Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(Kibirkstis @ 2008 04 28, 11:39)
Pavydziu baltu pavydu.. smile.gif jau greit savo kudikeli supuosi smile.gif ar zinai ko lauki?


sako kad berniukas, o kas islys bus matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 04 28, 14:10)
Sveikos nestukes smile.gif man dar tik 5 men. bet mes su leliuku jau planuojame gimdyti trakuose. labai dziugu, kad taip graziai visos atsiliepia, ne taip, kaip apie vilniaus istaigas... sakykite, gal kas galite daugiau info suteikti apie gyd. Pševluckiene? planuojame su ja tartis del gimdymo? tiesiog dar su ja nesusitikus, tai noreciau is anxto zinoti, kokius nors pastebjimus... Dekui  4u.gif  nestuke.gif


girdejau tik gerus atsiliepimus, bet pati nieko nezinau smile.gif

QUOTE(SNija @ 2008 04 28, 14:18)
sako kad berniukas, o kas islys bus matyt smile.gif


ir man zada berniuka smile.gif ziuresim kaip cia bus smile.gif
lauksim istorijos kaip sekesi Trakuose gimdyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2008 04 28, 11:21)
o kiek kam liko laikytis? gal visos trakuose ir susitiksim  lotuliukas.gif

man 5-ios dienos dar iki pilnų 38-ių savaičių biggrin.gif
gal susimatysim tikrai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 04 28, 14:10)
Sveikos nestukes smile.gif man dar tik 5 men. bet mes su leliuku jau planuojame gimdyti trakuose. labai dziugu, kad taip graziai visos atsiliepia, ne taip, kaip apie vilniaus istaigas... sakykite, gal kas galite daugiau info suteikti apie gyd. Pševluckiene? planuojame su ja tartis del gimdymo? tiesiog dar su ja nesusitikus, tai noreciau is anxto zinoti, kokius nors pastebjimus... Dekui  4u.gif  nestuke.gif

Abu vaikus gimdėme su šios gydytojos pagalba. Nesitarėme, bet taip jau sutapo bigsmile.gif . Trečia kart jau tikrai reiktų tartis su šia gydytoja. Kitos gydytojos jau net neįsivaizduoju šalia manęs per gimdymą. Tikiu, kad Trakuose galima gauti ir nesitarus visą geriausią priežiūrą, bet jau su gydytoja, kuria pasitikiu, gimdyti būtų lengviau. Ši gydytoja mane sužavėjo pakantumu, supratingumu ( paaiškino viską, ką daro, kodėl, atsakė į visus mano klausimus), įsiklausė į visus mano norus. Labai aš nenorėjau gauti skatinamųjų(per pirmą gimdymą gavau), nors ir kalbino, kad taip būtų greičiau, kad labai nedaug trūksta iki galo, bet sutarėme, kol negresia pavojus mano kūdikiui ir man, tai ir nenaudos( ar daug gydytojų atsižvelgia i tokius gimdyvių norus?). Visus paskutinius sąrėmius iškentėjau palatoj, nes man ten ramiau buvo, o gimdžiau mažojoj gimdykloj, kuri man jaukesnė už didžiąją, kurioj pirmąjį gimdžiau.
Antrąkart pasirinkus gimdyti Trakuose tikrai neteko nusivilti, lūkesčius pateisino su kaupu, nors ir negimdžiau kitur, bet ir neįsivaizduoju, ar gali būti geriau kur kitur, kai Trakuose esi laukiamas, jauti, kad tavimi rūpinasi. Esu dėkinga visam akušerinio skyriaus personalui 4u.gif
Atsakyti
Pas gyd. Pševluckienę lankiausi nėštumo metu, pas ją norėjau ir gimdyti, bet jį mane į Antakalnį išsiuntė, nes gimdyti pradėjau 35 nėštumo savaitę. Man ji labai patiko, padarė visus prikausančius tyrimus, visada buvo maloni.
Atsakyti
as irgi gimdziau pas edita wub.gif visa nestuma lankaiusi pas ja o kai prisirpo reikalas tai pasiskambinau nes tariausi su ja tai viskas buvo thumbup.gif man ja parekomendavo drauge kuri ir gimde pas ja tongue.gif
Atsakyti
girdejau kad dabar nemazai gimdymo namu uzdaro remontui, tai Vilniuje telieka AK ir Tizenchauzo g. Tai kazkaip baisu pasidare kad daug kas suplanuos i Trakus vaziuoti ir man vietos neuzteks lotuliukas.gif Be to geguze man atrodo "vaisingas" metas, tai nemazai bus gimdyviu... Kaip manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2008 04 24, 13:00)
Man esant trakuose, apziurai tik, kaip tik gyd. Erika priziurejo gimdyma ir nuleidinejo vandenis nestukei. Aisku as nemaciau , tik uz duru girdejosi, bet kiek graziu zodziu ji pasake tai mamytei, guode kad neskaudes, kad ji saunuole ir t.t. Kaip malonu ant sirdies  wub.gif

