Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(Viktorijag @ 2008 04 08, 08:36)
tai kad as kai gimdziau dickiji pas mane vokelio neeeme dar bandziau iduoti isenant sakau nupirksit vaikam dovanu nuo kaledu senio nes pasigimdziau per naujaka beveik tai ji i mane keistai paziurejo o palatos drauge pasake kad ji yra senmerge tai as todel taip ir tvirtinu bet atsiprasau uz klaidinga informacija kaip bebutu kaip akusere as laaaaabai ja patenkinta  wub.gif

aš irgi girdėjau ne iš vieno žmogaus kad ji senmergė unsure.gif gal dėl to tokia atsidavus akušerė wub.gif nes kaip žmogus tai ji thumbup.gif viską parodo, paaiškina ir niekada nemačiau jos veide nepasitenkinimo ar pykčio schmoll.gif žodžiu, kaip bebūtų, akušerė ji superinė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 04 08, 08:43)
Mamytės, kažkur jau pamečiau info  blush2.gif Ar reikia gimdymui marškinių ar ligoninė duoda?  ax.gif

viska ten duoda ir sexi naktinukus ir sexi xalata lotuliukas.gif naktinukus tai ir daznai atnesa pakeisti jei sukraujuoji tikrai neapsimoka savo gadinti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 04 08, 11:20)
viska ten duoda ir sexi naktinukus ir sexi xalata  lotuliukas.gif  naktinukus tai ir daznai atnesa pakeisti jei sukraujuoji tikrai neapsimoka savo gadinti
biggrin.gif


Aha, aš net nustebau, kad ten galima gauti viską unsure.gif . Buvau prisikrovusi į tašę ir naktinių, ir chalatą, ir vienkartinių paklodžių, ir vaikui flanelinių palučių, bet savų net neprireikė, nes visko davė tiek, kiek reikėjo. Naktinius tai esant reikalui ir kelis kartus per dieną pakeisdavo thumbup.gif .
Atsakyti
dar karta padekociau ir pasakyciau kad traku gimdymo namai patys geriausi! ax.gif kaip dziaugiuos kad ten gimdziau, superinis personalas, nei vieno suraukto snukelio doh.gif blush2.gif kaip kitur, pilnai zmoniskai elgiasi su gimdyvemis! o as tiesiog ikisau maza simbolini pinigeli jau minetai akuserei smile.gif gavosi truputi nepatogu, gydytojai nieko nedaviau, po tos nakties kai pagimdziau ji kazkur dingo.. blink.gif tokia smulki garbanotais plaukais sviesiais, gal kas zinot apie ka kalbu?
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 04 09, 10:51)
dar karta padekociau ir pasakyciau kad traku gimdymo namai patys geriausi! ax.gif  kaip dziaugiuos kad ten gimdziau, superinis personalas, nei vieno suraukto snukelio doh.gif  blush2.gif  kaip kitur, pilnai zmoniskai elgiasi su gimdyvemis! o as tiesiog ikisau maza simbolini pinigeli jau minetai akuserei smile.gif gavosi truputi nepatogu, gydytojai nieko nedaviau, po tos nakties kai pagimdziau ji kazkur dingo.. blink.gif  tokia smulki garbanotais plaukais sviesiais, gal kas zinot apie ka kalbu?

EDita Pševluckienė thumbup.gif as pas ja visa nestuma lankiausi o kai reikalas pribrendo jai pasiskambinau nes as su ja tariausi superine daktaryte net negaliu apsakyti pas ja gimdyciau ir gimdyciau na bent dar viena karteli jei tik kas duotu 100 procentu kad dukryte bus
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 04 09, 22:15)
EDita Pševluckienė  thumbup.gif  as pas ja visa nestuma lankiausi o kai reikalas pribrendo jai pasiskambinau nes as su ja tariausi superine daktaryte net negaliu apsakyti pas ja gimdyciau ir gimdyciau na bent dar viena karteli jei tik kas duotu 100 procentu kad dukryte bus

