Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

super darbeliai thumbup.gif na smagu zaisti su tuo photoshopu thumbup.gif is sio forumiuko dar trys darbeliai liko pabandyti ir viskas bus ,tada butu idomu sulaukti nauju pamokeliu 4u.gif
Atsakyti
Lietaus efektas yahoo.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 31 sausio 2008 - 14:36
labai gražūs jūsų darbeliai thumbup.gif wub.gif
dabar pasirodysiu savo,kai kurie daryti jau seniau kai turėjau tokį paprastą fotošopą o kai kurie šiandien rolleyes.gif user posted image
user posted image
user posted image
kai kurie rėmeliai pasiskolinti ax.gif pati rėmelių nemoku daryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 31, 14:17)
Sveikute,
pabandžiau padaryt sepia tavo aprašytu būdu, ir ką gi, pasirinkus Colorize nuotrauka taip pat tapo iš karto ne pilka, o kaip tu rašai keistai ruda-raudona. Prieš tai buvau nustačiusi Default Workspace (atstačius pradinį standartinį darbalaukį). Paslankiojus slankiklius į šonus išgavau sepia, kokį norėjau. Iš naujo atsidariau fotošopą ir tuo pačiu būdu į sepia keičiau kitą nuotauką, dabar pasirinkus Colorize ji jau iš karto tapo sepia. Vadinasi, fotošopas įsiminė paskutinę slankiklių kombinaciją  ax.gif Manau štai čia ir atsakymas, kodėl ax.gif

Beje, sepia nuotrauką galima padaryti ir kitu būdu:
1. Įrankių juostoje spragtelėkite pirmojo plano spalvos laukelį, kad atidarytumėte Color Pocker (spalvų paletė) dialogo langą.
2. Raudonos spalvos laukelyje R įrašykite 172
3. Žalios spalvos laukelyje G įrašykite 122
4. Mėlynos spalvos laukelyje B įrašykite 42
5. Spragtelėkite OK
6. Sluoksnių paletėje (layers) spragtelėkite naujo koreguojamo sluoksnio piktogramą (New Adjustment Layer) (apačioje yra)
7. Išsirinkite Gradient Map (gradiento atvaizdavimas).
8. Spragtelėkite OK
9. Sluoksnių paletėje (layers) spragtelėkite derinimo režimo žemyn ir aukštyn nukreiptas rodykles (viršuje kairėje layers kortelėje, kur paprastai būna nustatytas pradinis režimas NORMAL) ir išsiskleidusiame meniu pasirinkite Color spalva).

Junkis junkis prie mūsų, smagu, kad visos bandom dirbam, o nauji šaunūs darbeliai labai pagyvina temą smile.gif

didelis, didelis ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 31, 13:08)
Pasidariau meskuti kad spindetu viduj spalvos.bet kai sumazinu ikitiek kad tilptu i avatara,tai kokybe ziauriai bloga palieka.
Ir siaip kokybe gaunas animuoto nekokia.
Kodel?

ar gif formatu issaugai g.gif

QUOTE(Dij@n@ @ 2008 01 31, 13:13)
Na stai mano keli darbeliai, aisku daug klaidu yra pati matau bet
user posted image
Ir angeliukas mano 
user posted image

labai grazu thumbup.gif

QUOTE(bumbasi @ 2008 01 31, 13:15)
Va da vienas darbelis
user posted image

wub.gif truksta zodziu wub.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 31, 14:08)
super darbeliai thumbup.gif na smagu zaisti su tuo photoshopu thumbup.gif is sio forumiuko dar trys darbeliai liko pabandyti ir viskas bus ,tada butu idomu sulaukti nauju pamokeliu 4u.gif

saunuole thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 31, 14:35)
Lietaus efektas yahoo.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Rituxx @ 2008 01 31, 14:38)
labai gražūs jūsų darbeliai  thumbup.gif  wub.gif
dabar pasirodysiu savo,kai kurie daryti jau seniau kai turėjau tokį paprastą fotošopą o kai kurie šiandien  rolleyes.gif
kai kurie rėmeliai pasiskolinti  ax.gif pati rėmelių nemoku daryti  rolleyes.gif

ai nai nai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 31 sausio 2008 - 17:34
Siaip trumpa pamokele fonui susikurt mirksiukas.gif

1. Sukurti naują dokumentą (File > New arba Ctrl + N)
2. Spausti D
3. Filter > Render > Clouds
4. Filter > Stylize > Glowing Edges
5. Edge Width: 3; Egde Brightness: 14; Smoothness: 15
6. Image > Adjustments > Invert (Ctrl + I)
7. Image > Adjustments > Hue/Saturation (Ctrl + U)
8. Pažymėti Colorize; Hue: 0; Saturation: 25
9. Viskas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 31, 17:33)
ar gif formatu issaugai  g.gif

AHA GIF.vISKAS gaunas kaip ir gerai vat tik ta kokybe,iR raudonos spalvos nebelieka.Atsiranda ruda. doh.gif
Atsakyti
Labai gražūs jūsu darbeliai...dar toloka man blush2.gif noriu paklausti, kai iškerpu aš tą paveikslėlį įdedu į kitą , lieka dar senojo fono, kaip jūs taip išimat, kad lieka tik žmogutis, mačiau pamokėlę, kad su magic eraser, bet pas save randu tik paprastą trintuką. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeira @ 2008 01 31, 20:22)
Labai gražūs jūsu darbeliai...dar toloka man  blush2.gif  noriu paklausti, kai iškerpu aš tą paveikslėlį įdedu į kitą , lieka dar senojo fono, kaip jūs taip išimat, kad lieka tik žmogutis,  mačiau pamokėlę, kad su magic eraser, bet pas save randu tik paprastą trintuką.  ax.gif

trinu su paprastu trintuku,minkstu brusch'u
Atsakyti
prasau prasau padekkit nieko nesuprantu formatuose (PUG, GIF ,JPEG.....)Kaip su jais elktis ,kaip pakeisti viena i kita na nieko nesuprantu doh.gif perskaiciau visa tema apziurejau visus darbelius na super ne neturiu ka pridurti thumbup.gif ir dar klausimelis blush-anim-cl.gif2:kaip suprantu sitas nuotraukeles ikeliat i foruma su internetiniu albumu ar kaip ten ji g.gif noreciau ir as paroditi jums savo pasiekimus(kad ir ne kokius) tik va man atrodo kad reikia surinkti atitinkama zinuciu skaiciu kad leistu jas cia ikelti o gal as klystu blush2.gif
Atsakyti
as esu uzsiregistravusi www.photobucket.com .super puslapiukas. uzsiregistruoji,sukeli ten nuotraukas,nukopini img adresiuka ir nuotraukos jau cia.j mirksiukas.gif ei tik gerai paaiskinau. ax.gif
Atsakyti
yahoo.gif
user posted image
thumbup.gif
aciuka dar karteli Benitux 4u.gif tu super visada padedi kai tik reikia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2008 01 31, 19:31)
Siaip trumpa pamokele fonui susikurt  mirksiukas.gif

1. Sukurti naują dokumentą (File > New arba Ctrl + N)
2. Spausti D
3. Filter > Render > Clouds
4. Filter > Stylize > Glowing Edges
5. Edge Width: 3; Egde Brightness: 14; Smoothness: 15
6. Image > Adjustments > Invert (Ctrl + I)
7. Image > Adjustments > Hue/Saturation (Ctrl + U)
8. Pažymėti Colorize; Hue: 0; Saturation: 25
9. Viskas smile.gif

user posted image

mhm kaip faina lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 31 sausio 2008 - 22:12