Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(moony @ 2008 02 03, 17:28)
Po kiek laiko prisedau pasizaisti su photoshopu smile.gif Keli darbeliai  blush2.gif

Labai faina.Ir is kur tiek fantazijos rolleyes.gif




Gal kas atsakys.Ar galima brushui parinkt spalva is style?Ir kaip naudotis tais action.Na nesuprantu.Lyg ir pamokeles nebuvo. g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif sudominote mane labai su savo darbeliais...reikia ir man tos programytės mirksiukas.gif eisiu ieškoti ir paskum jus klausimukais užversiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 03, 00:59)
Taip uzsizaidziau kad net miegas neina. doh.gif  Va naujausias darbelis.Prasom sakyt kas negerai ax.gif Kritika labai reikalinga.Siaip pas mane su fantazija nekokie reikalai ,tai.... biggrin.gif

labai grazu wub.gif thumbup.gif

QUOTE(moony @ 2008 02 03, 17:28)
Po kiek laiko prisedau pasizaisti su photoshopu smile.gif Keli darbeliai  blush2.gif

vauuuuuuuuuu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(bumbasi @ 2008 02 03, 18:37)
Gal kas atsakys.Ar galima brushui parinkt spalva is style?Ir kaip naudotis tais action.Na nesuprantu.Lyg ir pamokeles nebuvo. g.gif

pasirenki kuria nori spalva ir kai desi brusa bus tos spalvos kuria psirinkai mirksiukas.gif
Atsakyti
Rituxx sveikiname su gimimo diena

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 02 03, 20:42)
Rituxx sveikiname su gimimo diena

user posted image

labai ačiū Benitux blush2.gif nesitikėjau čia atėjusi tokio siurpraizo rolleyes.gif
Atsakyti
OHO tik vos 1 diena nebuvau cia užsukusi o jus tiek grožybiu prigaminot biggrin.gif noriu ir as spet su jumis bet va visai neturiu laiko mažiui dyksta dantukai tai net atsisesti negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 02 03, 21:28)
OHO tik vos 1 diena nebuvau cia užsukusi o jus tiek grožybiu prigaminot biggrin.gif  noriu ir as spet su jumis bet va visai neturiu laiko mažiui dyksta dantukai tai net atsisesti negaliu doh.gif

Tai anksti Jums dygsta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rituxx @ 2008 02 03, 19:56)
labai ačiū Benitux  blush2.gif nesitikėjau čia atėjusi tokio siurpraizo  rolleyes.gif

Tai kaip gimtadienis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 02 03, 22:36)
Tai anksti Jums dygsta  mirksiukas.gif
Papildyta:

Tai kaip gimtadienis  ax.gif

smagus buvo gimtadienis smile.gif dar ryt darbe reiks truputį pabaliavoti ax.gif
kiek prisikaupė darbelio man su fotochopu doh.gif noriu padaryt kalendorių iš savo gimtadienio tai reiks pagražint nuotraukas ir sukelt į kalendorių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 02 03, 19:42)
Rituxx sveikiname su gimimo diena

user posted image

prisidedu prie sveikinimu 4u.gif kuo dideliausios sekmes 4u.gif 4u.gif
jau is pat ryto norejau pasveikint su jubiliejum,ale uzmirsau blush2.gif va ka reiskia kai galva neveikia doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 02 03, 22:36)
Tai anksti Jums dygsta  mirksiukas.gif
Papildyta:

Tai kaip gimtadienis  ax.gif

aha jau 3 dantukas .Man paciai irgi keista kai anien isdygo jau beveik bunant 11 men tai sitas tikras greituolis :Ddar noriu paklaust ax.gif uzsiregistravau i fotki .com bet niekaip negaliu ten ideti foto gal kas galit man padet blush2.gif aciu o taip norisi paroditi savo pasiekimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 03 vasario 2008 - 23:45
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 03, 01:59)
Taip uzsizaidziau kad net miegas neina. doh.gif  Va naujausias darbelis.Prasom sakyt kas negerai ax.gif Kritika labai reikalinga.Siaip pas mane su fantazija nekokie reikalai ,tai.... biggrin.gif
user posted image

super darbelis thumbup.gif ir kaip grazei gaunasi leliu uzdeti super as kiek bandau gaunasi kaip niftiemu prilipdytas ir viskas nesigauna verysad.gif
Papildyta:
Super kiek visko cia daug vat ka reiskia pora dieneliu nebuti smile.gif mmmm kaip smagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 04, 09:16)
super darbelis thumbup.gif ir kaip grazei gaunasi leliu uzdeti super as kiek bandau gaunasi kaip niftiemu prilipdytas ir viskas nesigauna verysad.gif
Papildyta:
Super kiek visko cia daug vat ka reiskia pora dieneliu nebuti smile.gif mmmm kaip smagu 4u.gif

Aciu.Zinok bandyk bandyk ir pavyks. mirksiukas.gif Fona parink.Sedejau apie tris valandas kai vaikai uzmigo,tai gavos sis tas.Na bet jei prie kiekvieno darbo tiek sedet,taii ....................... doh.gif
Atsakyti