Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

vis daugeja geru atsiliepimu apie trakus! thumbup.gif o mano vyrui dave ta celofannini apsirengima g.gif ax.gif mes atvaziavom 12val nakties ir dave, ar reikejo mmoket nzn ax.gif

mielosios nestukes, gimdykit trakuose! ax.gif as ten vazivau net is vilniaus, juk dabar galima pasirinkt kokioj gimdykloj gimdysi. taciau jei planuojat kviest greitaja, tai greitoji vaziuos i gimdymo namus kurie priklauso pagal gyvenama vieta cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringute22: 16 balandžio 2008 - 10:10
QUOTE(neringute22 @ 2008 04 16, 11:07)
vis daugeja geru atsiliepimu apie trakus! thumbup.gif  o mano vyrui dave ta celofannini apsirengima g.gif  ax.gif  mes atvaziavom 12val nakties ir dave, ar reikejo mmoket nzn ax.gif

mielosios nestukes, gimdykit trakuose! ax.gif as ten vazivau net is vilniaus, juk dabar galima pasirinkt kokioj gimdykloj gimdysi. taciau jei planuojat kviest greitaja, tai greitoji vaziuos i gimdymo namus kurie priklauso pagal gyvenama vieta cool.gif



sveikutė

aš irgi norėčiau Trakuose gimdyti, bet niekaip neapsisprendžiu ar tartis su kokiu gydytoju iš anksto ar tiesiog važiuoti, kai prasidės gimdymas, nes tiek daug skirtingų nuomonių ir pasisakymų, kad tiesiog pasiklydau....

o tu gimdyti į Trakus važiavai susitarus su kokiu nors gydytoju?
Atsakyti
Vaziuosiu ir as ten gimdyti ax.gif Jau buvau nuvaziavus apsiziureti, susitariau su gydytoja Vilija, labai maloni moteriske thumbup.gif . Tik kilo vienas klausimas ten viskas vienoj vietoj - palatos netoli nuo gimdyklos - kazin ar palatuose girdesis gimdyviu ryksmai ????? listen.gif unsure.gif Nors vis tiek vaziuosiu ten gimdyti butu idomu suzinoti is jau gimdziusiuju rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 17 balandžio 2008 - 10:32
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 17, 11:30)
Vaziuosiu ir as ten gimdyti  ax.gif  Jau buvau nuvaziavus apsiziureti, susitariau su gydytoja Vilija, labai maloni moteriske. Tik kilo vienas klausimas ten viskas vienoj vietoj - palatos netoli nuo gimdyklos - kazin ar palatuose girdesis gimdyviu ryksmai ????? listen.gif  unsure.gif  Nors vis tiek vaziuosiu ten gimdyti butu idomu suzinoti is jau gimdziusiuju g.gif

ne, palatose tikrai nesigirdi kas vyksta gimdyklose mirksiukas.gif bent jau aš tai nieko negirdėjau schmoll.gif be to, juk ten uždaro duris, kurios skiria gimdyklas nuo palatų ir būna visiškai ramu biggrin.gif tik karts nuo karto girdisi kai koks mažiukas pradeda verkti šalia esančioj palatoj wub.gif
Atsakyti
aciu neriuk uz atsakyma 4u.gif dabar esu rami. Tik va prisiskaiciau kad gali nebuti vietos MB, nu ka padarysi, reikes jam tada kur nors detis, nors labai noreciau kad su manim pasiliktu... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 17 balandžio 2008 - 10:58
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 17, 11:30)
Vaziuosiu ir as ten gimdyti  ax.gif  Jau buvau nuvaziavus apsiziureti, susitariau su gydytoja Vilija, labai maloni moteriske  thumbup.gif . Tik kilo vienas klausimas ten viskas vienoj vietoj - palatos netoli nuo gimdyklos - kazin ar palatuose girdesis gimdyviu ryksmai ????? listen.gif  unsure.gif  Nors vis tiek vaziuosiu ten gimdyti butu idomu suzinoti is jau gimdziusiuju  rolleyes.gif