labas Viktorijag,
as ten pat gimdziau ir ta pacia diena smile.gif

taip pat esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Matau diskutavot apie vietų skačių Trakuose. Įsiterpsiu ir aš. Gimdžiau gegužės mėn.tą naktį pasitaikė visiškas "anšlagas" gimdėm berods 6.. Kadangi buvau susitarus manęs neišvarė, tik pirmą parą teko praleisti kabinetuke šalia mažosios gimdyklos.Ji ten kažkokiu būdu sugebėjo paversti į visai padorią palatą. Tiesa nebuvo šilto vandens, ir triukšmo gal kiek daugiau...Ir vyrui buvo galimybė ant tokio odinio suolo pasilikt, bet čia jau aš pati žmogaus pagailėjau namo išsiunčiau biggrin.gif Kitą dieną perkėlė į dvivietę palatą ( dvi gimdyvės be vyru).
O daugiau viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Personalas liuksusinis thumbup.gif Gimdysiu ten ir antrą , nes iš ten tik patys geriausi prisiminimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange_Mizeike @ 2008 04 10, 15:32)
labas Viktorijag,
as ten pat gimdziau ir ta pacia diena  smile.gif

taip pat esu labai patenkinta smile.gif

na va matai trakai mazi
as ten atvykau 21.30 val pagimdziau 1.50 a kada pati smile.gif
Atsakyti
Aš irgi gimdžiau su Roma, tiesą sakant, iš pradžių ji mane sunervino su savo keliomis replikomis (gal jos ir teisingos buvo, bet ne gimdymo metu tai sakyti), bet po to likau labai patenkinta ja. Tiesiog žmogus gal kiek stačiokas. Beje, vokelį ji paėmė iš vyro ir be didelio atsikalbinėjimo.
Jei gerai pamenu, kai gimdžiau, tai Rogalskis sakė, kad prieš kelias dienas dėl didelio gimdyvių skaičiaus teko gulėti ir ginekologiniame skyriuje. Aš pati visą laiką prabuvau didžiojoje gimdykloje, kol atsilaisvino palata. Aišku, ne kas, bet galima gi pakentėti. Ir šiaip Trakų gimdymo skyrius man kaip namai - ten taip tylu, ramu ir jauku.
Aš tik pagalvoju, negi kiti gimdymo namai ar skyriai nežino apie tokį Trakų populiarumą? Gi galėtų ir kiti taip dirbti?

PS - jei gerai pamenu, man pati Roma pasakė (nepamenu, apie ką kalbėjome), kad yra senelė.

QUOTE(Vilmoshka @ 2008 04 03, 13:09)
Visos taip giriat tą akušerę Romą, o kaip ji atrodo? g.gif Kad žinot ateičiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuvelė: 10 balandžio 2008 - 22:08
Akusere Roma ir musu pirmaji vaikiuka prieme, per visa ilga gimdyma buvo kantri, rami, per daug nesikiso. Nors keleta jos repliku ir as atsimenu biggrin.gif

Sia savaite vaziavau apsilankyti Trakuose, su gydytoja apsitarti, tai smagu kad skyrius visas aptvarkytas, palatos liuks, nereikia net i ta mokama gultis, ir kitos mielos, jaukios smile.gif Ir taip sutapo kad leliaus toniukus uzrasyt atejo ta pati akusere Roma bigsmile.gif smile.gif

O atrodo ji tokia moteriske apie 55 blush2.gif gal , sviesokais plaukais, truputi banguoti, pailgo veido. Nzn daugiau kaip apibudinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 04 09, 20:15)
Edita Pševluckienė  thumbup.gif  as pas ja visa nestuma lankiausi o kai reikalas pribrendo jai pasiskambinau nes as su ja tariausi superine daktaryte net negaliu apsakyti pas ja gimdyciau ir gimdyciau na bent dar viena karteli jei tik kas duotu 100 procentu kad dukryte bus

Ji mano mergytę priėmė.

Trakais likau laaabai patenkinta. Nors kai gimdžiau, tokio populiarumo nebuvo. g.gif

O, ketti, ir tu Trakuose gimdei. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 04 13, 16:10)
O, ketti, ir tu Trakuose gimdei. bigsmile.gif



Aha, ir likau be galo patenkinta bigsmile.gif
Viskas ką ten gavau netgi viršijo mano lūkesčius thumbup.gif
Atsakyti