Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

sveikos busimos ir esamos mamytes smile.gif as taip pat gimdziau trakuose, pas gyd ragelski, daktaras kaip daktaras cia daugiau nepasakysiu, tik , kad lb linksmas biggrin.gif tai buvo pirmasis mano gimdymas, aisku jaudinausi, domejausi, kur geriau gimdyt, moket, nemoket ir pan. bet galiausiai, tik po gimdymo vyras gygytojui nupirko brendzio, o akuseriai saldainiu blush2.gif bet zinau buna,k ad nei po nei pries gimdyma ten nieko nemoka ir viskas buna ok.
jokiu ligu nepasigavom, sesutes moke, kaip vaika maitinti, perrengt.
man lb patiko personalas ir tai, kad gulejau viena palatoje su suneliu, o pirmosiomis naktimis su mumis buvo ir vyras, jam dave atskira lova, karta ir vakariene atnese( uz tai moket nereikejo).
as patarciau ten gimdyti, nes ten i tave ziuri kaip i zmogu, o ne kaip i dar viena gimdyve blink.gif
Atsakyti
Sveikutės, mamytukės 4u.gif As ir savo mazaja gimdziai Trakuose, gimdymus priime gyditojas Kalinauskas ir akušerė Roma, labai esu patenkinta ir dar karta gimdyciau tik tai trakuose. jokiu ten kainu nesako pries gimdyma, mes atsidekojom po to, nes labai buvom laimingi su vyru. Manau, kai viskas sklandžiai vyksta, tai ir gyditojai ir personalas geri. Mano gimdymas labai lengvas buvo ir saremiai kankino nepilnai valanda, vos vyras spėjo atvažiuo i gimdyma, jau mazylės galvutė buvo pakeliui. Tikrai drasiai gimdykit, taip ir mes seimyninej, mokamoj palatoj buvom, net vyras galėjo nakvoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2008 03 14, 14:06)
sveikos busimos ir esamos mamytes smile.gif  as taip pat gimdziau trakuose, pas gyd ragelski, daktaras kaip daktaras cia daugiau nepasakysiu, tik , kad lb linksmas biggrin.gif tai buvo pirmasis mano gimdymas, aisku jaudinausi, domejausi, kur geriau gimdyt, moket, nemoket ir pan. bet galiausiai, tik po gimdymo vyras gygytojui nupirko brendzio, o akuseriai saldainiu blush2.gif bet zinau buna,k ad nei po nei pries gimdyma ten nieko nemoka ir viskas buna ok.
jokiu ligu nepasigavom, sesutes moke, kaip vaika maitinti, perrengt.
man lb patiko personalas ir tai, kad gulejau viena palatoje su suneliu, o pirmosiomis naktimis su mumis buvo ir vyras, jam dave atskira lova, karta ir vakariene atnese( uz tai moket nereikejo).
as patarciau ten gimdyti, nes ten i tave ziuri kaip i zmogu, o ne kaip i dar viena gimdyve blink.gif


QUOTE(MILĖ @ 2008 03 14, 16:01)
Sveikutės, mamytukės 4u.gif As ir savo mazaja gimdziai Trakuose, gimdymus priime gyditojas Kalinauskas ir akušerė Roma, labai esu patenkinta ir dar karta gimdyciau tik tai trakuose. jokiu ten kainu nesako pries gimdyma, mes atsidekojom po to, nes labai buvom laimingi su vyru. Manau, kai viskas sklandžiai vyksta, tai ir gyditojai ir personalas geri. Mano gimdymas labai lengvas buvo ir saremiai kankino nepilnai valanda, vos vyras spėjo atvažiuo i gimdyma, jau mazylės galvutė buvo pakeliui. Tikrai drasiai gimdykit, taip ir mes seimyninej, mokamoj palatoj buvom, net vyras galėjo nakvoti thumbup.gif

Na, Trakuose viskas labai faina, tikrai super smile.gif Priežiūra po gimdymo - labai labai gera smile.gif
Atsakyti
Jau praktiškai susidomėjau ta mintimi nuvažiuoti į Trakus apsižiūrėti.. Bet galvoju, jei ten taip gerai, tai ir norinčiųjų turėtų būti nemažai - Vilnius didelis ir yra netoli.. Ar ten yra galimybės visoms norinčioms gimdyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MurkuMurku @ 2008 03 15, 14:55)
Jau praktiškai susidomėjau ta mintimi nuvažiuoti į Trakus apsižiūrėti.. Bet galvoju, jei ten taip gerai, tai ir norinčiųjų turėtų būti nemažai - Vilnius didelis ir yra netoli.. Ar ten yra galimybės visoms norinčioms gimdyti?  g.gif