Neisigirdes mirksiukas.gif Nezinau, ar sienos gerai izoliuotos ar gimdyves ten nerekia, bet sugeba jie net didziausio "anslago" metu islaikyti ispudi, kad guli viena visoj ligoninej thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 17, 11:30)
Vaziuosiu ir as ten gimdyti  ax.gif  Jau buvau nuvaziavus apsiziureti, susitariau su gydytoja Vilija, labai maloni moteriske  thumbup.gif . Tik kilo vienas klausimas ten viskas vienoj vietoj - palatos netoli nuo gimdyklos - kazin ar palatuose girdesis gimdyviu ryksmai ????? listen.gif  unsure.gif  Nors vis tiek vaziuosiu ten gimdyti butu idomu suzinoti is jau gimdziusiuju   rolleyes.gif


Šiaip yra ten durys, dalinančios visą skyrių į "darbo" ir palatų skyrelius. Kita vertus, nemanau, kad tik dėl tų durų, bet faktas, jog tikrai kažkokiu būdu palatose išlaikoma ramybė. smile.gif Tik karts nuo karto pasigirsta mažųjų balseliai... ir tada paprastai iškart ateina sesutės paklausti, ar viskas gerai. smile.gif Ten gulėdama vis pastatydavau ausis ir mėgindavau išgirst kokį šiurpą varantį garsą, bet tikrai nieko schmoll.gif negirdėjau.

Vat, laiptinės koridoriuje/hole tai tikrai girdisi. doh.gif Kai aš paskutinėmis dienomis važinėjau tonų užrašinėti ir tekdavo ten palaukti, tai vieną vakarą ne juokais stresą įvarė tokie klykavimai ir pagalbos šauksmai. doh.gif Tik gal ten durys buvo specialiai paliktos atidarytos ir gimdykloje, ir į koridorių (bent jau taip atrodė pagal tą konkrečią situaciją). g.gif Ir dar guodžiausi tuo, jog akušerės tarpusavy kalbėjo, kad gimdyvė visai rimtam darbui nepasiruošusi ir tikėjosi, matyt, į balių papult, o ne gimdyt. Iš tiesų tai labai gaila tokių moterų, na, bet kiekvienam - savo... O ir tema visai ne apie tai. blush2.gif

Ech... pasiskaitai čia, ir jau norisi vėl į Trakus ruoštis... biggrin.gif su dideliu svarbiu reikalu... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Goya-: 17 balandžio 2008 - 13:53
Pritariu - keistas dalykas, visiskai nieko nesigirdi palatose g.gif thumbup.gif As net ir leliuku negirdedavau, matyt labai jau ramiu metu pataikiau wub.gif

Ir del pasiruosimo pritariu Goyai - vis rekimu gali tik pagadinti reikala, rekiant sumazeja deguonies kieks kraujyje, tas nera gerai leliukams, bet cia tikrai ne vieta apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2008 04 16, 21:13)
sveikutė

aš irgi norėčiau Trakuose gimdyti, bet niekaip neapsisprendžiu ar tartis su kokiu gydytoju iš anksto ar tiesiog važiuoti, kai prasidės gimdymas, nes tiek daug skirtingų nuomonių ir pasisakymų, kad tiesiog pasiklydau....

o tu gimdyti į Trakus važiavai susitarus su kokiu nors gydytoju?



