Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(MurkuMurku @ 2008 03 15, 15:55)
Ar ten yra galimybės visoms norinčioms gimdyti?  g.gif
Zinokit, kartais nebuna verysad.gif  Aisku, mano atvejis isskirtinis bet papasakosiu. Turejo buti planinis cezaris (per siauri klubu kaulai, pirmasis gimdymas baigesi extra CZ), kadangi nesu linkusi tartis, tai su siuntimu ir tasem diena pries termina (02.07, ketvirtadieni) atvaziavau i Trakus, mane apziurejo V. Variakojiene ir paskyre gyd. Streiziene mane priziureti ir operuoti. Po issamios apziuros ant kedes, echo ir t.t. nusprendem, kad savaitgali dar galiu pabut namie (to labai norejau, nes diena pries issilaikiau paskutini egzamina, tad norejau pailseti), o 7dieni vakare turiu atvaziuoti, kad 1dieni padarytu CZ. Na ka. laiminaga ir patenkita grizau namo, i kita ryta prasidejo saremiai doh.gif Sulaukiau vyro, vel uz tasiu ir i ligonine. Deja... Ta para pagimde 5 moterys ir nebeliko laisvu palatu. Jei buciau gimdziusi naturaliai, butu leide pasilikt, bet pirma nakti tektu praleist gimdykloj (kas nera didele problema - personalas pasirupintu komfortu smile.gif ), o kadangi CZ, tai mane isveze i AK. Visa kelia verkiau, nes taip norejau gimdyti Trakuose, o apie AK negirdejau nieko gero verysad.gif ir neveltui, nes AK palyginti su Trakais (cia pirmaji gimdziau) konclageris... Ir man nesvarbu, kokia ten aparatura, gimdant reikalingi ZMONES ir ZMOGISKUMAS, kurio AK beveik nera. Liepe gimdyt paciai (kas aisku, neimanoma...) ir prakankino 6val, kol padare CZ... Ir dar budejusi ir operavusi gyd.po visko sugebejo sukt kalba apie atsilyginima doh.gif Vienzo, tema ne apie AK, bet nesusilaikiau... O Trakams net neturiu pagyrimo zodziu wub.gif Ypac kai turiu ka palyginti. TRAKAI - GERIAUSIA VIETA GIMDYTI thumbup.gif wub.gif Net sunku patiketi, kad tokiu vietu yra wub.gif Deja, negalejau to patirti sikart, o trecio nebebus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 26 kovo 2008 - 14:04
QUOTE(Sweet Dreams @ 2008 03 26, 13:55)
Zinokit, kartais nebuna verysad.gif 

Gaila, kad tau taip nutiko...
Bet juk svarbiausia, kad turi savo mažučiuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2008 03 26, 13:55)
Zinokit, kartais nebuna verysad.gif  Aisku, mano atvejis isskirtinis bet papasakosiu. Turejo buti planinis cezaris (per siauri klubu kaulai, pirmasis gimdymas baigesi extra CZ), kadangi nesu linkusi tartis, tai su siuntimu ir tasem diena pries termina (02.07, ketvirtadieni) atvaziavau i Trakus, mane apziurejo V. Variakojiene ir paskyre gyd. Streiziene mane priziureti ir operuoti. Po issamios apziuros ant kedes, echo ir t.t. nusprendem, kad savaitgali dar galiu pabut namie (to labai norejau, nes diena pries issilaikiau paskutini egzamina, tad norejau pailseti), o 7dieni vakare turiu atvaziuoti, kad 1dieni padarytu CZ. Na ka. laiminaga ir patenkita grizau namo, i kita ryta prasidejo saremiai doh.gif Sulaukiau vyro, vel uz tasiu ir i ligonine. Deja... Ta para pagimde 5 moterys ir nebeliko laisvu palatu. Jei buciau gimdziusi naturaliai, butu leide pasilikt, bet pirma nakti tektu praleist gimdykloj (kas nera didele problema - personalas pasirupintu komfortu smile.gif ), o kadangi CZ, tai mane isveze i AK. Visa kelia verkiau, nes taip norejau gimdyti Trakuose, o apie AK negirdejau nieko gero verysad.gif ir neveltui, nes AK palyginti su Trakais (cia pirmaji gimdziau) konclageris... Ir man nesvarbu, kokia ten aparatura, gimdant reikalingi ZMONES ir ZMOGISKUMAS, kurio AK beveik nera. Liepe gimdyt paciai (kas aisku, neimanoma...) ir prakankino 6val, kol padare CZ... Ir dar budejusi ir operavusi gyd.po visko sugebejo sukt kalba apie atsilyginima doh.gif Vienzo, tema ne apie AK, bet nesusilaikiau... O Trakams net neturiu pagyrimo zodziu wub.gif  Ypac kai turiu ka palyginti. TRAKAI - GERIAUSIA VIETA GIMDYTI thumbup.gif  wub.gif Net sunku patiketi, kad tokiu vietu yra wub.gif  Deja, negalejau to patirti sikart, o trecio nebebus verysad.gif


