Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(mamius @ 2008 05 09, 19:05)
Vat as irgi pagalvojau kaip cia taip del prieslaikiniu gimdymu- man esant, nakti operavo viena moteri, kuriai 37 savaite nubego vandenys. Buvo sukviesti gydytojai ir net neonatologe is Vilniaus, kad vaikeli priziuretu...  unsure.gif  Tai gal vietines moteris priima  g.gif

na aš vietinė, bet gydytoja vis pabrėždavo kad būtinai turiu sulaukt 38 sav, o jei ne, tai reiks keliaut į Vilnių g.gif
Atsakyti
Kaip smagu skaityti, kad Trakuose niekas nesikeičia į blogąją pusę thumbup.gif bigsmile.gif

QUOTE(SNija @ 2008 05 07, 15:12)
Mano ispudziai:
Papuoliau pas gyd Ragalski ir akusere Vyda. Vyda  thumbup.gif . Jeigu kas lanket Semetos kursus tai ji pagal sia metodika ir dirba ir siaip labai malonus zmogus. Zodziu as galvoju kad jeigu tartis tai reikt su akusere o ne su gydytoju, nes ji visa laika salia, o gydytojai jau pati gala koordinuoja.



QUOTE(mamius @ 2008 05 08, 10:02)
Na va, mes jau po Traku. Pries savaite i musu seima atejo dukryte Sofija, gimdymas tetruko 2 valandas, kaip ir cia palinkejot - tik puk puk ir yra- neitiketina  biggrin.gif 

Po visko galiu apie Trakus atsiliepti tik su didziule meile  wub.gif  ir dekingumu  wub.gif  Gydytojos Vilijos ir akuseres Ausros prieziuros deka visas gimdymas buvo kaip gerai suprojektuotas projektas  thumbup.gif  As pati neplysau, nereikejo kirpt, tik pabaigoj pastebejo kad gimdoj liko vandenmaisio dalys, taigi ramiai iskviete anesteziologus ir su narkoze mane isvale. Lelyte gime su virkstele ant kaklo, gerokai melyna, bet labai greit atsigavo, ir gavo auksciausius balus smile.gif
Pasiseke patekt i mokama palata, todel visas laikas praleistas prilygo sanatorijai  bigsmile.gif  svaru jauku sviesu, dusas, tuoletas. Paklausyt toniuku aparata atvesdavo tiesiai i palata, klizma padare irgi joje, zodziu nors toks mazas malonumas  smile.gif

Dar is patirties - maciau kad kelias mamytes, atvaziavusias su keliais cm, puikiai pagulde ginekologiniam skyriui ir nieko tikrai nesiunte atgal i Vilniu del vietos trukumo wink.gif

Taigi tokie musu ispudziai, visoms nuosirdziausiai linkiu sekmes gimdant, kur bepasirinktumet  mirksiukas.gif  mes trecio nebeplanuojam, bet jei ka...  biggrin.gif  Trakai rules  thumbup.gif



QUOTE(Night @ 2008 05 08, 15:03)
Aš irgi jau iš Trakų. imdžiau pas gyd Digrienę (ar kažkaip pan) ir akušerę Romualdą Vitkauskaitę. Nu šita akušerė tai profesionalių profesionalė ir nerealaus gerumo žmogus. Išvis aš sužavėta ten viskuom. Priežiūros ir dėmesio su kaupu nors su niekuom nesitariau. Vedėja biški nepatiko, nu bet ką darysi. dar nepatiko kad norėjo išrašyti parą po gimdymo ir paskui kitą dieną vėl reiktų važiuot tyrimuką priduot, bet aš nepasidaviau ir išvažiavau tik tada kai mažylei suėjo 48val. Tiesa, akušerė sakė perduot kad vilnietės nevažiuotų ten, nes jos nepėja suktis, perdaug gimdyvių biggrin.gif



Širdingiausi sveikinimai naujoms Mamytėms 4u.gif clap.gif clap_1.gif
Ramių naktelių, daug pienelio ir sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu SNiją, mamių ir Night tapus mamytėmis smile.gif

QUOTE(mamius @ 2008 05 09, 18:05)
Vat as irgi pagalvojau kaip cia taip del prieslaikiniu gimdymu- man esant, nakti operavo viena moteri, kuriai 37 savaite nubego vandenys. Buvo sukviesti gydytojai ir net neonatologe is Vilniaus, kad vaikeli priziuretu...  unsure.gif  Tai gal vietines moteris priima  g.gif