labukas!ar tartis su gydytoju ar ne tai tik nuo taves priklauso,jei manai kad taip jausies saugesne, tai prasom ruoskis pinigelius ir tarkis mirksiukas.gif thumbup.gif
as asmeniskai pamilau ta ligonine ir gimdymo skyriu,kai gulejau su nestumo problema tenai. man taip patiko aptarnavimas ir siluma, kad nusprendziau ten gimdyt smile.gif mane labai gerai nuteike kryziukas virs gimdyklos duru smile.gif tikiu kad uz tu duru vyko ir vyks stebuklai ir kiekviena nestuke.gif iejusi ar ivaziavusi tenai pagimdys nuostabu angeliuka kuri dievas apsaugos ir neleis nieko blogo jam kad atsitiktu ax.gif
as vaziavau nesitarusi ir mane puikiai prieme, ten nera blogu pamainu mirksiukas.gif wub.gif
laukit kol jusu maziukas pasibels ir vaziukit i trakus, jumis ten bus puikiai pasirupinta thumbup.gif


user posted image

user posted image
Papildyta:
kas liecia sauksmus gimdymo skyriuje, tai nesigirdi ten jie labai.kartais isgirsdavau kokia dejone ar pora rimtu sauksmu, bet tik tiek, beto tai labai padeda pasiruosti savo gimdymui,ne taip baisu, kai jauti, kad ne tau vienai taip blogai o mazyliu verksmai buna labai nedazni, juk ten jie visai maziukai ir tik miega miega, kartais garsiai prabusdami pavalgyt man sauksmai netrukde nors ju mazai ir buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringute22: 17 balandžio 2008 - 14:38
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 17, 10:30)
Vaziuosiu ir as ten gimdyti  ax.gif  Jau buvau nuvaziavus apsiziureti, susitariau su gydytoja Vilija, labai maloni moteriske  thumbup.gif . Tik kilo vienas klausimas ten viskas vienoj vietoj - palatos netoli nuo gimdyklos - kazin ar palatuose girdesis gimdyviu ryksmai ????? listen.gif  unsure.gif  Nors vis tiek vaziuosiu ten gimdyti butu idomu suzinoti is jau gimdziusiuju  rolleyes.gif

Hmmm... Keista, kad moterys sako, kad nesigirdi riksmų g.gif Gal jums ganėtinai ramios moterys pasitaikė? Viską aš girdėjau, - ir pirmą dieną, kai pati gimdžiau, ir dar vieną gimdyvę po poros dienų girdėjau... Apie jas akušerės sakė, kad "turėsim daug vargo"... O vieną dieną atėjusi akušerė labai skubėjo paimti mano kraują, nes sakė, kad "turim gimdymą" - tai vat tąsyk pvz. nieko negirdėjau... schmoll.gif
Viskas priklauso nuo pačių moterų... Nors šiaip jau tas rėkimas - negeras dalykas schmoll.gif Visas jėgas išnaudoja ir tiek... Geriau jau pagalvės kampą sukąsk ir stenėk... Ir kvėpuok kvėpuok kvėpuok... smile.gif
O šiaip jau ten labai ramu ir gera wub.gif

QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 17, 10:57)
aciu neriuk uz atsakyma  4u.gif  dabar esu rami. Tik va prisiskaiciau kad gali nebuti vietos MB, nu ka padarysi, reikes jam tada kur nors detis, nors labai noreciau kad su manim pasiliktu...  sad.gif

Bus tos vietos vyrui mirksiukas.gif Aišku, jeigu tuo met nebus anšlago ir jei važiuoji ne "na ura" smile.gif Nes kelios pažįstamos, atvažiavusios į Trakus nesitarę, dėl vietų stygiaus turėjo važiuot į Vilnių...
Atsakyti
Bus tos vietos vyrui mirksiukas.gif Aišku, jeigu tuo met nebus anšlago ir jei važiuoji ne "na ura" smile.gif Nes kelios pažįstamos, atvažiavusios į Trakus nesitarę, dėl vietų stygiaus turėjo važiuot į Vilnių...
[/quote]

Hmm, tai vis delto reikia tartis..Bet idomiai - jei susitarsiu, man vieta rezervuos? Ir busiu garantuota, kad mane priims? O jei nesitarsiu, rizikuoju be reikalo gaisti laika ir vistiek gryzti i Vln? unsure.gif
Atsakyti
as nevaziuociaui trakus, nes ten nera tinkamu salygu/a[araturos leliuko pagalbai jei maza kas nutiktu schmoll.gif
Atsakyti