Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

Sveikos mielosios,
as taip pat galiu jungtis i sekmingai gimdziusiu Trakuose kluba smile.gif . Gruodzio 15 mums gime sunus. Gimdziau pas gyd. Vilija, o akusere pasitaike Kristina. Gimdymas buvo ilgokas ,bet profesionali gydytoja ir nereali( super) akusere padare viska kad Rapoliukas gime naturaliai.
Mums pasiseke buvo laisva mokama palata, tikrai labai patogu, po gimdymo praleisti ten dvi dienas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2007 12 23, 05:53)
mes beveik vienu metu gulėjom Trakuose, išvažiavom namo 24 vasario  smile.gif



gaila ka prasilenkem 4u.gif

Vilmoska, anestezeologas, tas kuris atlieka narkoze, nejautra, epidura, reikalinga operacijai ax.gif

Zuvele ir Olga sveikinimai didziausi, su nuostabiais stebukleliais, dziaugiuos kad jums gavosi naturaliai 4u.gif aukit dideli sveiki ir geri zmones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2007 12 28, 00:05)
Vilmoska, anestezeologas, tas kuris atlieka narkoze, nejautra, epidura, reikalinga operacijai ax.gif

MilDuXe, ne to aš klausiau doh.gif Norėjau sužinoti pavardę, išvaizdą, ar ji visada būna, ar ji ten viena ir t.t.
Anesteziologo darbo pobūdį aš žinau iki kaulų smegenų, net juokas suėmė, kai pamačiau, kad nesupratai, ko paklausiau... smile.gif Gal galėtum daugiau info apie tą anesteziologę? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, mamytės 4u.gif

QUOTE(Vilmoshka @ 2007 12 27, 17:53)
Žuvele, sveikinu sulaukus dukrytės 4u.gif



QUOTE(MilDuXe... @ 2007 12 28, 01:05)
gaila ka prasilenkem 4u.gif

Vilmoska, anestezeologas, tas kuris atlieka narkoze, nejautra, epidura, reikalinga operacijai ax.gif

Zuvele ir Olga sveikinimai didziausi, su nuostabiais stebukleliais, dziaugiuos kad jums gavosi naturaliai 4u.gif aukit dideli sveiki ir geri zmones 4u.gif

Atsakyti
Dideliausi sveikinimai nesenai tapusioms mamytems Zuvelei 4u.gif ir Olgai! 4u.gif
Bukit laimingos ir dziaukites savo mazai pumpuriukais mazuliukais vaikeliukais smile.gif
Atsakyti
Aciu mielosios uz sveikinimus, dabar augsim ir stipresim...
Tik labai gaila kad i kiemeli neiseinam, baisiai cia pas mus Trakuose salta ir vejai pucia doh.gif
Visas esamas ir būsimas mamytes sveikimu su praejusiomis Kalėdomis ir Artėjanciais naujaisiais metais. Linkiu daug daug sveikatos jusu atzalelelems ir jums bei jusu artimiesiems 4u.gif
Atsakyti
beveik pries 5 metus as gimdziau trakuose, tuo metu dar ten nebuvo labai poluliari ligonine, bet po to labai greit ispopuliarejo, nes istikruju gimdymus ten priima puikiai
Atsakyti
sveikos mergaites,

