Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

http://avaxsphere.co...oshop/pages/118


po sita puslapiuka zvalgausi dabar.nu tikrai ,remuku yra kiek tik sirdis geidzia ir labai daug graziu vaikisku. nepatingekit uzsukit.geras! ir plug-inu photoshopui yra
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2007 12 30, 16:59)
www.studijuok.lt    lietuvisku video pamoku yra


geri puslapiukai thumbup.gif thumbup.gif tikrai verti demesio aciu labai thumbup.gif
Atsakyti
Nicole,prasom ant manes nevaryt, gal surask kur as rasiau kad cia mano pamokeles,NERASI, nes as niekur nerasiau ir sau neprisiimu tavo darbo tongue.gif
Jau atsiprasiau,parasiau kieno pamokeles buvo, tai parasyk man savo adresa, atsiusiu dar atsiprasyma.
Nesuprantu ko cia puciat burbula, gal neturit ko rasyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2007 12 30, 21:26)
Nicole,prasom ant manes nevaryt, gal surask kur as rasiau kad cia mano pamokeles,NERASI, nes as niekur nerasiau ir sau neprisiimu tavo darbo  tongue.gif
Jau atsiprasiau,parasiau kieno pamokeles buvo, tai parasyk man savo adresa, atsiusiu dar atsiprasyma.
Nesuprantu ko cia puciat burbula, gal neturit ko rasyt  doh.gif

thumbup.gif nera del ko cia pykti ,geriau pakalbam apie programele o ne apie barnius 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Štai šiandieninis mano darbelis, naudojausi šita jūsų jau anksčiau paviešinta nuorodėle, privargau nemenkai, laukiu atsiliepimų, ypatingai kritikos bei patarimų ką galėjau kitaip padaryti, kad galėčiau toliau tobulėt ax.gif
Prieš: user posted imagePo: user posted image
ant mažyčių nuotraukyčių paspaudus jos išsididina kitame lange. Kad ir kiek stengiaus odą padaryt kuo natūralesnę (specialiai pasirinkau šiuo atžvilgiu klaikią foto), bet nenatūralumas man vis tiek akis bado, dar neatradau stebuklingo recepto blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 31 gruodžio 2007 - 01:30
QUOTE(seava @ 2007 12 30, 17:43)
http://avaxsphere.co...oshop/pages/118
po sita puslapiuka zvalgausi dabar.nu tikrai ,remuku yra kiek tik sirdis geidzia ir labai daug graziu vaikisku.  nepatingekit uzsukit.geras!  ir plug-inu  photoshopui yra


nelabai suprantu o kaip isaugoti tuos remukus? g.gif kad ten ne po vieno o po kelis parodyta unsure.gif aciuka uz paaiskinima 4u.gif lauksiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2007 12 28, 14:41)
as ivedu i google fonai ir ismeta visokiausiu, galite naudot visus  mirksiukas.gif

Papildyta:
cia dar yra fonu:
1

2

3

4

5


niu yra laaabai graziu fonu bet kaip isaugot juos po viena nes rodo is karto daug ju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2007 12 31, 02:27)
Sveikutes  4u.gif
Štai šiandieninis mano darbelis, naudojausi šita jūsų jau anksčiau paviešinta nuorodėle, privargau nemenkai, laukiu atsiliepimų, ypatingai kritikos bei patarimų ką galėjau kitaip padaryti, kad galėčiau toliau tobulėt  ax.gif
Prieš: user posted imagePo: user posted image
ant mažyčių nuotraukyčių paspaudus jos išsididina kitame lange. Kad ir kiek stengiaus odą padaryt kuo natūralesnę (specialiai pasirinkau šiuo atžvilgiu klaikią foto), bet nenatūralumas man vis tiek akis bado, dar neatradau stebuklingo recepto blush2.gif


as galvoju,kad oda reikia kiek imanoma sutvarkyt su stamp clonu(ar kaip ten jis vadinas) ir tik tada ,kada pasalintos visos rauksles ,spuogiukaiir t.t deti trupuciuka Blur. siaip tai sakyciau,kad visai gerai cia tau gavosi. 4u.gif
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2007 12 31, 02:51)
nelabai suprantu o kaip isaugoti tuos remukus? g.gif kad ten ne po vieno o po kelis parodyta unsure.gif aciuka uz paaiskinima 4u.gif lauksiu smile.gif
Papildyta:
niu yra laaabai graziu fonu bet kaip isaugot juos po viena nes rodo is karto daug ju verysad.gif


cia kogero priklauso nuo to kaip ten ikelta i ta psl. tongue.gif labai ivairiai buna,kartais parodyta daug remuku,o atsisiuncia tik vienas,o kartais priesingai parodytas vienas ,o gauni daug.bandyk pamatysi.
ir kantrybes:) daunlaud daryk,ivesk slaptazodi ir parsisiusi.tada isarchyvuoji.
as pati ilgai zalia situose parsisiuntimuose buvau,tai nezinau nei nuo ko pradet aiskint. ax.gif jei bus dar kas neaisku,rasyk.


Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2007 12 30, 21:26)
Nicole,prasom ant manes nevaryt, gal surask kur as rasiau kad cia mano pamokeles,NERASI, nes as niekur nerasiau ir sau neprisiimu tavo darbo  tongue.gif
Jau atsiprasiau,parasiau kieno pamokeles buvo, tai parasyk man savo adresa, atsiusiu dar atsiprasyma.
Nesuprantu ko cia puciat burbula, gal neturit ko rasyt  doh.gif

E, nu jau baikit!pilnas internetas visokiu pamokeliu.jei taip skauda sirdi,kad kas nukopijuoja tai visai nedarykit tu pamoku ir nereiks gincytis. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2007 12 20, 14:01)
aš taip domiuosi ir žaidžiu su photoshop. Priimkit ir mane i savo kompanija  ax.gif

paskutinis mano darbelis  blush2.gif
user posted image

noreciau paklaust blush2.gif kokiu formatu issaugai judanti paveiksliuka?nes as bandziau PNG saugot,tai atidarius nebejuda... ir per kur i SM ikeli?per photobucket?
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2007 12 31, 02:54)
noreciau paklaust blush2.gif  kokiu formatu issaugai judanti paveiksliuka?nes as bandziau PNG saugot,tai atidarius nebejuda...  ir per kur i SM ikeli?per photobucket?

as dariau su ImegeReady ir issaugojau gif formatu. O po to isikeliau i photobucket.com ir tada ikeliau cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 16:24)
Pamokele mirksiuku  mirksiukas.gif
user posted image

Atsidarykite norimą nuotrauką (CTRL+O arba File > Open)
Sudubliuokite sluoksnį kelis kartus (Layer > Duplicate Layer) As dubliavau 4
user posted image

Pasirenkame Bruch iranki
user posted image

Nuimama akeles nuo sudubliuotu sluoksniu. Ir pasiliekame prie pirmojo.
user posted image

Pasirinkime spalva, kuri mirkses. as pasirinkau geltona. Ir sudekime i tas vietas teptuka, kurios mirkses.
user posted image

Po to einame ant 2 sluoksnio ir ijungiame akyte. Spalva antam sluoksniui paemiau raudona. Ir vel pazyzime vietas kurios mirkses.
user posted image

Ir taip darome su kiekvienu sluoksniu.
Kai baigeme spaudziame Shift + Ctrl + M
Atsidare toks langas
user posted image

Nuimame akytes ir paliekame tik ant apatinio, ir spaudziame Duplicates curret frame
user posted image

Einame ant 2 sluoksnio, uzdedame akyte ir vel spaudziame Duplicates curret frame
ir taip su kiekvienu sluoksniu
user posted image

Animation lange po kiekvienu paveiksliuku uzdedame po 0.1 sekunde
user posted image

ir spaudziame play, kad paziuretume.

Norint issisaugoti spaudziame: Strl + Alt + S


BANDZIAU DARYTI PAGAL TA PAMOKELE SU MIRKSIUKAIS NUOTRAUKA BET DEJA KAD IR KAIP STENGIAUSI NIEKO NESIGAVO verysad.gif NEISMETA MAN TEN TOS LENTELES PASPAUDUS SHIF-CTRL-M GAL KA NE TAIP DARAU? g.gif g.gif PRASAU PAAISKINTI
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2007 12 31, 14:31)
as dariau su ImegeReady ir issaugojau gif formatu. O po to isikeliau i photobucket.com ir tada ikeliau cia  mirksiukas.gif

aciu notworthy.gif
Atsakyti
Sveikutes gal kuri nors mamyte ir man galetu paaiskinti kaip ideti nuotraukyte i remeli g.gif ? bandau bandau bet man neiseina doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
kas butent neiseina? Kurioj vietoj g.gif
Atsakyti