Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(kicule @ 2007 12 29, 18:20)
biski galvok ka kalbi, tam ir daromos kad ismokint kitus. O zodis ir zodi nukopijotas,kaip tai pavadinti, kurk pati jei nori ... bet nereikia svetima imti ir dar rasyt lik tai tavo!!!

Jusu yra tik 3 pamokeles, ir nei po viena nesirasiau, kad tai mano kuryba.
pavyzdiu paveiksliukai visi mano, nesuprantu ko uzsipuolei.

Uzrasysiu po pamokeliu, kieno kuryba.

Atsiprasau Kicule
Atsakyti
Na Benitux, ir as tavimi nusivyliau doh.gif Mes tikrai nieko pries dalintis savo pamokelemis, bet kai kazkas neigia, kad viska nukopijavo, tada juokas ima, jei jau pagauta, tai nors prisipazink tiesa, kam cia viska neigti, jei yra irodymai rolleyes.gif Stai kad ir pavyzdziui mano kurta pamokele apie objekto iskirpima nukopijuota zodis zodin, net ir zenklai, kableliai ir taskai atitinka tip top, stai idesiu pavyzdi, kad daugiau nereiktu gincytis wink.gif

Mano kurta pamokele: ''Dabar turetumete matyti tik pacia nuotrauka.

Yra du budai, kaip iskirpti objekta arba pasalinti nenorima fona is nuotraukos:
1. Naudojant trintuko (Eraser) iranki
2. Naudojant sluoksnio maskavima (Layer Mask)

As dazniausiai naudoju trintuka, man kazkaip patogiau..Taigi norint istrinti nereikalinga fona, reikia paspausti trintuko iranki ir pasirinkti norima sepetelio (Brush) dydi..As paprastai naudoju sepetelius ir mazdaug tokius nustatymus, kaip parodyta paveikslelyje wink.gif Dydi galima keisti traukiant rodyklele i sonus, kur yra Master Diameter..''

Ir Benitux nukopijuota:
QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 20:06)

NUOTRAUKU OBJEKTO ISKIRPIMAS IR FONO PAKEITIMAS

Pirmiausiai isikelkite nuotrauka ir remeli, ir isjunkite remelio sluoksnio rodyma paspausdami ant akies ikoneles kaip parodyta paveikslelyje:
user posted image

Dabar turetumete matyti tik pacia nuotrauka.

Yra du budai, kaip iskirpti objekta arba pasalinti nenorima fona is nuotraukos:
1. Naudojant trintuko (Eraser) iranki
2. Naudojant sluoksnio maskavima (Layer Mask)

As dazniausiai naudoju trintuka, man kazkaip patogiau..Taigi norint istrinti nereikalinga fona, reikia paspausti trintuko iranki ir pasirinkti norima sepetelio (Brush) dydi.  Dydi galima keisti traukiant rodyklele i sonus, kur yra Master Diameter..

Atsakyti
Taigi ne visa te nukopinau, o tik zodzius, yr nereikia sakyti kad viskas. Paveiksliukai tai mano.

Nesuprantu ko uzsipuolete. Jug nerasiau, kad cia mano kuryba doh.gif
Atsakyti
ŠIAS PAMOKĖLES SUKŪRĖ KICULE IR NIKOLE, AS IDĖJAU SAVO PAVEIKSLĖLIUS.
DĖKOJU JUMS, KAD GALĖJAU PARODYTI KITIEMS JŪSŲ SUKURTAS PAMOKĖLES.
AČIŪ JUMS.