Nesvarbu, vietinė-nevietinė, turi būt sulaukus 37-38 savaičių būtinai.
Atsakyti
Na mes jau trecia savaitele skaiciuojam. Parsivezem suneli is Traku. apie siuos gimdymo namus liko tik geriausi prisiminimai. Nors gimdymas truko apie 12 valandu. tiek laiko ir gimdykloje praleidome. Nebuvo labai lengva ir labai paprasta. bet is ligonines grizome kaip is sanatorijos. buvome susitare su vedeja. akusere pasitaike Ausra. na ir taip visa gimdyma jos profiskai priziurejo. ir pati vaikeli labai profiskai prieme. likome suzaveti
pradzioje buvo akusere Roma. tai ji tokia grieztoka.
zodziu, jei gimdysiu dar, gimdysiu tiktai trakuose. niekur kitur smile.gif
gyvenome paprastoje palatoje. bet tikrai man uzteko to bendro duso ir wc. kazkaip ne tas galvoje buvo. tuo labiau, kad ten tu palatu nemarios. ne karto prie duso nelaukiau eileje. tiesiog i viska labai teigiamai ziurejau, nors butume eme mokama palata, jei butu tuo metu laisva.
geriausia buvo tai, kad palatoje buvome tik musu seima. keista butu su svetima moteriske ir su jos sveciais pirmasias kudikelio valandas skaiciuoti.
gaila, kad jie turi tiek mazai palatu ir gimdyklu. nes visas vilnius, man atrodo, ten tuoj vaziuos.
geriau buti negali smile.gif
o vedeja kaip mama... taip maloniai bendravo. tikrai jautemes globojami smile.gif
sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
O kada gimdet? Gal ir mes tuo paciu metu biggrin.gif Nes taip pat akusere Ausra ir gyd. Variakojiene prieme, ir taip pat skaiciuojam trecia savaitele smile.gif
Atsakyti
Siaubas kaip laikas greit bega. doh.gif Kiek jau cia beliko ax.gif Reiketu nuvaziuot paziuret kur tie gimdymo namai yra. Kad paskui MB ir to strioko kur kitur nenuvestu blink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Ruosiuosi gimdyti Trakuose, jei sekmingai isnesiosime iki 38 savaites, ko labai tikiuosi. Taip kad jungsiuosi prie jusu 4u.gif
Tik viena smulkmenele norejau pastebeti - atsiprasau, kad nick'o tiksliai nepamenu, bet mergina, sudariusi daiktu, kuriuos reikia veztis i ligonine sarasa, i ji itrauke kakava, kad pienelis gamintusi.
Atsiprasau uz savo trigrasi, bet kakavos gimdyvei negalima, nes jis gali sukelti vaikeliui alergija ir be to, kakava dar ir vidurius uzkietina. Taip kad jos GRIEZTAI NEGALIMA. As pati pagal ta sarasiuka jau buvau nusipirkusi, bet aciu Die, pasakiau gydytojai ir ji mane paprotino. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2008 05 09, 20:21)
na aš vietinė, bet gydytoja vis pabrėždavo kad būtinai turiu sulaukt 38 sav, o jei ne, tai reiks keliaut į Vilnių g.gif


Noreciau paneigti kad butina sulaukti 38sav. Jau nuo 37sav skaitosi,kad vaikelis pilnai isnesiotas. tongue.gif As pati gimdziau Trakuose ir man buvo 37savaiteles wacko.gif Niekas manes atgal i Vilniu nevare,o net ir klausimo tokio niekam neiskilo ar cia lesiti man gimdyti ar ne.. g.gif Taip kad merginos relax.. Gimdykit Trakuose thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Aš taip pat ruošiuosi gimdyti Trakuose, tik vat vakar iš Trakų ligoninės anesteziologo sužinojau ne kokią naujieną (tas pats anesteziologas BAK'e kursuose paskaitą apie nuskausminimą veda, tai jos metu ir prasitarė): Trakuose ne visi ten dirbantys anesteziologai moka atlikti spinalinę ir epidūrinę nejautras ir būna tokių pamainų, kai tai galinčio atlikti anesteziologo paprasčiausiai nebūna ir tada jau jums niekas nepadarys nuskausminimo. O blogiausia tai, kad jei tokiu metu iškyla būtinybė daryti neplanuotą cezarį, daroma pilna narkozė. Na, kaip supratau, tai pasitaiko ne taip ir dažnai, bet ir anesteziologai ten pamainomis dirba, tai ant kokio užtaikysim, tokį ir nuskausminimą gausim (arba negausim).

