Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(Karina123 @ 2008 02 14, 17:26)
ir ar atskirai dar akušerei reikia mokėti, ar daktarė pati pasidalina su ja pinigais, parašykit komentaru, o tai man jau neužilgo už poros savaičiu gymdymas. Ir dar ar kai tikrina iki gimdymo nu stebi ar jus jei mokėjote\

Labai labai busiu dekinga jei parašysit i privatą nestuke.gif  g.gif  4u.gif


Aš mokėjau atskirai, manau taip ir daroma. O dėl priežiūros prieš gimdymą - tai viskas po gimdymo mirksiukas.gif Nors čia gal visaip būna g.gif
Atsakyti
Suprantu kad ne toje temoje, bet tinkamos nerandu. Šendien per apžiura man pasakė kad mano placenta sensta, kas tai, ar vaikelis gali neišgiventi, ar kaipuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 02 15, 18:33)
Suprantu kad ne toje temoje, bet tinkamos nerandu. Šendien per apžiura man pasakė kad mano placenta sensta, kas tai, ar vaikelis gali neišgiventi, ar kaipuser posted image


Nepergyvenk - placenta į pabaigą nėštumo visoms nestuke.gif sensta-bręsta (berods nuo 34 sav. atsiranda pirmieji senėjimo požymiai), nes ji jau atliko savo darbą - išaugino vaikelį, o prieš galą tik palaiko gyvybinę funkciją. Jeigu vaikelis gerai jaučiasi ir daktarė daugiau nieko nesakė, tai viskas normalu mirksiukas.gif .
Atsakyti
NA pasakė kad stebėčiau vaiko judėsius verysad.gif ir paklausė ar rūkiau, tai rūkiau bet prieš neštuma, nesčia nerūkiau. verysad.gif
ir dar pasakė kad galiu reiškė anksčiau pagimdyti, bet kaklelis va dar neatsidaręs verysad.gif
tiesa iki gymdymo liko dvi savaitės nestuke.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina123: 15 vasario 2008 - 18:46
Kažkur čia daug buvo parašyta ape gyd. Simonaitienė lig tai tokia pavardė. Tai va šendien buvau nuvariusi i priimamaji dėl išskiru, tai ten budėjo gyd. Simonaitienė, kaip tik kažkas pas ja šendien gymdė, per apžiūra pasiruodė visai mėla bobutikie.
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 02 16, 13:44)
Kažkur čia daug buvo parašyta ape gyd. Simonaitienė lig tai tokia pavardė. Tai va šendien buvau nuvariusi i priimamaji dėl išskiru, tai ten budėjo gyd. Simonaitienė, kaip tik kažkas pas ja šendien gymdė, per apžiūra pasiruodė visai mėla bobutikie.

Neteko asmeniškai su ja susidurti, bet kiek esu girdėjus, nelabai kokie atsiliepimai - bent jau čia internete.
Atsakyti
Na ir aš čia apie ja tiek prisiskaičiau, kad kai pasakė kad ji budi, tai vos nebėgau iš ten, ax.gif bet taip ji mane tik apžiurėjo tai labai negaliu komentuoti
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 02 16, 13:44)
Kažkur čia daug buvo parašyta ape gyd. Simonaitienė lig tai tokia pavardė. Tai va šendien buvau nuvariusi i priimamaji dėl išskiru, tai ten budėjo gyd. Simonaitienė, kaip tik kažkas pas ja šendien gymdė, per apžiūra pasiruodė visai mėla bobutikie.

As ten gimdziau doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu siaip nzn nzn...Viskas buvo gerai, tik galejo ir daugiau man paaiskinti, nes ko klausiau tai neatsakydavo, arba myglotai. Pvz, veikla nevyksta gimdymo, vandenu negali nuleist g.gif , o paskiau, kai viena pries mane mergina pagimde tik sast ir nuleido vandenis man blink.gif ir pagimdziau po valandos. Vyras tuo metu pietavo Trakuose, tai spejo i finala (kokias 15 paskutiniu minuciu). Kodel anksciau neleido vandenu ir reikejo 6 val kankintis tai neaisku g.gif . Nu bet gal taip ir reikejo. Svarbu kad kol kas esam visi sveiki.
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif

atsiprašau kad ne š temą paklausiu, bet gal kas žinot kokią masažistę Trakuose ir galėtumėt rekomenduot g.gif blush2.gif gydytoja kažkaip nieko nesako, bet turiu įtarimą kad mums reiktų masažiukų unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Papillon @ 2008 02 19, 18:17)
As ten gimdziau  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nu siaip nzn nzn...Viskas buvo gerai, tik galejo ir daugiau man paaiskinti, nes ko klausiau tai neatsakydavo, arba myglotai. Pvz, veikla nevyksta gimdymo, vandenu negali nuleist g.gif , o paskiau, kai viena pries mane mergina pagimde tik sast ir nuleido vandenis man  blink.gif  ir pagimdziau po valandos. Vyras tuo metu pietavo Trakuose, tai spejo i finala (kokias 15 paskutiniu minuciu). Kodel anksciau neleido vandenu ir reikejo 6 val kankintis tai neaisku  g.gif . Nu bet gal taip ir reikejo. Svarbu kad kol kas esam visi sveiki.

rymtai bigsmile.gif ir kas gimė, oi man tai nuo tu stenėjimu labai baisu pasidarė gimdyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 02 20, 14:21)
  ir kas gimė

mergaite biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif nestuke.gif aš irgi mergaitės laukiu
Atsakyti