ir aš nuvažiavus paryčiui gimdyt išgirdau kad jau tą dieną 5 moterys pagimdė, bet mums pasisekė, nes mokama palata nebuvo užimta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2008 03 26, 22:12)
ir aš nuvažiavus paryčiui gimdyt išgirdau kad jau tą dieną 5 moterys pagimdė, bet mums pasisekė, nes mokama palata nebuvo užimta blush2.gif

As pradedu bijot kad ir man gali nepasisekt ir neuztekt vietu Trakuose. Liepos men uzsidaro AK remontui ir kiti GN bus perpildyti. Tai kai puls visos vaziuot i Trakus doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Julijasha @ 2008 03 27, 08:46)
As pradedu bijot kad ir man gali nepasisekt ir  neuztekt vietu Trakuose. Liepos men uzsidaro AK remontui ir kiti GN bus perpildyti.  Tai kai puls visos vaziuot i Trakus  doh.gif  blink.gif

nemanau kad turėtų būt problemų tokių g.gif juk jei ką tai mamytes gimdykloj palieka, ar net gi girdėjau kad akušerės savo poilsio kambariuką atiduoda bigsmile.gif na reikia tikėtis kad perpildyta nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2008 03 27, 10:52)
nemanau kad turėtų būt problemų tokių g.gif  juk jei ką tai mamytes gimdykloj palieka, ar net gi girdėjau kad akušerės savo poilsio kambariuką atiduoda bigsmile.gif  na reikia  tikėtis kad perpildyta nebus mirksiukas.gif

Na tikekimes wub.gif nes nelabai noreciau vaziuot kitur gimdyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2008 03 27, 08:52)
nemanau kad turėtų būt problemų tokių g.gif  juk jei ką tai mamytes gimdykloj palieka, ar net gi girdėjau kad akušerės savo poilsio kambariuką atiduoda bigsmile.gif  na reikia  tikėtis kad perpildyta nebus mirksiukas.gif

Na, bet matai, kaip Sweet Dreams gavosi blink.gif Neteko jai gimdyt Trakuose... verysad.gif
Bet faktas - uždarius remontuoti AK Trakuose bus dideli krūviai...
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 03 27, 11:28)
Na, bet matai, kaip Sweet Dreams gavosi blink.gif Neteko jai gimdyt Trakuose... verysad.gif Bet faktas - uždarius remontuoti AK Trakuose bus dideli krūviai...


