daugiau...

Palatas valė kasdien. Ir kriaukles plovė, ir dulkes šluostė, ir patalynę kasdien keitė... Na, kaip gali būti taip skirtingai, ką?
O šiaip įdomu - kodėl negimdei VGN'e?
Man tai nieks neužplaukė - jau kokius 5 metus Trakai minimi daugiausiai iš geros pusės, čia gimdė daug mano draugių ir pažįstamų, ir nė vienai Trakai nebuvo blogi, esu vietinė, pati čia lankiausi viso nėštumo metu, todėl ir pasirinkau čia gimdyt - AK manęs nesužavėjo tikrai. Jau baisiau kaip ten, po gimdymo tikrai negali būti schmoll.gif
Labai užjaučiu tave dėl tokio pasak tavęs sunkaus gimdymo, tačiau manau, kad tavo pasakojimas yra iš savos varpinės, jeigu apie tavo atvejį kalbėtų tavo gimdyme dalyvavę gydytojai, esu tikra, kad išgirstume kardinaliai kitą nuomonę...
Aš pvz. iš savo patirties galiu tik gerai apie Trakus kalbėti...

QUOTE(FeminaBona @ 2008 05 18, 11:28)
Galvojau, kad gerai (na, išskyrus įgimtas problemas, nuo gimdymo tai nepriklausė, ir užlaužtą vieną pėdutę), kol sūnus dviejų savaičių ėmė ir nustojo kvėpuot. Jei pati nebūčiau sugebėjusi atgaivinti - amen būtų jau. Greitoji važiavo daugiau kaip pusvalandį, iškviečiau tik tada, kai vaikas jau kvėpuot pradėjo. Pragulėjom naujagimių ligoninėj Santariškėse, tyrimų galybė. Paaiškėjo, kad yra išniręs kaklo slankstelis, tačiau kodėl jis kartais nustoja kvėpuoti, arba kai atryja ir užlieja takus, nesugeba atsikosėti ir dūsta, vienos tikros priežasties nepasakė, gali būti ir dėl to slankstelio, ir dėl deguonies trūkumo gimdymo metu. Tad kol kas nuolatinėj įtampoj gyvenu, tikiuosi, kad sustiprės ir paprasčiausiai išaugs, kad ir kas tai būtų, o slankstelis žiūrėsim, ar atsistatė, kitą savaitę vėl į Santariškes.

O tai čia taip tavo sūneliui dėl gimdymo? g.gif Bet kokiu atveju linkiu kuo greičiau pasveikti 4u.gif

QUOTE(jurgaMac @ 2008 05 18, 13:51)
Jei šnekėti apie Ameriką, tai ten niekas nevažiuoja "na ura" gimdyti. susitaria iš anksto su daktaru ar akušere visame normaliame pasaulyje. tai jei važiuoji taip sau, tai ir gauni vidutinio lygio "aptarnavimą". Jei susitari su daktare ar akušere, būsi užtikrinta, kad reikiamu momentu tikrai gausi reikiamą pagalbą ir palaikymą.
manau, kad ne visada leidžia virkštelę kirpt vyrams ar vaiko neuždeda ant krūtinės, nes pats gimdymas nevyksta labai lengvai ar sklandžiai. mūsų irgi net neklausė dėl virkštelės, nors mes ir nepageidavom. o dėl uždėjimo, aš pati paprašiau. apsižliumbus visa smile.gif
maral' takava, jei norit gero gimdymo, tarkites. gimdote ne kasdien, reikia tam ruoštis smile.gif visomis prasmėmis

Na, pritariu. Tokioj valstybėj gyvenam, kad esam priversti tartis, jeigu norim, kad būtų gerai. Juolab kad gimdom ne kasdien, o vos kelis kartus gyvenime...

