Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

QUOTE(Viktorijag @ 2008 02 05, 13:34)
ir mane buvo pamiršus ant samalioto doh.gif  gerai kad seselė kažko ten užėjo tai net nusigando mane pamačius tongue.gif  blink.gif pravaikščiojau tuos 9 mėn pas Normantienę bet jau su antru tai nesiruošiu ten eit schmoll.gif  tik gaila kad nelabai yra iš ko rinktis unsure.gif
pamirssi tai dar nieko  tongue.gif  mano anyta daktare tai kai ji jau gryzo is darbo tai viska zinojo kaip ir vaiko daktare o kai atvariau pasiklausti atsakymo tyrimu isejusi i koridoriu ant viso jo pradejo aiskinti - taigi cia daktares marti kur ant kedes pamirsau jooo jusu tyrimai geri  blink.gif - tave tai nors sesute pamate o mane isejus is kabineto uzrakino aisku pries tai dar man ten skraidant ji kokiugeru 10min telefonu su kokiais 2zmonemis prapliurpe doh.gif  tai ir rekiau pro rakto skylute kol mane kastai isgirdo ir surado daktare  doh.gif  kam pasakoju tai juokiasi anekdotas gerai kad ji dar gimdymu nepriimineja o tai tirai pamirstu ir gimdyve  lotuliukas.gif  o kas pas ja vaiksto visas nestuma tai kai jai pamoki tai ji nors prie zaizdos dek  mirksiukas.gif


hihihi.gif
Atsakyti
Paskaičius mamų atsiliepimus, susidari įspūdis, kad Trakuose dažnai būna daug ggimdymų ir trūksta vietų g.gif
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2008 02 12, 10:20)
Paskaičius mamų atsiliepimus, susidari įspūdis, kad Trakuose dažnai būna daug ggimdymų ir trūksta vietų  g.gif

na tikrai jei gimdysi taitave priims neisvarys i Vln tik svarbu kad butu 38 sav smile.gif
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2008 02 12, 10:20)
Paskaičius mamų atsiliepimus, susidari įspūdis, kad Trakuose dažnai būna daug ggimdymų ir trūksta vietų  g.gif

cia tik jei per pilnati pateksi.... biggrin.gif
siaip tai normaliai ten su tom vietom,tikrai nepagimdysi koridoryje biggrin.gif . Bent kai as gimdziau,tai pilna laisvu buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deluxe: 12 vasario 2008 - 13:53
O jums teko lankytis genekologiniame slyriuje...as vakar apsilankiau,jezau jezau kaip ten baisu unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Prisidedu prie pagyru Traku ligonines personalui 4u.gif Didelis aciu pradedant gydytojais, baigiant sanitaremis 4u.gif
Sausio 27d pagimdziau savo antra dukrele, po pusvalandzio nuo atvaziavimo i ligonine ax.gif Gimdyma prieme gyd. Kalinauskis. Pirma dukryte gimdziau irgi cia, prieme gyd. Pociute. Abu kartus atvaziavau nesitarusi, pas budinti gydytoja ir viskas buvo super thumbup.gif Trecia (jei Dievulis duos tongue.gif ) irgi vaziuociau gimdyti ten (jei speciau cool.gif )

Del duso, maisto - nevarykit Dievo i medi - nuvarykit i kitas ligonines (nebutinai gimdymo skyrius), pamatysit skirtumus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2008 02 12, 19:46)
Sveikutes.
Prisidedu prie pagyru Traku ligonines personalui 4u.gif Didelis aciu pradedant gydytojais, baigiant sanitaremis 4u.gif
Sausio 27d pagimdziau savo antra dukrele, po pusvalandzio nuo atvaziavimo i ligonine ax.gif Gimdyma prieme gyd. Kalinauskis. Pirma dukryte gimdziau irgi cia, prieme gyd. Pociute. Abu kartus atvaziavau nesitarusi, pas budinti gydytoja ir viskas buvo super thumbup.gif Trecia (jei Dievulis duos tongue.gif ) irgi vaziuociau gimdyti ten (jei speciau cool.gif )

