Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(picea @ 2008 02 13, 01:33)
Prieš remontus normalu buvo, o kas dabar?



Kad ten jokiu remontu nesimato,kad buve g.gif antrame aukste?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 02 13, 12:58)
Kad ten jokiu remontu nesimato,kad buve g.gif antrame aukste?


Anksciau skyrius buvo pirmam aukste, su nauju wc ir dusu, o antram kas, nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2008 02 13, 16:33)
Anksciau skyrius buvo pirmam aukste, su nauju wc ir dusu, o antram kas, nezinau  g.gif

dabar pirmame aukšte - vaikų skyrius, o antrame ginekologinis 4u.gif Apsikeitė tskant mirksiukas.gif
Atsakyti
o man rodes kad as i trecia lipau g.gif ir tikrai ten remontavo, nes kai matukas gime, baisu buvo kokie garsai ir dulkes, i koridoriu nosies nekisom:) laukiam kada vakaras ateis, ir darbininkai iseis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 02 13, 21:21)
o man rodes kad as i trecia lipau  g.gif  ir tikrai ten remontavo, nes kai matukas gime, baisu buvo kokie garsai ir dulkes, i koridoriu nosies nekisom:) laukiam kada vakaras ateis, ir darbininkai iseis doh.gif

taip ir yra biggrin.gif gimdėm visos trečiam aukšte - akušeriniam skyriuj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 02 13, 22:21)
o man rodes kad as i trecia lipau  g.gif  ir tikrai ten remontavo, nes kai matukas gime, baisu buvo kokie garsai ir dulkes, i koridoriu nosies nekisom:) laukiam kada vakaras ateis, ir darbininkai iseis doh.gif

MilDuXe..., pirmame aukšte - vaikų, antrame - ginekologinis, o trečiame - akušerinis mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na smagu,kad bent jau vaiku skyrius suremontuotas, nes jei jie tokiomis salygomis ten buvo, tai... unsure.gif

As ir 3 leliuka ruosiuos Trakuose gimdyti bigsmile.gif Taip nesenai atrodo ten gimdziau ir vel apsilankysiu biggrin.gif matyt anesteziologe tikra burtininke, nes pribure man, kad greit grisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 02 12, 17:40)
O jums teko lankytis genekologiniame slyriuje...as vakar apsilankiau,jezau jezau kaip ten baisu unsure.gif

O kas ten baisaus tame ginekologiniame? g.gif Remontas juk vyksta...
Anksčiau ginekologinis buvo 1-ame aukšte, o vaikų ligų sk. 2-ame aukšte. Dabar atvirkščiai. O akušerinis visą gyvenimą 3-iame aukšte, ten remontas daugmaž padarytas smile.gif

QUOTE(Rudnosiene @ 2008 02 12, 19:46)
Sveikutes.
Prisidedu prie pagyru Traku ligonines personalui 4u.gif Didelis aciu pradedant gydytojais, baigiant sanitaremis 4u.gif
Sausio 27d pagimdziau savo antra dukrele, po pusvalandzio nuo atvaziavimo i ligonine ax.gif Gimdyma prieme gyd. Kalinauskis. Pirma dukryte gimdziau irgi cia, prieme gyd. Pociute. Abu kartus atvaziavau nesitarusi, pas budinti gydytoja ir viskas buvo super thumbup.gif Trecia (jei Dievulis duos tongue.gif ) irgi vaziuociau gimdyti ten (jei speciau cool.gif )

Del duso, maisto - nevarykit Dievo i medi - nuvarykit i kitas ligonines (nebutinai gimdymo skyrius), pamatysit skirtumus mirksiukas.gif

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 02 13, 23:56)
O kas ten baisaus tame ginekologiniame?  g.gif Remontas juk vyksta...


Tai, kad nepastebejau, kad skyriuje remontas g.gif Man viskas ten baisu, sienos, palatos...

O remontas is isoresten vyksta, todel iejimas is kitos gatves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 02 13, 23:47)
Na smagu,kad bent jau vaiku skyrius suremontuotas, nes jei jie tokiomis salygomis ten buvo, tai... unsure.gif

As ir 3 leliuka ruosiuos Trakuose gimdyti bigsmile.gif  Taip nesenai atrodo ten gimdziau ir vel apsilankysiu biggrin.gif matyt anesteziologe tikra burtininke, nes pribure man, kad greit grisiu lotuliukas.gif


Iš Lentvario skyrelio mačiau, kad pagimdei antrą, viskas tvarkoj, nu ir paskui kažkur užtikau, kad trečio laukies. Buvau apakus - taip greit, ir trečio, nu tu šaunuolė ir greituolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 02 06, 19:21)
gal kas gymdė neseniai pas Vilija Vrijikojienė(pavardes nelabai atsimenu), gal galit Į  privata parašyti kiek jei mokėjote. dekui g.gif

ir ar atskirai dar akušerei reikia mokėti, ar daktarė pati pasidalina su ja pinigais, parašykit komentaru, o tai man jau neužilgo už poros savaičiu gymdymas. Ir dar ar kai tikrina iki gimdymo nu stebi ar jus jei mokėjote\

Labai labai busiu dekinga jei parašysit i privatą nestuke.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 02 14, 16:26)
ir ar atskirai dar akušerei reikia mokėti, ar daktarė pati pasidalina su ja pinigais, parašykit komentaru, o tai man jau neužilgo už poros savaičiu gymdymas. Ir dar ar kai tikrina iki gimdymo nu stebi ar jus jei mokėjote\

Labai labai busiu dekinga jei parašysit i privatą nestuke.gif  g.gif  4u.gif

Šiaip tokios patirties neturiu, bet man atrodo, kad jeigu jau mokėsi ir gydytojai, ir akušerei, tai reiktų mokėt atskirai. Nemanau, kad gavus vokelį gydytoja eis pas akušerę ir kaip turguj targavosis - man tiek, o tau tiek schmoll.gif doh.gif
Atsakyti