Na, kaip jau ir sakiau, mano atvejis buvo isskirtinis, manes nepaliko aiskindami tuo, kad operacineje nakvot nera galimybiu, vat jei gimdyciau naturaliai tai bla bla... Bet pagalvoju, kas butu, jei po manes butu atvaziavusios (o gal ir buvo, kas zino...) dar kokios 2-3 gimdyves? Kazkuriai tikrai tektu atsakyt g.gif arba atvaziuotu viena, bet jai tektu daryt ekstra CZ g.gif kas tada? prapjautu ir su leliuku i Vilniu g.gif Vienzo, daug dabar man klausimu iskyla doh.gif Nepykit, busimos mamos, jei sukeliau sumaisti mintyse, bet reikia pagalvoti, kas butu jeigu... 4u.gif Trakai ne guminiai, o norinciu tikrai labai daug. Kad neatsitiktu taip kaip man, siulyciau apie tai pakalbet su gimdyma priimsianciu (ia) gyd. ir garantiju delei - susitart 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 28 kovo 2008 - 03:59
QUOTE(Sweet Dreams @ 2008 03 28, 03:44)
Na, kaip jau ir sakiau, mano atvejis buvo isskirtinis, manes nepaliko aiskindami tuo, kad operacineje nakvot nera galimybiu, vat jei gimdyciau naturaliai tai bla bla... Bet pagalvoju, kas butu, jei po manes butu atvaziavusios (o gal ir buvo, kas zino...) dar kokios 2-3 gimdyves? Kazkuriai tikrai tektu atsakyt g.gif  arba atvaziuotu viena, bet jai tektu daryt ekstra CZ g.gif kas tada? prapjautu ir su leliuku i Vilniu g.gif Vienzo, daug dabar man klausimu iskyla doh.gif  Nepykit, busimos mamos, jei sukeliau sumaisti mintyse, bet reikia pagalvoti, kas butu jeigu... 4u.gif Trakai ne guminiai, o norinciu tikrai labai daug. Kad neatsitiktu taip kaip man, siulyciau apie tai pakalbet su gimdyma priimsianciu (ia) gyd. ir garantiju delei - susitart 4u.gif  mirksiukas.gif

Na, tai įdomu, ką darytų tuo atveju, jeigu atvažiuotų kokios 2 susitarusios, ir jų gydytojos tuo metu dirbtų, o gimdyklos ir palatos būtų pilnos... O jei dar kuriai Cezaris? Na, kaip tada? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 03 28, 18:38)
Na, tai įdomu, ką darytų tuo atveju, jeigu atvažiuotų kokios 2 susitarusios, ir jų gydytojos tuo metu dirbtų, o gimdyklos ir palatos būtų pilnos... O jei dar kuriai Cezaris? Na, kaip tada? doh.gif

Na, gal tokiais ekstra atvejais paguldytu i 2 auksta arba dvi i viena palata g.gif Bet ot keiciasi laikai - dar taip neseniai laimes dalykas buvo gaut mokama palata, o tuoj taps laimes dalyku gaut palata apskritai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 29 kovo 2008 - 00:38
QUOTE(Sweet Dreams @ 2008 03 29, 01:34)
Na, gal tokiais ekstra atvejais paguldytu i 2 auksta arba dvi i viena palata g.gif Bet ot keiciasi laikai - dar taip neseniai laimes dalykas buvo gaut mokama palata, o tuoj taps laimes dalyku gaut palata apskritai lotuliukas.gif



Manau, kad tokiu atveju guldytų dvi mamas į vieną palatą, o vyro paprašytų važiuot namo mirksiukas.gif

O šiaip tai gimdymas tikra loterija. Kai aš gimdžiau , tai gerai pataikiau - gulėjau tris dienas ir visas jas buvo pilna tuščių palatų smile.gif . Čia nieko nenuspėsi ir nesuplanuosi, bet kad toks masinis konvejeris pasitaikytų, jog gimdyvės netilptų manau tikimybė labai maža g.gif
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2008 03 29, 10:34)
Manau, kad tokiu atveju guldytų dvi mamas į vieną palatą, o vyro paprašytų važiuot namo mirksiukas.gif

O šiaip tai gimdymas tikra loterija. Kai aš gimdžiau , tai gerai pataikiau - gulėjau tris dienas ir visas jas buvo pilna tuščių palatų smile.gif . Čia nieko nenuspėsi ir nesuplanuosi, bet kad toks masinis konvejeris pasitaikytų, jog gimdyvės netilptų manau tikimybė labai maža g.gif

Na, taip, jau ko ko, bet gimdymo datos dazniausiai nesuplanuosi biggrin.gif Telieka pasikliauti sekme ir nestokoti optimizmo, kad viskas bus gerai thumbup.gif To visoms ir linkiu 4u.gif
Atsakyti