Del duso, maisto - nevarykit Dievo i medi - nuvarykit i kitas ligonines (nebutinai gimdymo skyrius), pamatysit skirtumus mirksiukas.gif

Va čia tai greitis thumbup.gif thumbup.gif
Bet, matyt, dėl to, kad antras vaikelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2008 01 18, 00:20)
Šiaip mamytes noriu su Jumis pasidalinti savo mintimis, kurios su kiekviena diena mane vis labiau kankina, pasipasakojau mamai apie Rogalskio visus veiksmus gimdymo metu, tai ji nusikeike bigsmile.gif , siandien savo mintimis dalinausi su vyriuku, ir jis su manim sutiko, kad 99,99 procento man cezaris buvo padarytas ne del to kad reikejo, o del to kad jis kazkur skubejo...sad.gif taip as ji gyriau vos tik po gimdymo, kad jis isgelbejo mano Matukui gyvybe, taciau kuo toliau apie tai galvoju, tai suprantu kad taip nebuvo,nes verysad.gif :
1.kai sekmadieni buvom pas ji perziuroje, ir atsisveikindynejom, sakom tai gal iki rytojaus (nes jau virs termino buvau), jis atsake, oij ne tik kad ne rytoj, rytoj tiek darbu, zodziu pirmadienis ir be manes sunki diena, bet zinoma, jei prasides gimdymas, kad vistiek skambinciau ax.gif .
zinoma man kaip tycia jau nakti prasidejo saremiai, skambinau tik ryte, nes zinojau kad sunki diena, ir kad dar daug laiko turiu, norejau kad gydytojas pailsetu. jis turejo planini cezari trakuose 8 ryto, tad man liepe atvaziuoti 10. zinoma jam teko kelis reikalus atideti.
2. skaiciau ne vienoje temoje, kad suleidus analgino sustoja daugumai saremiai, gydytojas manyciau turetu apie tai zinoti, tad jis man ne karta siule nuskausminamu, nors gimdymo plane aptarem, kad noriu kuo naturaliau (lankem su vyru semetos kursus blush2.gif ), taciau jis pasake kad man bus lengviau ir analginas nepakenks tikrai, sakau na duokit jei tikrai nieko nebus. zinoma man sustojo saremiai (skaiciau zinoma apie tai po gimdymo, kitaip buciau neemus) verysad.gif
3. tada man pasakoma kad vaiko tonai pradejo kristi, ateina vedeja, ji mane labai krupsciai apziuri ir pasako, as nemanau kad cia reikalingas cezaris g.gif , reikia palaukti, tegu pasokyneja ant kamuolio. ir isejo. rogalskis atsisuka i vyra ir pasako ji pati nepagimdys. ir nuejo ruosti operacine. zinoma mes issigandom ir sutikom doh.gif . bet kai dabar mastau, tai vedeja daugiau patirties turi ir jei butu butinybe cezariui, ji butu pirmoji ji siulius g.gif .
4. tiesa nepaskiau, kad jis kaskart ateidamas manes apziureti, vis kazka pakomentuoja "oij kaip letai atsidaryneja kaklelis", na ir uztrukome mes cia ir t.t.. vis zvilgcioja i laikrodi matyt kazkur skuba g.gif  unsure.gif
5.man padaromas cezaris, vos tik esu atgabenama i palata, pamaitinu vaikuti, jis ateina ir pasako, kad jau isvyksta, vyras su juo zinoma atsiskaie kaip ir buvo sutarta. ir jis greitai isvaziavo. kaip ir sakau matyt turejo lekti ten kur dar pinigu uzsidirbs verysad.gif .

