Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

user posted image

na kad ne,niekur manes neiskele,viska dariau photoshope
Atsakyti
Neeksperimentuosiu, nes mane perkelia smile.gif, o ir duotam Benitux apraše pažiūrėk - iki žodžių "spaudziame Shift + Ctrl + M" pateikiami print screanai iš Adobe Photoshop,
user posted image
po jų jau iš Adobe Image ready.
user posted image
Po Shift + Ctrl + M permeta automatiškai. Vizualiai nelabai skiriasi, gal ir neatkreipei dėmesio. Tiesiog susietos programos. Arba nežinau. Gal tavo programa naujesnė kokia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TDK: 01 sausio 2008 - 23:48
QUOTE(TDK @ 2008 01 02, 00:45)
Neeksperimentuosiu, nes mane perkelia smile.gif, o ir duotam Benitux apraše pažiūrėk - iki žodžių "spaudziame Shift + Ctrl + M" pateikiami print screanai iš Adobe Photoshop,
user posted image
po jų jau iš Adobe Image ready.
user posted image
Po  Shift + Ctrl + M permeta automatiškai. Vizualiai nelabai skiriasi, gal ir neatkreipei dėmesio. Tiesiog susietos programos. Arba nežinau. Gal tavo programa naujesnė kokia  unsure.gif

as ne pagal ta pamokele dariau.tik tiek,kad gaunasi kuo puikiausiai ir nepersikeliant niekur.mano cs2 user posted image

sita dariau taip: pasidariau paveiksliuka.tada atskiruose sluoksniuose pridejau taskuciu.po to window -animation.ir issaugojau shift+ctrl+alt=S
Atsakyti
aciuka, padariau smile.gif
Atsakyti
o parodyt neikelsi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 01, 22:27)
Papildyta:

nesupratau klausimo tongue.gif   zvaigzdutes ir taskiukus as pvz darau su skirtingais teptukais.
 


JEI GALIMA PLACIAU APIE JUOS,NES MAN SU VIENU KAI DRIAU GAVOSI TIK SPALVOTI TASKIUKAI IR JIE AISKU KEITINEJOSI ax.gif BET NORECIAU KAD TARKIM KAIP SEAVA ZAISLIUKA PADARE ax.gif ,NEZINAU GAL IR VEL NESUPRASIT KO NORIU blush2.gif TARIANT TRUMPIAU NORIU PADARYTI TAIP KAIP SEAVA ZAISLIUKA ARBA BENITUX EGLUTE ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 02 sausio 2008 - 01:33
QUOTE(*irma* @ 2008 01 02, 02:31)
JEI GALIMA PLACIAU APIE JUOS,NES MAN SU VIENU KAI DRIAU GAVOSI TIK SPALVOTI TASKIUKAI IR JIE AISKU KEITINEJOSI ax.gif BET NORECIAU KAD TARKIM KAIP SEAVA ZAISLIUKA PADARE ax.gif ,NEZINAU GAL IR VEL NESUPRASIT KO NORIU blush2.gif TARIANT TRUMPIAU NORIU PADARYTI TAIP KAIP SEAVA ZAISLIUKA ARBA BENITUX EGLUTE ax.gif



as teptuku turiu parsisiuntus,ir tuos spinduliukus su jais piesiu,bet manau,kad galima ir su tais kurie programoje yra daug graziu dalyku prikurt.
mazdaug 3-4 skirtingus sluoksniukus pasidarau.ir viskas,nieko cia paslaptingo lotuliukas.gif ka nupiesi ,tas ir mirkses. bigsmile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 02, 05:17)
as teptuku  turiu parsisiuntus,ir tuos spinduliukus su jais piesiu,bet manau,kad galima ir su tais kurie programoje yra daug graziu dalyku prikurt.
  mazdaug 3-4 skirtingus sluoksniukus pasidarau.ir viskas,nieko cia paslaptingo lotuliukas.gif ka nupiesi ,tas ir mirkses. bigsmile.gif
user posted image


o jei nepaslaptis tu is kur parsisiuntei tuos teptukus? blush2.gif
Atsakyti
http://avaxsphere.co...oshop/pages/118 is cia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2007 12 29, 19:03)
labai idomiai gaunasi... vienis sedi kuria pamokeles, o kazkas paima ir padaro tiesiog COPY/ PASTE  blink.gif

tai kam tas pamokėles kurt jei nenori, kad kiti jomis naudotųsi...
Atsakyti
user posted image

mano mirksiukai (sujungus su teptukų darymo pamokėle) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 12 31, 21:25)
BANDZIAU DARYTI PAGAL TA PAMOKELE SU MIRKSIUKAIS NUOTRAUKA BET DEJA KAD IR KAIP STENGIAUSI NIEKO NESIGAVO verysad.gif NEISMETA MAN TEN TOS LENTELES PASPAUDUS SHIF-CTRL-M GAL KA NE TAIP DARAU? g.gif  g.gif PRASAU PAAISKINTI

tada spausk cia jei tau neismeta ax.gif
user posted image

QUOTE(seava @ 2008 01 01, 16:29)
user posted image

pirmas animuotas blynas blush2.gif  vakarykstis saliutas

saunuole thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(*irma* @ 2008 01 01, 17:55)
klausykit merginos norejau jusu paklausti kaip jus padarot zvaigzdeles ir pilus kad jos spindi? g.gif  su spalvotais taskiukais man gavosi o va to dalyko neissiaiskinu dar blush2.gif

as tai darau su teptukais, ir temtukus pasirenku skirtingom spalvom mirksiukas.gif

QUOTE(TDK @ 2008 01 01, 23:45)
Neeksperimentuosiu, nes mane perkelia smile.gif, o ir duotam Benitux apraše pažiūrėk - iki žodžių "spaudziame Shift + Ctrl + M" pateikiami print screanai iš Adobe Photoshop,
user posted image
po jų jau iš Adobe Image ready.
user posted image
Po  Shift + Ctrl + M permeta automatiškai. Vizualiai nelabai skiriasi, gal ir neatkreipei dėmesio. Tiesiog susietos programos. Arba nežinau. Gal tavo programa naujesnė kokia  unsure.gif

mano CS2. As kazkaip visada su juo darau, o per pati photoshopa nesu bandziusi, reikes pabandyti. Man patinka per Image Ready, kad is karto gali paziuret ax.gif
Atsakyti