Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(Sweet Dreams @ 2008 03 29, 00:34)
Na, gal tokiais ekstra atvejais paguldytu i 2 auksta arba dvi i viena palata g.gif Bet ot keiciasi laikai - dar taip neseniai laimes dalykas buvo gaut mokama palata, o tuoj taps laimes dalyku gaut palata apskritai lotuliukas.gif

Hmmm... g.gif O tai kodėl tada tavęs nepaguldė nors laikinai į ginekologinį? Ten gi labai dažnai pustuštis skyrius būna...
Ar tu nesiprašei?
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 03 29, 22:19)
Hmmm... g.gif O tai kodėl tada tavęs nepaguldė nors laikinai į ginekologinį? Ten gi labai dažnai pustuštis skyrius būna...
Ar tu nesiprašei?


Na, ten mano tik pasvarstymai buvo, ka darytu jeigu... Man jau pirmakart atvaziavus pasake, kad antras CZ tai indikacija gimdyt vadinamam centre, t.y., AK, ir jei as noriu gimdyt Trakuose, turiu parasyt sutikima ar ka ten, kad zinau visa galima rizika ir t.t. Tai tas turbut ir leme, kad issiunte i AK, kai nebuvo kur normaliai paguldyt. Jei butu pirmas CZ, gal butu ikise kur nors, nors labai tuo abejoju - visgi operacija g.gif Bet jei naturaliai gimdanciai prireiktu CZ, tai kazkur gi turetu paguldyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2008 03 29, 01:34)
Na, gal tokiais ekstra atvejais paguldytu dvi i viena palata g.gif

Sweet Dreams, tu esi visiškai teisi drinks_cheers.gif Kai aš gimdžiau prieš metus, buvo pilnatis ir akušerinis perpildytas, tai apie jokius vyrų guldymus šalia žmonų nebuvo nei kalbos, gulėjome visos po dvi palatose, o jei kuri gerai jautėsi, tai leido anksčiau į namučius. Juk dėmesys visų pirma krypsta į gimdyvę, o ne į tai, kur paguldyt ir jos vyrą mirksiukas.gif Kitas reikalas, jei gimdyvių yra mažai ir vietų yra pakankamai - tada ir vyras gali šalia pernakvoti mirksiukas.gif Taip buvo prieš metus, bet nemanau, kad dabar jie ten gimdyves išvarytų kur kitur gimdyt, tam kad kurios nors vyras galėtų pernakvot ligoninėj su ką tik pagimdžiusia žmona schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tooraa: 31 kovo 2008 - 15:49
na ir as gimdziau per pilnati kai atejau tai iskarto perspejo kad teks likti iki ryto mazojoje gimdykloje nes laisvu vietu nera smile.gif bet kai atvaziavo mano daktare as su ja tariausi tai nakti greitai suorganizavi man palata atskira nes buvo dvi mamytes kurios be vyru gulejo tai jas sustumde i viena palata nes as nesakiau niekam kad mano MB neliks su manim smile.gif tai viena buvau tai ir man gerai buvo nes galejau guleti sviesa isijungusi nes ikim paryciu ziurejau i savo kunigaiksti ar kvepuoja laabai jau bijojau kad jis tai gali pamirsti smile.gif
Atsakyti
Gimdziau trakuose, nesigailiu ir dziaugiuos smile.gif , tenai mane veze net is vilniaus! bigsmile.gif pakliuvau pas akusere roma nuostabi ji! thumbup.gif labai ilgai kankinausi, galvute nesistate unsure.gif jos irgi delse gal uzgims, bet po 3val padare cezari po kurio turiu nuosta 4u.gif bigsmile.gif bu suneli
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 04 02, 13:58)
Gimdziau trakuose, nesigailiu ir dziaugiuos smile.gif , tenai mane veze net is vilniaus! bigsmile.gif pakliuvau pas akusere roma nuostabi ji! thumbup.gif  labai ilgai kankinausi, galvute nesistate unsure.gif  jos irgi delse gal uzgims, bet po 3val padare cezari po kurio turiu nuosta 4u.gif  bigsmile.gif bu suneli

Puiku thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos mamytes,as gimdziau Trakuose tai galiu pasakyti , kad prieziura tikrai liuks, o be to as is anksto nesitariau, bet priziurejo gimdymo metu nuo -iki,alusere pakliuvo Roma, neatsitrauke nei minutei , super ...ten gimdyciau dar karta
Atsakyti
QUOTE(saira @ 2008 04 03, 09:31)
smile.gif sveikos mamytes,as gimdziau  Trakuose tai galiu pasakyti , kad prieziura tikrai liuks, o be to as is anksto nesitariau, bet priziurejo gimdymo metu nuo -iki,alusere pakliuvo Roma, neatsitrauke nei minutei , super ...ten gimdyciau dar karta

Visos taip giriat tą akušerę Romą, o kaip ji atrodo? g.gif Kad žinot ateičiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 04 03, 13:09)
Visos taip giriat tą akušerę Romą, o kaip ji atrodo? g.gif Kad žinot ateičiai ax.gif

kaip tai turiu nuojauta kad esam laaabai geros pazystamos smile.gif o roma tai tokia metuose moteriske ji yra kiek zianun senmerge priiminejo gimdyma pas mano anyta mano svogeri po to mano vyresneli ir dar jauniausi
vos ne seimos pribuveja
taip mes su ja pasijuokem :wu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijag: 03 balandžio 2008 - 21:37
QUOTE(Viktorijag @ 2008 04 03, 22:35)
kaip tai turiu nuojauta kad esam laaabai geros pazystamos  smile.gif  o roma tai tokia metuose moteriske ji yra kiek zianun senmerge priiminejo gimdyma pas mano anyta mano svogeri po to mano vyresneli ir dar jauniausi
vos ne seimos pribuveja
taip mes su ja pasijuokem  :wu



ne senmerge rolleyes.gif turi dukra ir anuka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 04 07, 12:16)
ne senmerge rolleyes.gif  turi dukra ir anuka tongue.gif

tai kad as kai gimdziau dickiji pas mane vokelio neeeme dar bandziau iduoti isenant sakau nupirksit vaikam dovanu nuo kaledu senio nes pasigimdziau per naujaka beveik tai ji i mane keistai paziurejo o palatos drauge pasake kad ji yra senmerge tai as todel taip ir tvirtinu bet atsiprasau uz klaidinga informacija kaip bebutu kaip akusere as laaaaabai ja patenkinta wub.gif
Atsakyti
Mamytės, kažkur jau pamečiau info blush2.gif Ar reikia gimdymui marškinių ar ligoninė duoda? ax.gif
Atsakyti