Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(Vilmoshka @ 2007 12 28, 10:06)
MilDuXe, ne to aš klausiau  doh.gif Norėjau sužinoti pavardę, išvaizdą, ar ji visada būna, ar ji ten viena ir t.t.
Anesteziologo darbo pobūdį aš žinau iki kaulų smegenų, net juokas suėmė, kai pamačiau, kad nesupratai, ko paklausiau...  smile.gif Gal galėtum daugiau info apie tą anesteziologę?  mirksiukas.gif



doh.gif doh.gif doh.gif o siaubas, na ir ziopla as lotuliukas.gif labai atsiprasau kad nesupratau klausimo... ta anestezeologe buvo ilgais juodais plaukais, net labai ilgais, ir atsimenu kad ji labai sauni buvo, bet kadangi ji jau buvo i mano gimdymo pabaiga, tai atsimenu ja per migla, o tuo labaiu net pavardes nesugalvojau paklausti, visai ne tas galvoj buvo... siaip anestezeloge tikrai yra visa para, juk gimdykla su ligonin epaprasta sujungta, tai ten yra operacines, tai vadinas bent vienas budintis tikrai yra, as taip galvociau, ir butu iskviestas...
Atsakyti
anesteziologes vardas dinara 4u.gif berods karanevska bet del pavardes nesu tikra ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Esu iš Vilniaus, bet planuoju gimdyti Trakuose (mums liko 9 savaitės iki termino), nes gerų atsiliepimų girdėjau, o ir draugė prieš metus ten gimdyti važiavo, liko patenkinta. Tačiau ji buvo susitarusi, visą nėštumą lankėsi pas ten kažkiek laiko dirbantį gydytoją, tik pavardės nepaklausiau, o aš lankausi poliklinikoje ir bet kokiu atveju tektų gimdyti pas nežinomą gydytoją.
Įdomu būtų daugiau sužinoti apie šią ligoninę, gydytojus, pasirinkimo galimybes, kaip gimdyti, kaip personalas atsižvelgia į pageidavimus (mėginu susidaryti gimdymo planą, ko pageidaučiau ir ko nenoriu), na ir visa kita, kas rūpi moteriai gimdymo metu ir pagimdžius..
Ir apskritai, kaip ten nuvažiuoti, ar nesudėtinga rasti.

Labai norėtusi apžžiūrėti iš anksto, tačiau neturiu galimybių šiuo metu, nėra, kas nuveža, o man gulimas režimas jau kuris laikas, ne per seniausiai iš ligoninės išėjau, stabdė priešlaikinį gimdyma, tad dabar ir truputį pavaikščiojus nerealūs skausmai, o dar klubo nervas užspaustas, kai kuriom dienom ir visai vos iki wc nušlubuoju...
Atsakyti
QUOTE(FeminaBona @ 2008 01 14, 03:27)
Sveikutės,
Esu iš Vilniaus, bet planuoju gimdyti Trakuose (mums liko 9 savaitės iki termino), nes gerų atsiliepimų girdėjau, o ir draugė prieš metus ten gimdyti važiavo, liko patenkinta. Tačiau ji buvo susitarusi, visą nėštumą lankėsi pas ten kažkiek laiko dirbantį gydytoją, tik pavardės nepaklausiau, o aš lankausi poliklinikoje ir bet kokiu atveju tektų gimdyti pas nežinomą gydytoją.
Įdomu būtų daugiau sužinoti apie šią ligoninę, gydytojus, pasirinkimo galimybes, kaip gimdyti, kaip personalas atsižvelgia į pageidavimus (mėginu susidaryti gimdymo planą, ko pageidaučiau ir ko nenoriu), na ir visa kita, kas rūpi moteriai gimdymo metu ir pagimdžius..
Ir apskritai, kaip ten nuvažiuoti, ar nesudėtinga rasti.

Labai norėtusi apžžiūrėti iš anksto, tačiau neturiu galimybių šiuo metu, nėra, kas nuveža, o man gulimas režimas jau kuris laikas, ne per seniausiai iš ligoninės išėjau, stabdė priešlaikinį gimdyma, tad dabar ir truputį pavaikščiojus nerealūs skausmai, o dar klubo nervas užspaustas, kai kuriom dienom ir visai vos iki wc nušlubuoju...

