Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Benitux @ 2008 01 02, 16:04)
tada spausk cia jei tau neismeta  ax.gif
user posted image
saunuole  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
as tai darau su teptukais, ir temtukus pasirenku skirtingom spalvom  mirksiukas.gif
mano CS2. As kazkaip visada su juo darau, o per pati photoshopa nesu bandziusi, reikes pabandyti. Man patinka per Image Ready, kad is karto gali paziuret  ax.gif

photoshope irgi iskart matosi... ir neizvelgiau skirtumo,tarp vienos ir kitos programos.. gal as ten ko nesupratau g.gif bet kiek bandziau,gaunasi .todel klausimas islieka.kam skirtas adobe ImageReady?



o del pamokeliu kopijavimo,as irgi uz tai,kad jei nepatinka,kad kopijuoja -visai nedarykit.nors zinoma labai aciu ,kartais pamokeles tikrai labai pravercia. console.gif nepatau pagrindo pykciams. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 02, 16:04)
mano CS2. As kazkaip visada su juo darau, o per pati photoshopa nesu bandziusi, reikes pabandyti. Man patinka per Image Ready, kad is karto gali paziuret  ax.gif

Kaip nesi bandžius? Juk viršutinės iliustracijos kaip tik iš photoshopo, va ir paskutinė (išsididinus labai gerai matosi pavadinimai) g.gif Nebent kalbi apie nuo pradžios iki galo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TDK: 02 sausio 2008 - 15:30
QUOTE(TDK @ 2008 01 02, 14:56)
user posted image

mano mirksiukai (sujungus su teptukų darymo pamokėle)  biggrin.gif



grazu 4u.gif truputi vaiduokliska lotuliukas.gif taip greitai bega,kad nespeju izvelgt zmogucio veido po kepure. biggrin.gif
Atsakyti
Dėl to klausimo apie langiuką neiššokantį. Pasakysiu, kas buvo man - ogi neatidarė to, kuris apčioje automatiškai (to mažo - ten kur dubliuoti)
user posted image


Tai tas išsisprendžia gana paprastai - eiti į WINDOW ir užsidėti varnelę prie "Animation". Tada atsiranda.

Papildyta:
Kilo mintis cool.gif Pažiūrėsiu kas gausis cool.gif
Atsakyti
Žodžiu meno nedaug biggrin.gif , nes tiesiog dariau bandymą ar išeina teptuko principą pritaikyt paveikslėliams. Pasirodo išeina, tik į pabaigą akytes ant kelių sluoksnių reikia palikt.
T.y. kai dedamas ne teptuko antspaudas žvaigždutei ar dar kam, o įkeliamas paveiksliukas ant skirtingų sluoksnių

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TDK: 02 sausio 2008 - 16:22
thumbup.gif Kaip aš jums pavydžiu.Žiauriai gražios nuotraukos.Labai patiko su puzzle,pati norėčiau tokią turėt.Bet gaila neturiu programos,o kad ir turėčiau pagal duotas nuorodas internete,nemokėčiau išarchyvuot. blush2.gif Tad belieka tik pavydėt jums visoms,kad esat tokios protingos. rolleyes.gif
Atsakyti
meniškesnė cool.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 02, 17:25)
thumbup.gif Kaip aš jums pavydžiu.Žiauriai gražios nuotraukos.Labai patiko su puzzle,pati norėčiau tokią turėt.Bet gaila neturiu programos,o kad ir turėčiau pagal duotas nuorodas internete,nemokėčiau išarchyvuot. blush2.gif Tad belieka tik pavydėt jums visoms,kad esat tokios protingos. rolleyes.gif


lotuliukas.gif graziai cia parasei.bet nesijausk vienisa,as irgi gera varna,mano brangusis prisoka paaiskina,kaip ten kur ir kokias programas parsisiust,jei ne jis.... g.gif vargciau doh.gif
QUOTE(TDK @ 2008 01 02, 17:58)
meniškesnė  cool.gif

user posted image

sita kieta!!!!! liux!!!
Atsakyti
user posted image

va koki puzles plug-ina isigijau rolleyes.gif
Papildyta:
user posted image

sita remuka vakar puse nakties dariau lotuliukas.gif .issikraipe tik kai ant nuotraukos dejau,kazkaip akys jau neberode... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seava: 02 sausio 2008 - 19:48
user posted image
Atsakyti
Mergaitės nenervuokit manęs.Ir aš taip noriu biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
na va pagaliau ir as turiu galimybe eksperimentuoti su potoshop programele thumbup.gif stenksiuos nuo jusu neatsilikti mirksiukas.gif
Atsakyti