Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Benitux @ 2008 02 02, 17:15)
Dar vienas bandymas. Bet ka as cia norejau padaryti nei pati nezinau  lotuliukas.gif



čia manau tau nesigavo šviečiančiam burbule tavo mažylis...kažką būsi praleidus.
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 15:24)
Pamokele mirksiuku  mirksiukas.gif
user posted image



nu tarkim kai sita darau tai lyg ir gaunasi viskas,tik kaip padaryt kad blizgetu zvaigzdutem ir pan?nes man tik taskeliais gaunas kai pazymiu ant fotkes vietas g.gif
QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 21:06)
Nuotraukos ikelimas i remeli

Per FILE atidarome norimą rėmelį.
user posted image

Pasidarome rėmelio kopiją (antrą sluoksnį). Spaudžiam (ant Backgound) dešnį pelės klavyšą ir pasirenkam Dublicate Layer.
user posted image

Dabar užeinam su pele ant Background copy.
einam į įrankių menių ir pasirenkam (stebuklingą lazdelę) aš jį pažymejau rauduonai ir spaudžiame klaviša (delete). Nereikalingas fonas rėmelyje ištrintas,dabar mums reikia tik sujungti foto su rėmeliu.
user posted image

Atsidarome nuotrauka kuria kelsime i remeli.
Kad sujungti foto su rėmeliu ir nuotrauka ir rėmelis turi būti vienodų išmatavimų,išmatavimus mes galime patikrinti štai taip:
user posted image

Pasirenkam ( Move Tool) ir ikeliame foto
user posted image

stai ir viskas

o tarkim kai sita dariau,tai kai keliu iskirpta fotke i remiali,tai man ta fotke laaabai didele gaunasi ir nesimato net remialio kai ikeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 02, 16:58)
nu iskirpt pavyko,bet as kitaip iskirpau.lengviau biski biggrin.gif
o kaip ta iskirpta objekta i norima paveiksleli idet?

tempti apibrezta objekta kur nori ji pattalpinti
Atsakyti
pagaliau gavosi bent kazkas clap.gif thumbup.gif smile.gif
Papildyta:
Nieko gero,bet kadangi pirmas blynas tai... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglute:}: 02 vasario 2008 - 17:55
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 02, 17:55)
pagaliau gavosi bent kazkas clap.gif  thumbup.gif  smile.gif
Papildyta:
Nieko gero,bet kadangi pirmas blynas tai...  blush2.gif
user posted image

labai fainai gavos.Tik man rodos reikejeo vaika biskuti zemiau nuleist tai tada is vis supper butu ax.gif
pabandziau ir as padaryt kaip Benitux dare. ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 02, 17:08)
o tarkim kai sita dariau,tai kai keliu iskirpta fotke i remiali,tai man ta fotke laaabai didele gaunasi ir nesimato net remialio kai ikeliu g.gif

tai eik i layer ten beveik pacioj apacioj yra arrange ir tada paspaudi kur yra back.ir nuotrauka uzlenda uz remelio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 02, 18:02)
labai fainai gavos.Tik man rodos reikejeo vaika biskuti zemiau nuleist tai tada is vis supper butu ax.gif
pabandziau ir as padaryt kaip Benitux dare. ax.gif
user posted image
Papildyta:

tai eik i layer ten beveik pacioj apacioj yra arrange ir tada paspaudi kur yra back.ir nuotrauka uzlenda uz remelio. mirksiukas.gif

bigsmile.gif kaip grazu bigsmile.gif kaip cia padarei? bigsmile.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 02, 18:06)
bigsmile.gif kaip grazu bigsmile.gif  kaip cia padarei? bigsmile.gif
dekui 4u.gif

xforume yra pamokele.
cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražūs visų darbeliai wub.gif thumbup.gif šaunuolės 4u.gif
na ir aš pagaliau išmokau įdėti nuotrauką į rėmelį ax.gif bet norėjau paklausti kokiu formatu ir dydžiu reikia išsisaugoti, kad iš jų galėtų padaryti tikras nuotraukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 02, 16:15)
Beje gal kas asakys kodel kartasi kai pasirenki apvalu teptuka ,tai kartais buna skritulys ,o kartais kryziukas.Tas kryziukas labai nervina kai ka reik trinti.Kodel taip? ax.gif

Šis režimas su klavišu "Caps Lock" persijungia, gal netyčia nuspaudei mirksiukas.gif
Labai trumpam prisėdau tai nelabai pakomentuosiu, net darbelių normaliai neapžiūrėjau, nors mačiau labai įdomūs bigsmile.gif užkliuvo tik tas su berniuku žiemą, sugalvota labai įdomiai, panašu, kad mintis tame, jog vaikiukas pašokęs į orą, tai daryčiau ant žemės jo šešėlį (kažkur buvo tokia pamokėlė), realiau atrodytų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 02 02, 19:36)
Šis režimas su klavišu "Caps Lock" persijungia, gal netyčia nuspaudei  mirksiukas.gif

Aciu.zinosim daba.o tai jau tikrai maniau kad kazkas streikuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 02, 18:24)
xforume yra pamokele.
cia mirksiukas.gif

o man kazkodel nespalvotai gaunasi vidui to remo biggrin.gif doh.gif

QUOTE(Nijoliux @ 2008 02 02, 19:36)
Šis režimas su klavišu "Caps Lock" persijungia, gal netyčia nuspaudei  mirksiukas.gif
Labai trumpam prisėdau tai nelabai pakomentuosiu, net darbelių normaliai neapžiūrėjau, nors mačiau labai įdomūs  bigsmile.gif užkliuvo tik tas su berniuku žiemą, sugalvota labai įdomiai, panašu, kad mintis tame, jog vaikiukas pašokęs į orą, tai daryčiau ant žemės jo šešėlį (kažkur buvo tokia pamokėlė), realiau atrodytų  bigsmile.gif

nu matai,pirma kart dariau tai taip ir gavosi "bilekaip" biggrin.gif o siaip tai ten mergaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2008 02 02, 17:01)
čia manau tau nesigavo šviečiančiam burbule tavo mažylis...kažką būsi praleidus.

ne, cia tipo turejo buti po padidinimo stiklu blush2.gif Svieciantis burbulas iseina ax.gif

QUOTE(Eglute:} @ 2008 02 02, 17:55)
pagaliau gavosi bent kazkas clap.gif  thumbup.gif  smile.gif

saunuole thumbup.gif

QUOTE(bumbasi @ 2008 02 02, 18:02)
pabandziau ir as padaryt kaip Benitux dare. ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(skaistė @ 2008 02 02, 18:34)
Labai gražūs  visų darbeliai  wub.gif  thumbup.gif šaunuolės  4u.gif
na ir aš pagaliau išmokau įdėti nuotrauką į rėmelį  ax.gif bet norėjau paklausti kokiu formatu ir dydžiu reikia išsisaugoti, kad iš jų galėtų padaryti tikras nuotraukas  ax.gif

issisaugok JPG formatu mirksiukas.gif As tai foto darau, kad butu 10*15
Atsakyti