Sveikute 4u.gif

užuojauta nuoširdi tau dėl skausmelių 4u.gif ko tik neiškenčia mamos dėl savo mažylių wub.gif

o dėl neaiškumų visokių, tai siūlau pasiskaityt ankstesnes temeles ir tikrai rasi visus atsakymus bigsmile.gif bent jau aš tai radau blush2.gif

sėkmės wub.gif
Atsakyti
Trakuose gimdziau ir likau patenkinta, labai geras personalas thumbup.gif Siuo metu i sia ligonine atvaziuoja gimdyt is Vilniaus daug nestukiu, tai buna tokiu atveju, kad vietu pritruksta! schmoll.gif Gimdziau vasario men., kai atvaziavau tai palatu nebuvo laisvu, teko gulet operacineje ir po operacijos likau ten su vaikeliu...(jei kas tai ten 2 opereacines) smile.gif Vietu truksta, nes palata skirta seimai ir aisku gimdyve yra viena joje, tai super thumbup.gif , tik kai nera kur detis kitais atvejais tai jausmas nekoks! verysad.gif Jei tariesi is anksto tai reikia susitart su kokiu gydytoju nori gimdyt ir netgi piniguciu pamoket! Tada drasiai vaziuoji ir taves lakia.. Bet nesitarus irgi priima ten kur nori gimdyt. Trakuose daug kas gimde ir sake, kad nera uz ka kam moket nes ir be to ant ranku nesiuoja, rupinasi gerai! thumbup.gif .Jei gimdysiu 2 karta, tai tik ten... clap.gif
Atsakyti
O mokėti kiek reikia, jei nori susitarti? (Bet ir su kuo tartis?...) blush2.gif
Atsakyti
tai su kokiu nori gydytoju, as irgi vaiksciojau pas kita, o paskutini menesi pas Rogalski, tai jam 1000 beveik pries metus mokejom. pats buvo sia suma pasakes ax.gif

Virgute, prasilenkem matomai lotuliukas.gif
Atsakyti
nieko nesuprantu, tai Trakuose gydytojai jau kainas gimdymo nustatineja??? juk ten valstybiniai gimdymo namai g.gif na supratau skaitinedama, kad po ar pries gimdyma visos duoda pinigeliu, kas kiek gali, bet kad pasakytu kaina, tai su tuo dar nesusiduriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(egle50 @ 2008 01 16, 14:33)
nieko nesuprantu, tai Trakuose gydytojai jau kainas gimdymo nustatineja??? juk ten valstybiniai gimdymo namai  g.gif  na supratau skaitinedama, kad po ar pries gimdyma visos duoda pinigeliu, kas kiek gali, bet kad pasakytu kaina, tai su tuo dar nesusiduriau  g.gif

cia tuo atveju,jeigu konkreciai tariesi,kad butent tas gydytojas,butinai priimtu tavo gimdyma bet kuriuo metu,nesvarbu,kad jis tada gal ir neturi dirbti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi prisijungiame prie sekmingai gimdziusiu Trakuose. Nuostabu sausio 4 ryta mums gime mazute nuostabi dukryte.
tongue.gif
Ir tikrai patys geriausi prisiminimai apie Traku ligonine ir ten dirbancius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2008 01 16, 14:53)
cia tuo atveju,jeigu konkreciai tariesi,kad butent tas gydytojas,butinai priimtu tavo gimdyma bet kuriuo metu,nesvarbu,kad jis tada gal ir neturi dirbti mirksiukas.gif

aisku doh.gif
as privaciai einu pas gydytoja, pas kuria ir noreciau gimdyti trakuose, na bet jei uzsiprasys 1000 ar daugiau, tai man kaip ir jau per daug, nes uz lankymais prvaciai moket reikia...kazkaip kai is pradziu klausiau gydytojos, ar galesiu pas ja gimdyti, tai apie kainas nieko neuzsimine blink.gif
Atsakyti
QUOTE(egle50 @ 2008 01 16, 19:45)
aisku  doh.gif
as privaciai einu pas gydytoja, pas kuria ir noreciau gimdyti trakuose, na bet jei uzsiprasys 1000 ar daugiau, tai man kaip ir jau per daug, nes uz lankymais prvaciai moket reikia...kazkaip kai is pradziu klausiau gydytojos, ar galesiu pas ja gimdyti, tai apie kainas nieko neuzsimine  blink.gif


Man atrodo, kad reiketu tiesiog tiesiai sviesiai paklaust gydytojo ir viska aptarti. Mes taremes su Vilija Variakojiene, tai bandem isklaust, bet jokiu konkreciu sumu neisgirdom. Ji tik pasake, kad galesim atsilygint, kaip mums pasirodys. Iki gimdymo buvo kelios konsultacijos, ji padare echoskopija, tai tas atsilyginimas lyg ir normalus dalykas buvo. Beje, mes atsilyginom mazesne suma tongue.gif

Atsakyti