QUOTE(Artemidė @ 2008 05 19, 09:42)
Galim pykti čia nepykę, bet pas mus valstybėje taip jau yra - jei susitari iš anskto ir gerai viesiems pamoki, bet kur bus elgiamasi gražiai. Suprantu kad daugumai pikta, man taip pat dėl tokios situacijos - nu bet taip yra ir nieko čia nepakeisi. Draugė net AK kaip karalienė pagimdė (nors ten jau skaitosi baisiausia priežiūra), kai mokėjo ginekologui, akušerei, anesteziologui. Žinau kad skaudu,kad yra kas negali mokėti, bet tokia yra realybė ir nieko čia nepadarysi.

O po gimdymo kaip ji jautėsi - irgi kaip karalienė? Ta prasme priežiūra ir visa kita?
Va ten, FeminaBona, tai tikrai tragedija gulėti - niekas nieko neaiškina, nemoko, nepadeda, vyras pasilikti kartu negali, nemoki žindyt - tavo problemos, guli kraujo klane - tavo problemos (atsivežk savo palas ir paklotus), neturi sveikatos atsikelti iš lovos - tavo problemos, maitinsi vaiką?-prašau, 10 minučių žindymui skirta doh.gif Nu kaip, normaliai, ką?
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 05 19, 12:33)
Dabar pasakykit jūs man, kaip gali dirbti gydytojas, kuris negali atlikti visų procedūrų? blink.gif Ar jums neatrodo keista? Man pvz. atrodo. Ir dar man atrodo, kad tavo minėtas anesteziologas taip šnekėdamas visų pirma yra netaktiškas, o visų antra - taip kelia savo markę. Bet čia - tik mano nuomonė.

O po gimdymo kaip ji jautėsi - irgi kaip karalienė? Ta prasme priežiūra ir visa kita?
Va ten, FeminaBona, tai tikrai tragedija gulėti - niekas nieko neaiškina, nemoko, nepadeda, vyras pasilikti kartu negali, nemoki žindyt - tavo problemos, guli kraujo klane - tavo problemos (atsivežk savo palas ir paklotus), neturi sveikatos atsikelti iš lovos - tavo problemos, maitinsi vaiką?-prašau, 10 minučių žindymui skirta doh.gif Nu kaip, normaliai, ką?


Žinai kaip padarysiu - tiesiai paklausiu savo gydyojo (jis Trakuose dirba ir ruošiuosi pas jį gimdyti), kai nueisiu į konsultaciją po poros savaičių, kaip ten yra su tais anesteziologais. Pasakysiu ką girdėjau, iš kur, ir manau jis man atsakys į visus klausimus. Man tik įdomu būtų, jei daugiau parašytų merginos, kurioms buvo daromas cezaris - ar tikrai ten taiko pilną narkozę? Nes jei taip, tai tada viskas aišku būtų, jei dėl paprasto gimdymo dar galim ginčytis, ar anesteziologo tinkamo nebuvo, ar gydytojas nenorėjo nuskausminimo duoti, tai cezario atveju klausimų neliktų - jei kam nors dar šiais laikais darė pilną narkozę - tada ten tikrai problemų yra.

O dėl priežiūros ligoninėse,tai manau pamokėjus galima ją gerą gauti visur - gink dieve nesakau, kad nebūna geros priežiūros nemokamai, visur visokių žmonių yra, vieni dirba kaip robotai tik dėl pinigų, kiti iš tiesų myli savo darbą. Pinigai paprastai tik padidina (bet aišku kad negarantuoja) tikimybę sulaukti geresnės priežiūros.
Atsakyti
QUOTE(FeminaBona @ 2008 05 19, 01:24)
Juk išvarė dar negimus, tai koks gali būti įvertinimas? O balai buvo duoti 8-9. Balais juk vertina kūdikio būklę, o ne gimdymo sunkumą.