kita diena jis atvyko apziureti manes ir kitos moters, uzsuko, mes paklausem kodel buvo darytas cezaris g.gif , pasikeite iskart jo veidas, splava, mimika ir panasiai, atsake del to kad vaiko virkstele buvo labai trumpa, apsisukus aplink kakla ir jis buvo atsivertes kaktele. o tokioj padeti dar ne viena nepagimde- atreze, dave suprast kad labai reikejo to cezario ir itikinti. verysad.gif  bet vel prisimenu vedeja, ji juk paskutine mane apziurejo, jei butu ta macius, tikrai butu sutikus su cezariu g.gif o nesiulius sokyneti ant kamuolio ir laukti g.gif juk man dar saremiu net paros nebuvo, tikrai galima buvo palaukti...

taigi as tik prienu isvados, kad ji garbindama, buvau netekus zado, koks jis geras gydytojas, ir realiai nemasciau, o dabar kai praejo tiek laiko, as vis mastau ir mastau, vis islenda man jo elgesys ir tam tikri poelgiai ir suprantu kad buvau apgauta, skaudziausia yra tai, kad jis zinojo, kad man svarbu pagimdyti paciai, nes su vyru norim tureti didele seima, 4-5 vaikus, su pirmu cezariu didele tikimybe kad bus ir antras, zinoma jau dabar atidziau rinksiuos gydytoja, tieisog gydytoja, o ne gydytoja- vadybininka...tikiu, kad rasiu kuris man pades pagimdyti paciai nors pirmas buvo cezaris ax.gif

turbut daugelis manes nesupras ka cia parasiau, bet norejau ir su jumis pasidalinti savo pamastymus verysad.gif
tikiuosi nepeiksit manes, nes iki siol ir as pati Rogalski garbinau, kol nesudejau visu tasku, apie tai maste ir vyriukas visa vakara ir sako nugi tikrai jis mus apgavao, bet laiko nebesugrazinsi....  blush2.gif

neseniai vyrui sakiau kad nebegimdyciau antra karta trakuose, bet vel susimastau, ten saunu- tad manau dar grisiu ten bet su kitu gydytoju ir daugiau patirties... wub.gif


didele Tau uzuojauta, kad apgavo
aciu, kad pasidalinai savo patirtimi
Atsakyti
Gal kuri turit Akušerijos skyriaus telefoną?
Galvoju apie gimdymą Trakuose iš anksto nesitarus, bet svarstau gal prieš važiuojant vertėtų ten pasiskambinti ir pasiklausti ar yra vietų biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2008 02 12, 21:39)
Gal kuri turit Akušerijos skyriaus telefoną?
Galvoju apie gimdymą Trakuose iš anksto nesitarus, bet svarstau gal prieš važiuojant vertėtų ten pasiskambinti ir pasiklausti ar yra vietų biggrin.gif .

8 528 55829
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 02 12, 11:34)
na tikrai jei gimdysi taitave priims neisvarys i Vln tik svarbu kad butu 38 sav  smile.gif


Gal jau negimdysiu daugiau, nu bet kas žino biggrin.gif
Kai prieš metus gimdžiau, pirmą naktį gulėjom su leliuku priešgimdyvinėj. Nepasakyčiau, kad labai patogu. Jis kelis kart naktį kakojo, o kriauklė buvo tik už durų ir tik su šaltu vandeniu kažkodėl. Gerai, kad servetėlių turėjau.

QUOTE(deluxe @ 2008 02 12, 14:53)
cia tik jei per pilnati pateksi.... biggrin.gif
siaip tai normaliai ten su tom vietom,tikrai nepagimdysi koridoryje biggrin.gif . Bent kai as gimdziau,tai pilna laisvu buvo.


O per pilnatį visos gimdo? lotuliukas.gif

QUOTE(SuperBaba @ 2008 02 12, 18:40)
O jums teko lankytis genekologiniame slyriuje...as vakar apsilankiau,jezau jezau kaip ten baisu unsure.gif


Prieš remontus normalu buvo, o kas dabar?
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2008 02 12, 23:11)
8 528 55829


Ačiū 4u.gif
Atsakyti