Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

Aš irgi jau iš Trakų. imdžiau pas gyd Digrienę (ar kažkaip pan) ir akušerę Romualdą Vitkauskaitę. Nu šita akušerė tai profesionalių profesionalė ir nerealaus gerumo žmogus. Išvis aš sužavėta ten viskuom. Priežiūros ir dėmesio su kaupu nors su niekuom nesitariau. Vedėja biški nepatiko, nu bet ką darysi. dar nepatiko kad norėjo išrašyti parą po gimdymo ir paskui kitą dieną vėl reiktų važiuot tyrimuką priduot, bet aš nepasidaviau ir išvažiavau tik tada kai mažylei suėjo 48val. Tiesa, akušerė sakė perduot kad vilnietės nevažiuotų ten, nes jos nepėja suktis, perdaug gimdyvių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 08 gegužės 2008 - 14:03
Sveikos mamytes, esamos ir busimos!

Laukiuosi antro leliuko, tai va ir skaitineju apie gimdyma Trakuose! Visko prisiskaiciau, o ypac papiktino vienos mamytes pasysakymai apie Rogalski, koks jis pinigu lupikas ir t.t. Pries sesis metus gimddziau suneli Jokubo ligoninej, zinoma pas ta pati Rogalski, zinoma is anksto tariausi! Ir apie si gydytoja galiu pasakyti tik geriausius zodzius ir savo antraji gimdysiu tik pas ji, kiek tai be kainuotu. Nes nieku gyvu netikiu, kad apie uzmokesti jam, kazkamtai buvo liepta pasiskaityti intenete! NESAMONE!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 05 08, 16:03)
Aš irgi jau iš Trakų. imdžiau pas gyd Digrienę (ar kažkaip pan) ir akušerę Romualdą Vitkauskaitę. Nu šita akušerė tai profesionalių profesionalė ir nerealaus gerumo žmogus. Išvis aš sužavėta ten viskuom. Priežiūros ir dėmesio su kaupu nors su niekuom nesitariau. Vedėja biški nepatiko, nu bet ką darysi. dar nepatiko kad norėjo išrašyti parą po gimdymo ir paskui kitą dieną vėl reiktų važiuot tyrimuką priduot, bet aš nepasidaviau ir išvažiavau tik tada kai mažylei suėjo 48val. Tiesa, akušerė sakė perduot kad vilnietės nevažiuotų ten, nes jos nepėja suktis, perdaug gimdyvių biggrin.gif


Tai tikriausiai del tu paciu vilnieciu ir yra perkrauta. Netikiu, kad trakiskiu tiek gimdanciu, kad gimdymo namai vos atlaiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 05 08, 13:04)
kad ir man taip butu, pum pum ir yra smile.gif bet dar daug laiko laukti... iki rugsejo smile.gif


na matai mamiui prikarksejau kad puk puk ir vsio tai ji ne tik puk puk per ta padare per dvi val tai galiu ir tau prikarkseti kad ir tau puk puk ir vsiio Ok 4u.gif
QUOTE(Night @ 2008 05 08, 15:03)
Aš irgi jau iš Trakų. imdžiau pas gyd Digrienę (ar kažkaip pan) ir akušerę Romualdą Vitkauskaitę. Nu šita akušerė tai profesionalių profesionalė ir nerealaus gerumo žmogus. Išvis aš sužavėta ten viskuom. Priežiūros ir dėmesio su kaupu nors su niekuom nesitariau. Vedėja biški nepatiko, nu bet ką darysi. dar nepatiko kad norėjo išrašyti parą po gimdymo ir paskui kitą dieną vėl reiktų važiuot tyrimuką priduot, bet aš nepasidaviau ir išvažiavau tik tada kai mažylei suėjo 48val. Tiesa, akušerė sakė perduot kad vilnietės nevažiuotų ten, nes jos nepėja suktis, perdaug gimdyvių biggrin.gif

na as tai tik pagimdziau ir kai viskas isaiskejo kad ok dar budama gimdykloi pasiklausiau ar jau galesiu kita diena lekti namo tongue.gif isleido ir po to atvariau to tyrimuko pasidaryti i ligonine lotuliukas.gif nes kaip sakant namu sienos mielesnes maniskis ligonineje neeme krutines o namie is karto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 05 08, 15:03)
Aš irgi jau iš Trakų. imdžiau pas gyd Digrienę (ar kažkaip pan) ir akušerę Romualdą Vitkauskaitę. Nu šita akušerė tai profesionalių profesionalė ir nerealaus gerumo žmogus. Išvis aš sužavėta ten viskuom. Priežiūros ir dėmesio su kaupu nors su niekuom nesitariau. Vedėja biški nepatiko, nu bet ką darysi. dar nepatiko kad norėjo išrašyti parą po gimdymo ir paskui kitą dieną vėl reiktų važiuot tyrimuką priduot, bet aš nepasidaviau ir išvažiavau tik tada kai mažylei suėjo 48val. Tiesa, akušerė sakė perduot kad vilnietės nevažiuotų ten, nes jos nepėja suktis, perdaug gimdyvių biggrin.gif