Taip, ten yra galimybės gimdyti visoms be išimties. Niekas tavęs neišvarys ir nelieps tau važiuot į Vilnių, jeigu esi pvz. vilnietė. Nuvažiuok, apsižiūrėk, - o gal tau nepatiks kas nors, tai bent jau laiko turėsi apsispręsti kur ir kaip gimdyti... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MurkuMurku @ 2008 03 15, 15:55)
Jau praktiškai susidomėjau ta mintimi nuvažiuoti į Trakus apsižiūrėti.. Bet galvoju, jei ten taip gerai, tai ir norinčiųjų turėtų būti nemažai - Vilnius didelis ir yra netoli.. Ar ten yra galimybės visoms norinčioms gimdyti?  g.gif

kai as gimdziau tai sake kad greiciausiai iki ryto teks likti su lieliuku mazojoje gimdykloje nes nera laisvu palatu o ryte israso 3 mamytes bet kaip tai suorganizavo palata ir as ten buvau viena jie turbut galvojo kad ir mano MB nores likti su manim bet as ji isvariau namo nes dicki i m-kla isleisti reikia o ir taip padejo man kad buvos su manim tai sakiau ner cia ko abiem ziureti ar tas stebukliukas tikrai kvepuoja nes per visa nakti net uzsimerkusi nebuvau bijojau kad nustos kvepuoti smile.gif
taigi tikrai gali drasiai vaziuoti niekas taves neisvarys na nebent bus maziau nei 38sav tuomet lygtais i sostine siuncia smile.gif
Atsakyti
As irgi gimdziau trakuose, pas gyd. Variakojiene.
viskas nuo iki mane pilnai tenkino, ir apziuros pries gimdyma, ir pats gimdymas su fantastiska akusere Vyda berods ir su gydytoja Vilija, po gimdymo gavau superine prieziura, seseles ateidavo daznai pasidomet kaip sekasi, gal ka padet, zodziu labai labai dziaugiuosi, kad gimdziau ten!
Atsakyti
4u.gif aciu visom graziai atsiliepusioms apie Traku gydytojus. Nuvykau nesitarusi vasario 16 ir 17d. ryta po paros kanciu gydytojas Kalinauskas atliko cezari, gime sunelis. Visi buvo nepaprastai rupestingi, malonus, atidus( nors niekam nieko nemokejom)
Atsakyti
Kaskart apsilankius cia labai smagu skaityti gerus atsiliepimus smile.gif Sekmes esamoms ir busimoms mamytems wub.gif

Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2008 03 17, 12:59)
As irgi gimdziau trakuose, pas gyd. Variakojiene.
viskas nuo iki mane pilnai tenkino, ir apziuros pries gimdyma, ir pats gimdymas su fantastiska akusere Vyda berods ir su gydytoja Vilija, po gimdymo gavau superine prieziura, seseles ateidavo daznai pasidomet kaip sekasi, gal ka padet, zodziu labai labai dziaugiuosi, kad gimdziau ten!


aš irgi gimdžiau pas gyd. Vilija ir akušerę Vida, super priežiura. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na ką, jungiuosi ir ša į gimdžiusiųjų Trakuose klubą mirksiukas.gif

Antrajam gimdymui labai kruopšiai ir ilgai rinkausi gimdymo namus, nes po pirmojo gimdymo AK liko labai slogūs prisiminimai ir šį kartą norėjosi to išvengti. Galvojau ir apie BAK, bet galiausiai apsistojau ties Trakais ir nė kiek neklydau - ten gavau viską ko man reikėjo: profesionalų gimdymo priėmimą, nepakartojamą priežiūrą po gimdymo, gražią, tvarkingą aplinką, nuostabų personalą, galimybę likti vyrui ir t.t.

Esu be galo dėkinga visoms be išimties akušerėms, kurios tiek dieną, tiek naktį buvo prie manęs ir padėjo susirodoti su žindymo problemomis, nes mažylė pirmas dvi paras visai neėmė papuko verysad.gif . Personalas labai paslaugus, kantrus, rūpestingas wub.gif . Tik gavusi profesionalią jų pagalbą aš dabar maitinu savo dukrytę thumbup.gif . Beje, iš ligoninės mūsų namo nepaleido, kol neišmokom valgyti, kai tuo tarpu AK mane su sūneliu "išvijo", nors jis nevalgė mano papuko doh.gif .

Įspūdžiai ir prisiminimai tik patys šilčiausi ax.gif . Gal dėl to ir gimdymas lengvai praėjo, nes jaučiuasi ramiai tarsi namuose, be jokio streso.. Tąnakt gimdžiau viena, tai ligoninėje tvyrojo tokia ramuma, nebuvo jokio konvejerio, skubėjimo, personalo blaškymosi, lakstymo.. Viskas vyko tvarkingai, sklandžiai, natūraliai wub.gif . Labai patiko, kad gimusią dukrelę padėjo ant pilvo ir nepuolė jos iškart sverti, matuoti... Gerą pusvalandį mes su ja kartu prabuvom kol mažylę pasiėmė pirmai apžiūrai ir svėrimui rolleyes.gif

Taigi trečią vaiką gimdysiu tik Trakuose thumbup.gif
Atsakyti
Labas ketti, smile.gif
norėjau pasiteirauti pas kokią gydytoją gimdei ir ar pinigėlius mokėjei. Klausiu nes ir pati už keletos savaičių žadu ten gimdyti. Tai norisi daugiau info. 4u.gif
Atsakyti