Faina, malonu girdėt smile.gif Iš tikro - kaip padeda nuraminimas, švelnumas, atidumas wub.gif

QUOTE(Gingerr @ 2008 04 28, 13:10)
Sveikos nestukes smile.gif man dar tik 5 men. bet mes su leliuku jau planuojame gimdyti trakuose. labai dziugu, kad taip graziai visos atsiliepia, ne taip, kaip apie vilniaus istaigas... sakykite, gal kas galite daugiau info suteikti apie gyd. Pševluckiene? planuojame su ja tartis del gimdymo? tiesiog dar su ja nesusitikus, tai noreciau is anxto zinoti, kokius nors pastebjimus... Dekui  4u.gif  nestuke.gif

Galėčiau poemą parašyti biggrin.gif Bet pasakysiu vienu sakiniu - E.Pševluckienė - puiki, nuostabi gydytoja thumbup.gif

QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 29, 10:22)
girdejau kad dabar nemazai gimdymo namu uzdaro remontui, tai Vilniuje telieka AK ir Tizenchauzo g. Tai kazkaip baisu pasidare kad daug kas suplanuos i Trakus vaziuoti ir man vietos neuzteks  lotuliukas.gif Be to geguze man atrodo "vaisingas" metas, tai nemazai bus gimdyviu... Kaip manote?  g.gif

Susitark, bus ramiau...
Atsakyti
[quote=Vilmoshka,2008 04 29, 12:46]
Faina, malonu girdėt smile.gif Iš tikro - kaip padeda nuraminimas, švelnumas, atidumas wub.gif
Galėčiau poemą parašyti biggrin.gif Bet pasakysiu vienu sakiniu - E.Pševluckienė - puiki, nuostabi gydytoja thumbup.gif


sveika

gal gali man į AŽ parašyti minėtos gydytojos telefoną ir kiek mokėjai už gimdymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 29, 11:22)
girdejau kad dabar nemazai gimdymo namu uzdaro remontui, tai Vilniuje telieka AK ir Tizenchauzo g. Tai kazkaip baisu pasidare kad daug kas suplanuos i Trakus vaziuoti ir man vietos neuzteks  lotuliukas.gif Be to geguze man atrodo "vaisingas" metas, tai nemazai bus gimdyviu... Kaip manote?  g.gif


kazka truputuka supainiojai wink.gif turetu uzdaryti ir AK ir RK... nuo liepos 1 d.. bet turbut vienos remontus atides veliasniam laikui o kita dirbs puse pajegumo... smile.gif
Atsakyti
Labai smagu girdeti tokius malonius atsiliepimus... smile.gif reikes vadinasi apsilankyti... bet va jau antra karta is eiles nepavyksta susitikti, vis kokie skubus reikalai ja uzklumpa... ax.gif bet kaip nors prisikasim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 04 30, 11:59)
Labai smagu girdeti tokius malonius atsiliepimus... smile.gif reikes vadinasi apsilankyti... bet va jau antra karta is eiles nepavyksta susitikti, vis kokie skubus reikalai ja uzklumpa...  ax.gif  bet kaip nors prisikasim  4u.gif

Tikrai viskas bus puiku, nes gydytoja super thumbup.gif O po susitikimo su ja, patikėk, jausies labai gerai, nes viską paaiškina, papasakoja, nuramina ir t.t. smile.gif
Atsakyti