Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 04, 15:36)
vargsas asliukas uzspaustas biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o ka jus i tai jei sukurciau photobuckete albumely,kuriame galesime dalintis remeliais,pagrazinimais ir t.t.?
galesim bendram albume susikurti savo albumus,ten galesim sukelti savo darbelius ir visi matysim kas ka sugeba thumbup.gif
naujoj temoi i pirma zinute imestumem ta lbumeli ir manau butu visiem patogu? biggrin.gif
jau kaip ir sukuriau,tik idomu ka jus apie tai manot?

ogo kaip faina cia gerai sugalvota thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 04, 16:20)
Na stai,prasom thumbup.gif
Photobucket
login-amiliukas
slaptazodis-magija

ten kairei pusei pamatysit kelis albumelius,pagrazinimai ir remeliai biggrin.gif

o kaip ten sukelti reikia? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 04 vasario 2008 - 17:25
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 04, 17:29)
ogo kaip faina cia gerai sugalvota thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:

o kaip ten sukelti reikia? schmoll.gif

grazu wub.gif thumbup.gif

kaip nukopinti interneto psl ir i painta ideti?parodyciau kaip tai padaryt reik...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglute:}: 04 vasario 2008 - 17:42
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 04, 18:35)
grazu wub.gif  thumbup.gif

kaip nukopinti interneto psl ir i painta ideti?parodyciau kaip tai padaryt reik...

nu noreciau sukelti ir as jai galima i ta puslapiuka savo darbelius ir dar visko ko turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o jeigu taip tai ieini i norima albuma,remeliai ar pagrazinimai ir kur yra "Narsyti" paspaudi,pasirenki norima foto ir spaudi "upload".
o jei nori susikurt savo albu tai kairei pusei kur yra keli albumai,mano,Benitux,remeliai... " add a new album: " ten yrasai savo nicka ir spaudi "save"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglute:}: 04 vasario 2008 - 17:44
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 02, 18:02)
tai eik i layer ten beveik pacioj apacioj yra arrange ir tada paspaudi kur yra back.ir nuotrauka uzlenda uz remelio. mirksiukas.gif

o kur tas arrange?nu nerandu niekur blush2.gif pas mane 3 versija jei ka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglute:}: 04 vasario 2008 - 18:09
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 04, 18:08)
o kur tas arrange?nu nerandu niekur blush2.gif  pas mane 3 versija jei ka  blush2.gif

Pas mane yra Leyer-ir desimta eilute nuo apacios mirksiukas.gif

Kaip jums sitas darbelis? ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 04 vasario 2008 - 18:41
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 04, 17:29)

wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(bumbasi @ 2008 02 04, 18:38)
Kaip jums sitas darbelis? ax.gif
user posted image

man kazko truksta g.gif
Papildyta:
Sukuriau tema, bet nespejau perskaityti kaip krovesi. Ziuriu, kad nera temos doh.gif
Sukuriau antra karta, po to greitai skaiciau, kad turi moderatore patvirtint ax.gif . O moderatore, kuri priziuri si subforuma nuo sausio 1 dar nera pasirodziusi doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 02 04, 18:53)
man kazko truksta  g.gif

Man irgi kazko lyg truktu,bet vat ko.Niekaip nesumastau doh.gif

Liksim be temos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 04, 18:38)
Pas mane yra Leyer-ir desimta eilute nuo apacios
Kaip jums sitas darbelis?
user posted image

ai,radau,aciu thumbup.gif 4u.gif
grazu wub.gif tik truksta truputi kitokios spalvos,nes dabar kazkaip ta viena spalva susilieja g.gif gal remelius (nu ta linija kur aplink) zydrus padaryk ar zalsvus g.gif

QUOTE(Benitux @ 2008 02 04, 18:53)
Papildyta:
Sukuriau tema, bet nespejau perskaityti kaip krovesi. Ziuriu, kad nera temos  doh.gif
Sukuriau antra karta, po to greitai skaiciau, kad turi moderatore patvirtint  ax.gif . O moderatore, kuri priziuri si subforuma nuo sausio 1 dar nera pasirodziusi  doh.gif  g.gif

tai supermamai parasyk,ji irgi turi tokia teise patvirtint mirksiukas.gif

klausykit,dar viena kvaila klausima turiu doh.gif kaip jus issaugot JPG formatu nuotrauka,ar darbeli kai padarot su photoshopu?nes man kazkokia nesamone gauna,issaugau,o atsidaro tik per photoshopa,kitaip nea doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 04, 19:15)
klausykit,dar viena kvaila klausima turiu doh.gif  kaip jus issaugot JPG formatu nuotrauka,ar darbeli kai padarot su photoshopu?nes man kazkokia nesamone gauna,issaugau,o atsidaro tik per photoshopa,kitaip nea doh.gif  schmoll.gif

Kai issaugau pasirenku JPG formata, o ne PSD mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti