Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

Benitux 4u.gif
o kodel kai darau remiali,man neiskerpa norimo ploto?ka reik spaust kai pazymiu?
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 02, 21:47)
Benitux  4u.gif
o kodel kai darau remiali,man neiskerpa norimo ploto?ka reik spaust kai pazymiu?

su Restangle Tool uzdeda tik lopa ant remelio kur bus foto.
O jeigu nori iskirpt tai pasizymek norima plota su Rectangular Marque Tool ir spausk Delete mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 02 02, 22:34)
su Restangle Tool uzdeda tik lopa ant remelio kur bus foto.
O jeigu nori iskirpt tai pasizymek norima plota su Rectangular Marque Tool ir spausk Delete  mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image

dekui 4u.gif
o va su situ Windu dirbu jau trecia para doh.gif ir nieko neiseina blush2.gif sonai vistiek lieka,nenusikarpo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 02, 23:11)
o va su situ Windu dirbu jau trecia para doh.gif ir nieko neiseina blush2.gif  sonai vistiek lieka,nenusikarpo g.gif

as padariau per koki 20 min. Viskas gavosi gerai ax.gif

Kurioje vietoje uzstringi ax.gif
Atsakyti
Taip uzsizaidziau kad net miegas neina. doh.gif Va naujausias darbelis.Prasom sakyt kas negerai ax.gif Kritika labai reikalinga.Siaip pas mane su fantazija nekokie reikalai ,tai.... biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
bumbasi ,tai ,kad labai liux atrodo,nera ka kritikuot 4u.gif ir vaikiukas tvarkingai ikeltas ir fonas grazus.. geras darbas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seava: 03 vasario 2008 - 02:04
QUOTE(Benitux @ 2008 02 02, 23:15)
as padariau per koki 20 min. Viskas gavosi gerai  ax.gif

Kurioje vietoje uzstringi  ax.gif

ant pacio galo kai jau paspaudziu CTRL + ]
Layer > Create Clipping Mask (CTRL+ALT+G)
tada man nedingsta sonai,o visas vaizdas susilieja tais pilkais baltais kvadrateliais,na tuoj pabandysiu dar karta ir parodysiu kas man nesigauna ir kaip darau,gal ka ne taip darau g.gif

QUOTE(bumbasi @ 2008 02 03, 00:59)
Taip uzsizaidziau kad net miegas neina. doh.gif  Va naujausias darbelis.Prasom sakyt kas negerai ax.gif Kritika labai reikalinga.Siaip pas mane su fantazija nekokie reikalai ,tai.... biggrin.gif
user posted image

kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti ax.gif kaip reikia pasukti nuotrauką dedant į rėmelį

Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 02 03, 12:37)
Norėjau paklausti  ax.gif kaip reikia pasukti nuotrauką dedant į rėmelį

Su desiniu klavisu paspausti ant nuotraukos ir free transform.Arba paprasciausiai uz nuotraukos krastu nuejus turi patytis rodyklele kaip lankas tai ir sukineji ja.Bet jauciu neaiskiai paaiskinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 03, 13:44)
Su desiniu klavisu paspausti ant nuotraukos ir free transform.Arba paprasciausiai uz nuotraukos krastu nuejus turi patytis rodyklele kaip lankas  tai ir sukineji ja.Bet jauciu neaiskiai paaiskinau ax.gif



Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif 4u.gif radau šiaip ne taip thumbup.gif
Atsakyti
Kur deti parsiustus pluginus?per ka juos atidaryt? blush2.gif
Atsakyti
Po kiek laiko prisedau pasizaisti su photoshopu smile.gif Keli darbeliai blush2.gif

Pries
user posted image
user posted image
user posted image
Po
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti