Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(almara @ 2008 01 31, 21:31)
prasau prasau padekkit  nieko nesuprantu formatuose (PUG, GIF ,JPEG.....)Kaip su jais elktis ,kaip pakeisti viena i kita na nieko nesuprantu doh.gif perskaiciau visa tema apziurejau visus darbelius na super ne neturiu ka pridurti thumbup.gif  ir dar klausimelis  blush-anim-cl.gif2:kaip suprantu sitas nuotraukeles ikeliat i foruma su internetiniu albumu ar kaip ten ji  g.gif noreciau ir as paroditi jums savo pasiekimus(kad ir ne kokius) tik va man atrodo kad reikia surinkti atitinkama zinuciu skaiciu kad leistu jas cia ikelti o gal as klystu  blush2.gif

as keliu per cia: http://www.keep4u.ru/

tokie nustatymai turi buti wink.gif
user posted image

kai uzkraus nukopijuok 3 eilute wink.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 31, 22:13)
aciuka dar karteli Benitux 4u.gif tu super visada padedi kai tik reikia wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif visada pasiruosus padet, jei tik zinosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 31, 22:43)
as esu uzsiregistravusi www.photobucket.com  .super puslapiukas. uzsiregistruoji,sukeli ten nuotraukas,nukopini img adresiuka ir nuotraukos jau cia.j mirksiukas.gif ei tik gerai paaiskinau. :ax:paaiskinai labai gerai aciu .o dabar bandau pagal benituks aprasima


http://%5bURL=http://keep4u.ru/full/080131/ef397084fbf9f711a3/jpg]user posted image[/url]]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 31 sausio 2008 - 22:57
lotuliukas.gif na pirmas zingsnis nieko gero bet pradzia yra jau moku thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 31, 23:56)
lotuliukas.gif na pirmas zingsnis nieko gero bet pradzia yra jau moku thumbup.gif

user posted image

ookoks dickis pas mane per visa ekrana lotuliukas.gif o man va kaskas nepavyko ikelt gerai nuotraukeles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 31, 19:31)
Siaip trumpa pamokele fonui susikurt  mirksiukas.gif

1. Sukurti naują dokumentą (File > New arba Ctrl + N)
2. Spausti D
3. Filter > Render > Clouds
4. Filter > Stylize > Glowing Edges
5. Edge Width: 3; Egde Brightness: 14; Smoothness: 15
6. Image > Adjustments > Invert (Ctrl + I)
7. Image > Adjustments > Hue/Saturation (Ctrl + U)
8. Pažymėti Colorize; Hue: 0; Saturation: 25
9. Viskas smile.gif

user posted image

wub.gif thumbup.gif
user posted image
Papildyta:
[quote=almara,2008 01 31, 23:59]
ookoks dickis pas mane per visa ekrana lotuliukas.gif o man va kaskas nepavyko ikelt gerai nuotraukeles
as keliu per public photki ten labai lengva thumbup.gif
Papildyta:
Benitux pamokeles super thumbup.gif visa jau moku is tavo roditu biggrin.gif Laaabai laukiu kitu,tikiuos bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2008 01 31, 16:11)
didelis, didelis ačiū thumbup.gif

Džiaugiuos, kad išėjo pagelbėti smile.gif

QUOTE(Medeira @ 2008 01 31, 21:22)
Labai gražūs jūsu darbeliai...dar toloka man  blush2.gif  noriu paklausti, kai iškerpu aš tą paveikslėlį įdedu į kitą , lieka dar senojo fono, kaip jūs taip išimat, kad lieka tik žmogutis,  mačiau pamokėlę, kad su magic eraser, bet pas save randu tik paprastą trintuką.  ax.gif

Yra ir pas tave tas magic eraser. Paprasto trintuko ikonėlę paspausk dešiniu pelės klavišu ir išsiskleis meniu, ten ir bus galima jį pasirinkti wink.gif
O šiaip tvarkingiau apsitrina su paprastu trintuku, kaip Benitux ir rašė, tik reikia labai stipriai išsididint nuotrauką ir kruopščiai aptrinti, nebijok eksperimentuot, keisk trintuko dydį, minkštumą, jo permatomumą, kol pajausi, kaip gražiausiai gaunasi smile.gif

Papildyta:
Airiduko mamyte tai žiūriu bene uoliausia čia studentė, sąžiningai studijuoja visas pamokėles bigsmile.gif Šaunuolė 4u.gif
O Benitux jau kaip ir galėtumėm tituluoti dėstytoja, nes dabar vienintelė kuri netingi ir nuolat kuria mums naujas pamokėles thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 31, 23:56)
lotuliukas.gif na pirmas zingsnis nieko gero bet pradzia yra jau moku thumbup.gif

Na net labai neblogai bigsmile.gif
ten, kur apibraukiau raudonai, iškirpai tiesiog puikiai, kitur truputį dar reikėtų aptrinti, geriausiai čia turbūt su pusiau minkštu trintuku g.gif ir raudonų akučių neužmiršk panaikinti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 01 vasario 2008 - 09:35
Pasirodysim dar.cia savo pusbrolio vaikiukui padariau.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 01, 10:31)
Pasirodysim dar.cia savo pusbrolio vaikiukui padariau.

Jau tas su tigrais koks mielas wub.gif
As irgi noriu i jusu buri blush2.gif nes kuo toliau tuo labiau patinka photoshopas, o bendraminciu buryje visada smagiau thumbup.gif Sorry, kad rasau nelietuviskom raidem. Ne mano kompas, tai bijau ka keist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulacra @ 2008 02 01, 12:40)
Jau tas su tigrais koks mielas wub.gif

drinks_cheers.gif tas nerealus wub.gif wub.gif
QUOTE(Simulacra @ 2008 02 01, 12:40)
As irgi noriu i jusu buri blush2.gif  nes kuo toliau tuo labiau patinka photoshopas, o bendraminciu buryje visada smagiau thumbup.gif  Sorry, kad rasau nelietuviskom raidem. Ne mano kompas, tai bijau ka keist biggrin.gif

mielai prašom junkis, smagiau bus drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 01 31, 22:53)
http://%5bURL=http://keep4u.ru/full/080131/ef397084fbf9f711a3/jpg]user posted image[/url]]My Webpage[/URL]

tu nukopink 3 eilute ir kelk cia, nereikia jokiu img spaust mirksiukas.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 31, 23:08)
Benitux pamokeles super thumbup.gif visa jau moku is tavo roditu biggrin.gif Laaabai laukiu kitu,tikiuos bus blush2.gif

bus bus dar pamokeliu, bet veliau mirksiukas.gif dabar kol dukra miega lekiu i soliariuma ax.gif

QUOTE(bumbasi @ 2008 02 01, 10:31)
Pasirodysim dar.cia savo pusbrolio vaikiukui padariau.

labai grazu wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Simulacra @ 2008 02 01, 11:40)
As irgi noriu i jusu buri blush2.gif  nes kuo toliau tuo labiau patinka photoshopas, o bendraminciu buryje visada smagiau thumbup.gif  Sorry, kad rasau nelietuviskom raidem. Ne mano kompas, tai bijau ka keist biggrin.gif

prasom prasom junkis prie musu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nerealiai grazu o gal zinot kaip is foto puzles padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2008 02 01, 13:19)
Nerealiai grazu o gal zinot kaip is foto puzles padaryti g.gif

Pasižiūrėk pačioj pradžioj šitos temukės buvau įkėlus, gal kokiam 4-5 psl g.gif
čia tokį paprastutį draugei padariau ax.gif
user posted image
Atsakyti