Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

user posted image

pirmas animuotas blynas blush2.gif vakarykstis saliutas
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2007 12 31, 03:54)
as galvoju,kad oda reikia kiek imanoma sutvarkyt su stamp clonu(ar kaip ten jis vadinas)  ir tik tada ,kada pasalintos visos rauksles ,spuogiukaiir t.t  deti trupuciuka Blur.  siaip tai sakyciau,kad visai gerai cia tau gavosi. 4u.gif
cia kogero priklauso nuo to kaip ten ikelta i ta psl.    tongue.gif  labai ivairiai buna,kartais parodyta  daug remuku,o atsisiuncia tik vienas,o kartais priesingai parodytas vienas ,o gauni daug.bandyk pamatysi.
ir kantrybes:)  daunlaud  daryk,ivesk slaptazodi ir parsisiusi.tada isarchyvuoji.
as pati ilgai zalia situose parsisiuntimuose buvau,tai nezinau nei nuo ko pradet aiskint. ax.gif jei bus dar kas neaisku,rasyk. 
Papildyta:

E, nu jau baikit!pilnas internetas visokiu pamokeliu.jei taip skauda sirdi,kad kas nukopijuoja tai visai nedarykit tu pamoku ir nereiks gincytis. 4u.gif
Papildyta:

noreciau paklaust blush2.gif  kokiu formatu issaugai judanti paveiksliuka?nes as bandziau PNG saugot,tai atidarius nebejuda...  ir per kur i SM ikeli?per photobucket?

Aciuka isiaiskinau thumbup.gif remuku super visokiausiu yra tik reikia laiko viskam perziureti biggrin.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 01, 14:49)
Sveikutes gal kuri nors mamyte ir man galetu paaiskinti kaip ideti nuotraukyte i remeli  g.gif ? bandau bandau bet man neiseina  doh.gif  doh.gif  verysad.gif


nuo kur butent tau neaisku parasyk paaiskinsiu smile.gif oj vargau ir as laaabai kol isejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2008 01 01, 15:47)
kas butent neiseina? Kurioj vietoj  g.gif

vis bandau uzdeti remeli ant nuotraukytes ir vis neiseina verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
klausykit merginos norejau jusu paklausti kaip jus padarot zvaigzdeles ir pilus kad jos spindi? g.gif su spalvotais taskiukais man gavosi o va to dalyko neissiaiskinu dar blush2.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, gal galit pasakyt kaip sujungti tarkim keturias foto i viena? ar galima ta padaryt su fotosopu? ax.gif
Atsakyti
help :verysad:niekaip negaliu instaliuotis photoshopa .atsisiusti atsisiunciau o toliau ne is vietos doh.gif padekit gal zinot kas negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 01 01, 18:52)
help :verysad:niekaip negaliu instaliuotis  photoshopa .atsisiusti atsisiunciau o toliau  ne is vietos doh.gif padekit gal zinot kas negerai g.gif

gal cia rasi ats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 01 01, 19:57)
gal cia rasi ats  smile.gif

na su pirma dalimi viskas gerai o su antraja nucrakinimu nekas ismeta lentele error ir ne is vietos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 01 sausio 2008 - 19:38
QUOTE(Kelsey @ 2008 01 01, 19:05)
sveikos mergaites, gal galit pasakyt kaip sujungti tarkim keturias foto i viena? ar galima ta padaryt su fotosopu? ax.gif



galima,tikrai ir ivairiais budais. tu nori,kad jos visos 4 matytusi viena salia kitos?

as ta darau taip: atsidarau nauja dokumenta ir ant jo sutempiu visas norimas nuotraukas,dar galima iskart jas ikelt i jau atidaryta dokumenta.File -Place... ir norima paveiksliuka photoshopas pats uzdeda ant jau esamo.

o 4 nuotraukas uzdet viena ant kitos reikia su File-Automate- Merge to HDR.
tik nuotraukos turi but fotografuotos is vieno tasko,su skirtingais fotoaparato nustatymais,apsvietimu,islaikymu ir t.t. pasidaro labai idomios spalvos.
user posted image

user posted image
sitas dramblys HDR darytas
Papildyta:
QUOTE(*irma* @ 2008 01 01, 18:55)
klausykit merginos norejau jusu paklausti kaip jus padarot zvaigzdeles ir pilus kad jos spindi? g.gif  su spalvotais taskiukais man gavosi o va to dalyko neissiaiskinu dar blush2.gif

nesupratau klausimo tongue.gif zvaigzdutes ir taskiukus as pvz darau su skirtingais teptukais.
man irgi siaip vienas klausimas neduoda ramybes.kam reikalingas adobe imageReady,nes animuojasi kuo puikiausiai ir paciam photoshope???gal kas zinot daugiau apie ImageReady?kam jis tada skirtas?
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 01, 21:27)
galima,tikrai  ir ivairiais budais.  tu nori,kad jos visos 4 matytusi viena salia kitos?

va taip as noreciau padaryt 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 01 sausio 2008 - 21:55
QUOTE(seava @ 2008 01 01, 22:27)
  man irgi siaip vienas klausimas neduoda ramybes.kam reikalingas adobe imageReady,nes animuojasi kuo puikiausiai ir paciam photoshope???gal kas zinot daugiau apie ImageReady?kam jis tada skirtas?

gal nepastebėjai, kada tų mirgučių darymo metu ten esi tiesiog permetama ? biggrin.gif Čia pagal buvusį aprašymą tai nutinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 01 01, 22:49)
va taip as noreciau padaryt  4u.gif

user posted image

user posted image

na tai kaip ir sakiau.gali tiesiog uztempt nuotraukas ant juodo lapo ,jas padidint,pamazint ,manau,kad cia taip ir padaryta.
tam reikia atsidaryt tuscia lapa,uzdet kokia nori spalva ar fona.tada isikelt i photoshopa norimas nuotraukas ir padaryti kiekvienos nuotraukos sluoksnio kopija,nes kitaip ji bus uzrakinta ir negalesi pajudint.o kai jau yra kopija ,pasirenki move tool ir nuspaudus peles klavisa tempi nuotrauka ant parinkto fono.

QUOTE(TDK @ 2008 01 01, 23:06)
gal nepastebėjai, kada tų mirgučių darymo metu ten esi tiesiog permetama ?  biggrin.gif  Čia pagal buvusį aprašymą tai nutinka.  smile.gif

as ir pati nusikraustau i imageReady padarau animacija ir vel gryztu i photoshopa,jei kas netinka dabaigiu daryt photoshope. einu dar pabandyt.tuoj issiaiskinsiu ax.gif
Atsakyti