Matyt gimdei geguzes 5d. smile.gif nes tada ju budejimas buvo. Man Roma irgi sake kad jau tu vilnieciu ... AS gimdziau 4d. smile.gif matyt koridoriuj kazkur dar ir prasilenkem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 05 08, 15:34)
na as tai tik pagimdziau ir kai viskas isaiskejo kad ok dar budama gimdykloi pasiklausiau ar jau galesiu kita diena lekti namo  tongue.gif isleido ir po to atvariau to tyrimuko pasidaryti i ligonine  lotuliukas.gif nes kaip sakant namu sienos mielesnes maniskis ligonineje neeme krutines o namie is karto  lotuliukas.gif

Na tai matai kaip visom skirtingai. Aš ten labai gerai jaučiausi ir nenorėjau namo važiuot biggrin.gif Tiksliau sakant tai nenorėjau pirmyn atgal tokio mažo zuikučio tampyt smile.gif

QUOTE(SNija @ 2008 05 08, 16:41)
Matyt gimdei geguzes 5d. smile.gif nes tada ju budejimas buvo. Man Roma irgi sake kad jau tu vilnieciu ... AS gimdziau 4d. smile.gif matyt koridoriuj kazkur dar ir prasilenkem smile.gif

Jap, pagimdžiau 05 05 pati paskutinė iš tądien atvykusių biggrin.gif Matyt prasilenkėm wink.gif
SVeikinimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 05 08, 17:03)
Na tai matai kaip visom skirtingai. Aš ten labai gerai jaučiausi ir nenorėjau namo važiuot biggrin.gif Tiksliau sakant tai nenorėjau pirmyn atgal tokio mažo zuikučio tampyt smile.gif
Jap, pagimdžiau 05 05 pati paskutinė iš tądien atvykusių biggrin.gif Matyt prasilenkėm wink.gif
SVeikinimai smile.gif


Aciu! sveikinu ir tave smile.gif tai gal cia apie 12 nakties?! savo klecka maitinau tai maciau kad praveze
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2008 05 08, 19:15)
Aciu! sveikinu ir tave smile.gif tai gal cia apie 12 nakties?! savo klecka maitinau tai maciau kad praveze

Jio apie 12 nakties mane vežė į palatą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2008 05 08, 19:15)
Aciu! sveikinu ir tave smile.gif tai gal cia apie 12 nakties?! savo klecka maitinau tai maciau kad praveze



QUOTE(Night @ 2008 05 08, 20:24)
Jio apie 12 nakties mane vežė į palatą smile.gif


na va matot kaip buna gimdai gimdai o internete susitinki
saunu kad jau viskas baigta ir galima dziaugtis leliukais wub.gif ale kaip truksta nestuke.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
vakar buvau Trakuose, tai man labai patiko personalas: taip maloniai ir šiltai priėmė.
taip pat ir gydytoja šauni: turėjo vos kelias minutes iki operacijos, bet apžiūrėjo, paklausinėjo ir dar aprodė visą skyrių bėgom bėgom biggrin.gif

įdomu, kaip per gimdymą bus ax.gif
Atsakyti
as taip pat vakar buvau trakuose smile.gif pabendravom su gydytoja, tai visai maloni pasirode, sake kai prasides, tai kol iki traku atvaziuosiu tikrai nepagimdysiu smile.gif manau, viskas ten gerai bus.

bet sake, kad prieslaikiniu gimdymu ten nepriima ir siuncia i vln. nes tokia tvarka...
Atsakyti
Vat as irgi pagalvojau kaip cia taip del prieslaikiniu gimdymu- man esant, nakti operavo viena moteri, kuriai 37 savaite nubego vandenys. Buvo sukviesti gydytojai ir net neonatologe is Vilniaus, kad vaikeli priziuretu... unsure.gif Tai gal vietines moteris priima g.gif
Atsakyti