Žodžiu, jei neturi kišenėj susimokėt už gimdymą, darykis abortą? Kalbat jūs čia moteriškės, tai ką aš žinau...
Geriau realiai pažiūrėkit į pasaulį, nusiimkit tuos rožinius akinius, kiek šeimų neturi finansinių galimybių mokėti gydytojams tūkstantį ir daugiau, ir gimdo, ir gyvena, ir tai ne tik Lietuvoj, visam pasauly.
Deja, matyt gerą patarimą šiandien gavau - nekišti čia snapo visai, o tai būsiu suėsta...  schmoll.gif


na nezinau.. as kiek gyvenime susiduriau su gydytojais niekada nemokejau bet visais atvejais viskas buvo padaroma profesionaliai, operacijos budavo be jokiu komplikaciju ir tikrai jauciau rupesti... na nezinau gal man tik sekesi taip papult ant mediku....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kibirkstis: 19 gegužės 2008 - 12:57
QUOTE(Artemidė @ 2008 05 19, 12:49)
Žinai kaip padarysiu - tiesiai paklausiu savo gydyojo (jis Trakuose dirba ir ruošiuosi pas jį gimdyti), kai nueisiu į konsultaciją po poros savaičių, kaip ten yra su tais anesteziologais. Pasakysiu ką girdėjau, iš kur,  ir manau jis man atsakys į visus klausimus. Man tik įdomu būtų, jei daugiau parašytų merginos, kurioms buvo daromas cezaris - ar tikrai ten taiko pilną narkozę? Nes jei taip, tai tada viskas aišku būtų, jei dėl paprasto gimdymo dar galim ginčytis, ar anesteziologo tinkamo nebuvo, ar gydytojas nenorėjo nuskausminimo duoti, tai cezario atveju klausimų neliktų - jei kam nors dar šiais laikais darė pilną narkozę - tada ten tikrai problemų yra.

O dėl priežiūros ligoninėse,tai manau pamokėjus galima ją gerą gauti visur - gink dieve nesakau, kad nebūna geros priežiūros nemokamai, visur visokių žmonių yra, vieni dirba kaip robotai tik dėl pinigų, kiti iš tiesų myli savo darbą. Pinigai paprastai tik padidina (bet aišku kad negarantuoja) tikimybę sulaukti geresnės priežiūros.

Tavo gydytojas - Rogalskis arba Kalinauskis, ar ne?
Labai teisingai padarysi jo išsiklausinėjus apie viską viską, kas tau svarbu - aš dariau lygiai taip pat - viską susižinojau pas savo gydytoją, sutarėm, ką darysim vienu ar kitu atveju ir t.t.
Apie anesteziologą galiu patikinti - TIKRAI daro epidūrinę ir spinalinę nejautrą. Ir ne bet kaip daro, o labai labai gerai.
Cezario atveju daro SPINALINĘ nejautrą, kai nejauti apatinės kūno dalies, bet esi sąmoninga, viską girdi ir matai. Jeigu viskas gerai ir tau, ir leliukui, padeda jį ant krūtinės. Apie bendrą nejautrą net nešneka ten - ji taikoma tik tuo atveju, jeigu gimdyvė turi kokių nors sveikatos problemų, susijusių su stuburu arba tarkim komplikuoto gimdymo atveju, kai staigiai tenka daryti Cezarį arba jeigu padaryta spinalinė nejautra neveikia.

Dėl pinigų mokėjimo - taip - nori moki, nori - ne. Tačiau kartais čia paskaičius susidarau nuomonę, tarsi moka pinigus tik Trakuose, o jau kitur tai nemoka... doh.gif

O priežiūra po gimdymo - superinė ir tikrai tikrai tokios priežiūros kitur nesulauksite. Tiesą sakant, girdėjau išsireiškimą, kad Trakai - tarsi antras BAK'as... Taigi, linkiu sėkmės visoms gimdančioms Trakuose (ir ne Trakuose aišku), kad visoms būtų taip gerai, kaip mums su dukryte wub.gif
Atsakyti