Galvoju, gal tada ne tik su gydytoju, bet ir su anesteziologu reikia tartis, kad jeigu ką iš namų jį būtų galima iškviesti g.gif

QUOTE(Lina.Marija @ 2008 05 16, 16:33)
Atsiprasau uz savo trigrasi, bet kakavos gimdyvei negalima, nes jis gali sukelti vaikeliui alergija ir be to, kakava dar ir vidurius uzkietina. Taip kad jos GRIEZTAI NEGALIMA. As pati pagal ta sarasiuka jau buvau nusipirkusi, bet aciu Die, pasakiau gydytojai ir ji mane paprotino.  4u.gif


drinks_cheers.gif Visiškai pritariu, man irgi žindymo kursuose minėjo, kad trys pagrindiniai produktai, kurių tikrai negalima naudoti žindymo metu tai: kava, kakava ir šokoladas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 16 gegužės 2008 - 17:44
QUOTE(mamius @ 2008 05 15, 14:16)
O kada gimdet? Gal ir mes tuo paciu metu  biggrin.gif  Nes taip pat akusere Ausra ir gyd. Variakojiene prieme, ir taip pat skaiciuojam trecia savaitele  smile.gif


gimdem balandzio 30 diena smile.gif ta para, sake, labai daug gimdyviu buvo
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 05 16, 18:42)
Sveikos visos  4u.gif  Aš taip pat ruošiuosi gimdyti Trakuose, tik vat vakar iš Trakų ligoninės anesteziologo sužinojau ne kokią naujieną (tas pats anesteziologas BAK'e kursuose paskaitą apie nuskausminimą veda, tai jos metu ir prasitarė): Trakuose ne visi ten dirbantys anesteziologai moka atlikti spinalinę ir epidūrinę nejautras ir būna tokių pamainų, kai tai galinčio atlikti anesteziologo paprasčiausiai nebūna ir tada jau jums niekas nepadarys nuskausminimo. O blogiausia tai, kad jei tokiu metu iškyla būtinybė daryti neplanuotą cezarį, daroma pilna narkozė. Na, kaip supratau, tai pasitaiko ne taip ir dažnai, bet ir anesteziologai ten pamainomis dirba, tai ant kokio užtaikysim, tokį ir nuskausminimą gausim (arba negausim).

Galvoju, gal tada ne tik su gydytoju, bet ir su anesteziologu reikia tartis, kad jeigu ką iš namų jį būtų galima iškviesti  g.gif


O ar tau planuojamas cezaris? Ar šiaip nori gimdyt su nuskausminimu? g.gif Jei taip, tai reiktų tartis dėl nuskausminimo iš anksto tiek su gydytoju, tiek su anesteziologu, nes dauguma ten gydytojų ir akušerių yra naturalaus gimdymo šalininkai ir tikrai nepuola leist nuskausminamuosius mirksiukas.gif o po tavo posto, tai net pagalvojau, gal taip yra būtent dėl tos priežasties, kurią tu parašei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tooraa @ 2008 05 16, 18:08)
O ar tau planuojamas cezaris? Ar šiaip nori gimdyt su nuskausminimu?  g.gif Jei taip, tai reiktų tartis dėl nuskausminimo iš anksto tiek su gydytoju, tiek su anesteziologu, nes dauguma ten gydytojų ir akušerių yra naturalaus gimdymo šalininkai ir tikrai nepuola leist nuskausminamuosius mirksiukas.gif o po tavo posto, tai net pagalvojau, gal taip yra būtent dėl tos priežasties, kurią tu parašei?  g.gif


Galvoju su nuskausminimu gimdyti, o kadangi kaip paskaitėlėse teigė anesteziologas, kas kevirtas gimdymas baigiasi cezariu, tai negaliu ir apie jį nepagalvoti, kas būtų jeigu... Gydytojui lyg ir buvau užsiminusi, kad nuskausminimo norėsiu, bet kaip vakar man pasakė anesteziologas "nebus gydytojo anesteziologo, kuris jį gali padaryti ir akušeris-ginekologas nieko nepadės". Žinai, aš irgi pagalvoju,kad natūralistai jie tik todėl,kad dažnai nebūna paprasčiausiai kam to nuskausminimo padaryti. Jaučiu teks individualiai dar ir su anesteziologu tartis, nes dabar bent jau jo pavarę žinau.
Bet baisiausia, kai kalba eina apie cezarius, nes tada daroma pilna narkozė, kuri turi tikrai daug neigiamų padarinių lyginant su epidūrine ar spinaline nejautra. doh.gif
Atsakyti