Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(anikita @ 2008 04 17, 16:57)
as nevaziuociaui trakus, nes ten nera tinkamu salygu/a[araturos leliuko pagalbai jei maza kas nutiktu schmoll.gif



na jau ne ax.gif viskas ten ciki, ne kaimas juk smile.gif neteko dar girdet kad mazyliams del netinkamu salygu kazkas nutike butu kaip is kitur atsiliepimu ohoho kokiu buna unsure.gif turi jie viska kas reikalinga. beto nereikia galvot kad kazkas mazyliui ne taip bus g.gif viskas bus ok!ir gydytojai bus ok!juk ne pirma ir ne paskutine. o kur zadi gimdyt jei ne trakuose?vilnius- paskaityk komentarus doh.gif kaunas panasiai..galu gale jei kas rimta vistiek i kaunnnnna ves....
o siaip tai tik mamyte ir nuspresi pati, kur sirdis labiau linksta ten ir vaziuok 4u.gif

beto man kai lankiausi poliklinikoj savo, pas ginekologe vilniuj,ji taip ir pasake: "vaziuok i trakus gimdyt nes ten labai nestukes myli smile.gif "
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2008 04 17, 16:57)
as nevaziuociaui trakus, nes ten nera tinkamu salygu/a[araturos leliuko pagalbai jei maza kas nutiktu schmoll.gif

Tai aišku nevažiuok, ir taip vietų trūksta tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MurkuMurku @ 2008 04 17, 16:44)
Hmm, tai vis delto reikia tartis..Bet idomiai - jei susitarsiu, man vieta rezervuos? Ir busiu garantuota, kad mane priims? O jei nesitarsiu, rizikuoju be reikalo gaisti laika ir vistiek gryzti i Vln?  unsure.gif

nueik tu į pačią ligoninę ir pati su gydytojais išsiaiškink, ko gali tikėtis tokiu atveju mirksiukas.gif Ir informacija tikslesnė bus ir pačiai ramiau pasidarys laukt mažojo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 04 17, 16:39)
Tai aišku nevažiuok, ir taip vietų trūksta  tongue.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gimdžiau Trakuose, gerai , kai viskas gerai.
O jai blogai kas nutiktu .....kas tada g.gif Reikia butinai žinti jau busimai mamytei, kad vaisiui ir mamai neštumas slenka kuo puikiaisiai. O girdėjus ir žinau, kad būna Trakuose siaubingu dalyku, jai kas rimčiau g.gif
Atsakyti
sveikinu vilmochka 4u.gif su dukryte wub.gif ech man tb nelemta dukrytes tureti verysad.gif vyras sako kad tokiu nemoka daryti lotuliukas.gif
na as kai gulejau jau pagimdziusi tai dar ta nakti kelios gimde tai tikrai negirdejau jokiu riksmu nors gulejau artimiausioje palatoje nuo gimdyklos smile.gif
anikita na nzn ar kas vaziuoja gimdyti ir galvoja apie negerumus smile.gif
Atsakyti
man teko girdeti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 04 17, 19:39)
man teko girdeti  doh.gif

na daug kam teko girdeti visokiu dalyku visur buna visko kad ir pvz kai apiplyke tuos lialiukus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 04 17, 19:56)
na daug kam teko girdeti visokiu dalyku visur buna visko kad ir pvz kai apiplyke tuos lialiukus  verysad.gif

Nepagavai minties apie ka mes cia kalbam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 04 17, 17:39)
Tai aišku nevažiuok, ir taip vietų trūksta  tongue.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif

nereikia galvot kad nutiks kas nors blogai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 04 17, 20:09)
Nepagavai minties apie ka mes cia kalbam  cool.gif

cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamytes, visur visko buna, o jeigu atidziai paskaitytumete praeita tema, manau laisvai rastumete visus atsakymus apie Trakuose esancia vaikuciams ir gimdyvems reikalingas rpeiziuros priemones, taip pat kas daroma ekstra atvejais 4u.gif Man rodos buvo net nuoseklus vienos mamytes su medicininiu issilavinimu pasisakymas apie visus tuos aparatus 4u.gif

Nesigasdinkit be reikalo ir negasdinkit kitu wink.gif
Atsakyti