kai paskaiciau kitu mamyciu komentarus, supratau, kad tikriausiai su keliomis gulejome trakuose vienu metu...
as irgi gimdziau trakuose, 12.15 susilaukem nuostabaus sunelio...man dare cezari, nes buvau su sulauzyta koja ir traumatologai neleido paciai gimdyti, tariausi su gydytoja A.Meskaite ir cezaris turejo buti planinis (12.21), taciau maziukas pats pasiprase anksciau, todel pajutusi saremius pasiskambinau gydytojai, ryte nuvaziavau i trakus, manes ten jau lauke, pagulde i palata, pradejo ruosti operacijai, atvyko mano gydytoja.nuslepsejau su ramentais i operacine, spinaline nejautra is karto nepavyko, nes kazkas pas mane ten stubure yra uzake ar pan...nepamenu...kai padare nejautra ir gydytoja pradejo mane ciupineti, as viska jauciau, todel man dare bendra narkoze...
pati operacija buvo su komplikacijomis (stipriai kraujavo gimda ir gydytoja vargo su manimi apie 2,5 val.), o ir pooperacinis periodas buvo sunkus (trecia diena po operacijos uzpuole toooooks galvos skausmas, kad galvojau is proto iseisiu, pasirodo cia tokia galima komplikacija po spinalines nejautros) ir mane paleido namo tik po 6 dienu:( - visomis priemonemis per 4 paras isvadave mane nuo to skausmo...
taciau negaliu apsakyti, kokia as esu dekinga personalui - akuserei Kristinai, Vydai, vyr. akuserei (atrodo reginai), ir kitoms akuserems, kuriu vardu nezinau, gydytojoms, skyriaus vedejai,
nuostabus personalas, manimi taip rupinosi, lakste, matavo spaudima kas 10 min., guode, kai negaledavau del galvos skausmo pakilti is lovos ir kai nebuvo vyro, rupinosi maziuku...tikrai esu labai dekinga ir laabai patenkinta....viska atliko super profesionaliai ir anesteziologe ir mano gygytoja meskaite super gydytojos,
antra leliuka gimdysiu tik ten...tikrai rekomenduoju ir abejoju, ar VGN buciau gavusi tokia kvalifikuota prieziura...
mergaites drasiai ten vaziuokit...tikrai super...smile.gif
sekmes:)
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
as ir gimdziau trakuose pries pora meteliu, bet va vel planuoju ten gimdyti, tik vat nezinau ar ten kas pakito blush2.gif nes anansyk vaziavau gimdyti nesitarusi ir prieme, kazin kaip dabar?ar galima nesitarus?suzinojau kad ir mokama palata kazkokia atsirado, zodziu ar galit kas paaiskinti kokia dabar ten situacija?reikia uzsiregistruoti ar kaip?mat as is vilniaus ax.gif
jei butina uzsiregistruoti ar galit kas atsiusti az registracijos numeri?
labai laukiu jusu atsakymo, nes jau ta dienele skausmu nebetoli doh.gif
Atsakyti
Kiek žinau, ten galima važiuoti ir nesitarus smile.gif Ten visi gydytojai ir akušerės geros. Nors aš tai pati asmeniškai vėl su Rogalskiu tarčiausi. Be to, ten galima nuvažiuoti iš anksto ir viską pačiai apžiūrėti smile.gif

QUOTE(irise @ 2008 01 03, 13:49)
sveikutes 4u.gif
as ir gimdziau trakuose pries pora meteliu, bet va vel planuoju ten gimdyti, tik vat nezinau ar ten kas pakito blush2.gif nes anansyk vaziavau gimdyti nesitarusi ir prieme, kazin kaip dabar?ar galima nesitarus?suzinojau kad ir mokama palata kazkokia atsirado, zodziu ar galit kas paaiskinti kokia dabar ten situacija?reikia uzsiregistruoti ar kaip?mat as is vilniaus ax.gif
jei butina uzsiregistruoti ar galit kas atsiusti az registracijos numeri?
labai laukiu jusu atsakymo, nes jau ta dienele skausmu nebetoli doh.gif

Atsakyti
Sveikos smile.gif pirma dzigita pasigimdziau trakuose tai buvo pries 9metus jau tuomet as ligonine buvau patenkintam nors visi peike siule vaziuoti i vilniu, bet as nesuprantu ko ten vaziuoti jei pati esu trakiete ir nei kiek nesigailejau gimdyma priieme Simonatiene ir akusere Roma, tik tuomet namo paleido tik po 6dienu, tai linksmai sutikai naujuosius metus biggrin.gif . Nesenai gime antras dzigitas taip pat trakuose, tik si karta tariausi su daktare E.Pševluckiene nuostabi, supratinga, svelni, profesionali daktare, visa nestuma pas ja lankiausi. Jei dar netycia isetu 3vaikelis kaip butu smagu kad dukryte, tai tik pas ja ir gimdyciau. nubegus vandenims jai paskambinau, akusere pasitaike vel roma biggrin.gif taigi ji tapo vos ne musu seimos pribuveja, nes dar ir svogeri mano ji priiminejo lotuliukas.gif laabai apsidziaugiau kad viskas ivyko greitai ir na beveik lengvai biggrin.gif namo islekiau jau po 2dienu. taigi tikrai siulyciau tik trakuose gimdyti sveikinu visas su leliukais 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu bebriuke , susilaukus sunelio 4u.gif , taip mes abi gimdeme tuo paciu metu. man pasake kad gimdo salia moteris su sulauzyta koja. Pamenu kaip man gaila tada pasidare tos moters. Nors man atrodo as buvau irgi nepavydetinoj situacijoje, kadangi gimdykloje jau buvau nuo keturiu ryto. Kaip koja? sekmes
JUMS.
ax.gif

O irisei galiu pasakyti, kad pagal siandien galiojancius istatymus gali gimdyti kur tik nori. manau tik verta apsiziureti nuvaziuoti ten kur jau planuoji gimdyti anksteliau pries kokias tris keturias sav. ir pasiklausti kokia ten pas juos tvarka. sekmes.





























j
Atsakyti