Remeliu darymas

user posted image

Nuotraukos ikelimas i remeli
user posted image

NUOTRAUKU OBJEKTO ISKIRPIMAS IR FONO PAKEITIMAS
user posted image
Atsakyti
Aciu, Benitux wink.gif Nesvarbu, kad tik paveikslelius pakeitei, pamokeles rasymas taip pat atima laiko, kita karta butu malonu sulaukti bent jau perspejimo, kad naudosi musu kuryba mirksiukas.gif
Atsakyti
baikit cia pyktis,kieno nekieno kuryba,tu darbus esu maciu ne vienam forume pati turiu i worda persikopinus ir dar siukliau kad nori,galiu atsiusti praeitoj temoj,cia nukopijuotu pamokeliu yra netik supermamoj,as irgi daugka perkooinu is kitu forumu jei zinoma galiu kam padeti jei yra visa tai viesa ir neuzpatentuota kodel negali naudoti kitur,??????????????????????????????????? jei kuryba cia jusu vienetine tai leiskit knygas su pamokelem o jei jau mokote kitus,tai tikrai nesitikekite kad jusu pamokeles nebus panaudotos kitur,negi as idedama pamokele is kito forumo tarkim rusisko turiu parasyti kad kure natasa ir forumo tokio ir tokio doh.gif iskur zinoti kure ji ar irgi iskurnors nukopino,tad merginos cia temoj nereikia tokiu veju kelti 4u.gif darosi taspats kaip su sonatinos receptais,kai kas praso pagalbos tai nerasi nei vieno kas pades,bet ne duok dieve kasnors ides kas perkopinta,viskas tema pasidaro pagrindine gincu objektu...
Atsakyti
na mergaites baikit pyktis na ar butu kas pasikeite jai butu pakeistas tekstas g.gif juk rzultatas liktu tas pats 4u.gif o iskur mes zinom ar pirmas varijantas irgi nebuvo nukopintas is kitur g.gif taigi nesipikim ir mokikimes toliau kartu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 29 gruodžio 2007 - 23:15
QUOTE(labamba @ 2007 12 29, 21:06)
negi as idedama pamokele is kito forumo tarkim rusisko turiu parasyti kad kure natasa ir forumo tokio ir tokio doh.gif iskur zinoti kure ji ar irgi iskurnors nukopino,tad merginos cia temoj nereikia tokiu veju kelti 4u.gif


Butent taip pagarbos kitu darbui turintys zmones ir elgiasi..Nurodo arba pamokeles autoriu, arba deda nuoroda i pacia pamokele, galu gale papraso, kad pats autorius ta pamokele idetu i norima vieta..Ir taip, as ta pamokele pati kuriau, nuo nieko nekopinau, todel ir nefaina, kai sedi valandu valandas noredama kazkam padeti, o kitas visa tavo darba niekais pavercia nukopindamas..Suprasciau, kad savais zodziais bando perteikti ta pacia pamokele, bet pasakymas, kad visko nekopijavo, tik paveiksliukus pakeite ir nesupranta, ko cia pykstam, tik parodo zmogaus nepagarba kitu darbui schmoll.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal galetumet parasyt koki adresa remeliu. mirksiukas.gif
magic photo editor turiu.gal turit dar kanors panasaus.
aciu
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2007 12 30, 13:28)
sveikos 4u.gif
gal galetumet parasyt koki adresa remeliu. mirksiukas.gif
magic photo editor turiu.gal turit dar kanors  panasaus.
aciu


cia buna remeliu ir teptuku ir dar visokio gero.tik nezinau ar photo editoriui kas tiks
http://avaxsphere.co...oshop/pages/103
Atsakyti
sveikos mamytes ,o gal yra kurnors pamokeliu nuo ko pradeti ir kaip daryti blush2.gif blush2.gif as turiu programele bet net nezinau nuo ko pradeti g.gif gal turite koios informacijos kur butu galima pasisakaitineti ax.gif aciu 4u.gif beje JUSU visi darbeliai labai grazus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulka25 @ 2007 12 30, 16:41)
sveikos mamytes ,o gal yra kurnors pamokeliu nuo ko pradeti ir kaip daryti  blush2.gif  blush2.gif  as turiu programele bet net nezinau nuo ko pradeti  g.gif  gal turite koios informacijos kur butu galima pasisakaitineti  ax.gif  aciu  4u.gif  beje JUSU visi darbeliai labai grazus  thumbup.gif  thumbup.gif



www.studijuok.lt lietuvisku video pamoku yra
Atsakyti