Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose IV

ir mane buvo pamiršus ant samalioto doh.gif gerai kad seselė kažko ten užėjo tai net nusigando mane pamačius tongue.gif blink.gif pravaikščiojau tuos 9 mėn pas Normantienę bet jau su antru tai nesiruošiu ten eit schmoll.gif tik gaila kad nelabai yra iš ko rinktis unsure.gif
pamirssi tai dar nieko tongue.gif mano anyta daktare tai kai ji jau gryzo is darbo tai viska zinojo kaip ir vaiko daktare o kai atvariau pasiklausti atsakymo tyrimu isejusi i koridoriu ant viso jo pradejo aiskinti - taigi cia daktares marti kur ant kedes pamirsau jooo jusu tyrimai geri blink.gif - tave tai nors sesute pamate o mane isejus is kabineto uzrakino aisku pries tai dar man ten skraidant ji kokiugeru 10min telefonu su kokiais 2zmonemis prapliurpe doh.gif tai ir rekiau pro rakto skylute kol mane kastai isgirdo ir surado daktare doh.gif kam pasakoju tai juokiasi anekdotas gerai kad ji dar gimdymu nepriimineja o tai tirai pamirstu ir gimdyve lotuliukas.gif o kas pas ja vaiksto visas nestuma tai kai jai pamoki tai ji nors prie zaizdos dek mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu su tais pamiršimais ant samoliotų tai gerai čia blink.gif doh.gif
Ir juoktis ir verkti norisi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikinu
tylavakare ir zeniania susilaukus dukryciu 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aukit sveikos, stiprios, grazios flirt.gif

Na, tikiuosi ta gyd. Normaniene gimdymu nepriimineja Trakuose doh.gif
Nes kitu atveju, nesusitarus baisu vaziuoti gimdyti - gali buti pamirsta gimdykloje lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisidedu prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sotaus pienelio dukrytems ir ramiu naktu mamytems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2008 02 05, 14:27)
Sveikinu
tylavakare ir zeniania susilaukus dukryciu  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Aukit sveikos, stiprios, grazios  flirt.gif

Na, tikiuosi ta gyd. Normaniene gimdymu nepriimineja Trakuose  doh.gif
Nes kitu atveju, nesusitarus baisu vaziuoti gimdyti - gali buti pamirsta gimdykloje  lotuliukas.gif



ne jau nepriimineja, dirba likusias dieneles iki pensijos smile.gif bet ligonineje 2k per men budi panasaus amziaus Simonaitiene smile.gif nors pirmaji pas ja gimdziau bet daugiau nenoreciau nors nieko blogo ir nieko gero apie ja negaleciau pasakyti smile.gif tik kai atejau pas ja i poliklinika su teigiamu testu ir kai pasakiau kad as -aite tai n kaip bendravo bet kai tik pasakiau koia bus mano pavarde ir kad daktares marti busiu tai greitai pasikeiti ir tonas ir mimika ir dar karteli paprase ant samalioto atsisesti dar viena tyrimuka padaryti smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif , as taip gimdziau Traku ligonineje ir man ten labai patiko. Labai gerai, kad duodamos atskiros palatos, kad ir teciai gali buti kartu.Kai gimdysiu antra vaika, tikrai vaziuosiu i Trakus smile.gif
Atsakyti
Tikrai nemaniau isgirst tokiu istoriju apie Normantiene unsure.gif visus 9 menesius ji buvo miela, nuosirdi, rupestinga daktare. Ir kysio jokio nedavinejau, tik saldainiu deze pries Kaledas nunesiau. O ir siandien mes buvom pirma karta poliklinikoi pasisvert pasiskiepyt, tai uzlekiau pas ja padekot. Labai nuosirdziai isklausinejo, ir paprase kita kart leliuka parodyt, nes sian po skiepo jos nenesiau o su vyru palikau.
Tiesa pasidalinsim dziaugsmu, mes jau priaugom 700g biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2008 02 05, 18:24)
Tikrai nemaniau isgirst tokiu istoriju apie Normantiene  unsure.gif  visus 9 menesius ji buvo miela, nuosirdi, rupestinga daktare. Ir kysio jokio nedavinejau, tik saldainiu deze pries Kaledas nunesiau. O ir siandien mes buvom pirma karta poliklinikoi pasisvert pasiskiepyt, tai uzlekiau pas ja padekot. Labai nuosirdziai isklausinejo, ir paprase kita kart leliuka parodyt, nes sian po skiepo jos nenesiau o su vyru palikau.
Tiesa pasidalinsim dziaugsmu, mes jau priaugom 700g  biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 02 05, 19:34)

gal kas gymdė neseniai pas Vilija Vrijikojienė(pavardes nelabai atsimenu), gal galit Į privata parašyti kiek jei mokėjote. dekui g.gif
Atsakyti
Norejau mamyciu paklausti-kiek yra gimdyklu Trakuose? blink.gif NEbuna taip,kad nuvaziuoji,o tau pasako,kad viskas daba uzimta?.. doh.gif Juk vienu metu gali gimdyti net kelios mamyciukes.. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(klauzada-neklauzada @ 2008 02 07, 15:18)
Norejau mamyciu paklausti-kiek yra gimdyklu Trakuose?  blink.gif  NEbuna taip,kad nuvaziuoji,o tau pasako,kad viskas daba uzimta?.. doh.gif  Juk vienu metu gali gimdyti net kelios mamyciukes.. nestuke.gif

jei neklystu tai dvi g.gif viena didesnė o kita mažesnė unsure.gif rolleyes.gif aš kai atvažiavau gimdyt mane patalpino į mažesnę nes didžiojoj kaip tik procesas vyko, o paskui jau perkėlė į didžiąją kai atsilaisvino bigsmile.gif
Atsakyti
tikra tiesa yra 2 gimdyklos ir 1 operacine tongue.gif as ir kai gimdziau tai ispradziu mazojoje o kai didziojoje gime dukryte kam tai tai mane ir perkele i didziaja smile.gif bet mazoji tokia jauki man buvo 4u.gif
jei jau atvaziuosi tai tikrai tau vietos suras kur gimdyti smile.gif
nepergyvenk viskas ten OK thumbup.gif
Atsakyti