Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 31, 00:05)
Kai paspaudžiu install meta errorus,kad reikia įvesti berods kažkokius raktus.Nieko nesuprantu apie tai g.gif

ar tu tikrai atsidariai fotošopo failiuką ?jei updeitus atidarius spaudei setup tai taip ir turi būti,tai pažiūrėk kur tu ten spaudei?

keliauju miegoti,tai jei ką klausk kitų supermamų ir supertėčių mirksiukas.gif arba rytoj jei galėsiu kuom tai padėsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 30 sausio 2008 - 23:12
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 30, 23:08)
ar tu tikrai atsidariai fotošopo failiuką ?jei updeitus atidarius spaudei setup tai taip ir turi būti,tai pažiūrėk kur tu ten spaudei?

Ligtai,kad photoshopą,spaudžiau.Gal čia esmė ta,kad pirma siunčiau setup,paskui keigan,o galiausiai photoshop programėlę
Papildyta:
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 30, 23:11)
Ligtai,kad photoshopą,spaudžiau.Gal čia esmė ta,kad pirma siunčiau updeitus,paskui keigan,o galiausiai photoshop programėlę

Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 31, 00:12)
Ligtai,kad photoshopą,spaudžiau.Gal čia esmė ta,kad pirma siunčiau setup,paskui keigan,o galiausiai photoshop programėlę
Papildyta:

nesvarbu tas dalykas,pažiurėk kiek megabaitų rodo prie kiekvieno failiuko?atidaryt reikia patį dydžiausią pagal megų kiekį ,kažkur apie 300mgbaitų turėtų but bandyk ten žiūrėti setup.us
Atsakyti
Na pasirodysiu ir as su savo darbeliu.
user posted image

Dar vienas.nors sitas su gimp.bet darymas beveik tas pats.
user posted image
sitas mano mylimiausias.nors beveik ir pats pirmasis ,tai minusu nemazai. blush2.gif
user posted image
Atsiprasau.Pamirsau antra nuotr.sumazint. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 31 sausio 2008 - 00:21
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 31, 01:13)
Na pasirodysiu ir as su savo darbeliu.
user posted image

Dar vienas.nors sitas su gimp.bet darymas beveik tas pats.
user posted image
sitas mano mylimiausias.nors beveik ir pats pirmasis ,tai minusu nemazai. blush2.gif
user posted image

na saunuole man iki tokiu aukstumu dar toli .vis dar niekaip nesusitvarkau su pacia pradzia ax.gif na pasiskaitinejau rytoi bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 01 31, 00:22)
na saunuole man iki tokiu aukstumu dar toli .vis dar niekaip nesusitvarkau su pacia pradzia ax.gif na pasiskaitinejau rytoi bandysiu 4u.gif

tai kad cia pati pradzia ir yra.As tai remeliu graziu kurt nelabai moku.Nesu tokia meniska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 31, 01:23)
tai kad cia pati pradzia ir yra.As tai remeliu graziu kurt nelabai moku.Nesu tokia meniska ax.gif

o man atrodo kad cia labai daug darbelio sudeta nes kiek bandziau tai nieko nepavyko tai sendien prisidariau konspektus rytoi kai lelius bus mokykloi bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes.
ir as jungiuosi prie jusu.
sesija baigesi atsirado daugiau laiko uzsiemti tuo kas idomu ir mokytis kaz ko naujo. labai idomus jusu darbai. is kur mokotes tokiu gudrybiu?
Atsakyti
jei yra problemu su proramos instalevimu arba atsisiuntimu galite i az kreiptis,po sesijos jau turiu laiko thumbup.gif
Atsakyti
Is karto atsiprasau, kad klausiu neperskaicius visu temu, bet kazkiek akimis permetus nemaciau atsakymo i man iskilusius klausimus del Photoshop'o.

Kai redaguoju nuotraukyte su PS, viska ekrane matau taip kaip noriu - spalvas, kontrasta, tamsuma/sviesuma. Redaguoju atsidariusiu RAW formato nuotraukas.
Paredagavusi ir patenkinta savo rezultatu issaugau jas JPG formatu. Veliau atsidariusi sita JPG paveiksliuka su kita perziuros programa (Picture Manger) matau visai kita vaizda - visai netokios spalvos, tamsu. verysad.gif
Suprantu, kad tai ne todel, kad nekalibruotas monitorius (juk tuo paciu monitoriu perziuriu nuotraukas). Itariu, kad tai del spalvu aprasymo (profilio). g.gif
Kaip isspresti sita problema?
Gal turit sprendimo variantu, ar galit mestelt nuorodele, kur tai aptarta?
Busiu labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
Almara, labai gražūs darbeliai wub.gif ir kokybiški bigsmile.gif
QUOTE(Lauružė @ 2008 01 31, 09:21)
Is karto atsiprasau, kad klausiu neperskaicius visu temu, bet kazkiek akimis permetus nemaciau atsakymo i man iskilusius klausimus del Photoshop'o.

Kai redaguoju nuotraukyte su PS, viska ekrane matau taip kaip noriu - spalvas, kontrasta, tamsuma/sviesuma. Redaguoju atsidariusiu RAW formato nuotraukas.
Paredagavusi ir patenkinta savo rezultatu issaugau jas JPG formatu. Veliau atsidariusi sita JPG paveiksliuka su kita perziuros programa (Picture Manger) matau visai kita vaizda - visai netokios spalvos, tamsu.  verysad.gif
Suprantu, kad tai ne todel, kad nekalibruotas monitorius (juk tuo paciu monitoriu perziuriu nuotraukas). Itariu, kad tai del spalvu aprasymo (profilio). g.gif
Kaip isspresti sita problema? 
Gal turit sprendimo variantu, ar galit mestelt nuorodele, kur tai aptarta?
Busiu labai dekinga.  4u.gif

Sveika,
na čia jau aukštoji matematika, mums, pradedančioms g.gif
Pacituosiu ką radau apie jpg ir raw formato failus knygoje "Adobe Photoshop. Moterų fotografavimo menas". (atsiprašau, jei nieko naujo neparašysiu blush2.gif )
"Primygtinai rekomenduotume iš RAW formato failus konvertuoti į 16 bitų TIF formatą, nebent atvaizdai bus skirti publikavimui internete. <...> Taip pat atminkite, kad JPEG failai palaiko tik 8 bitų formatą. RAW formatas yra linijinis. Ši savybė suteikia galimybę padidinti failo skiriamąją gebą. "
Bet kaip supratau problema ta, kad tas pats JPG failas skirtingose peržiūros programose matomas skirtingai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 31 sausio 2008 - 10:47
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 31, 00:13)
Na pasirodysiu ir as su savo darbeliu.
user posted image

Dar vienas.nors sitas su gimp.bet darymas beveik tas pats.
user posted image
sitas mano mylimiausias.nors beveik ir pats pirmasis ,tai minusu nemazai. blush2.gif
user posted image
Atsiprasau.Pamirsau antra nuotr.sumazint.  blush2.gif

kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(linute1030 @ 2008 01 31, 00:38)
Sveikutes.
ir as jungiuosi prie jusu.
sesija baigesi atsirado daugiau laiko uzsiemti tuo kas idomu ir mokytis kaz ko naujo. labai idomus jusu darbai. is kur mokotes tokiu gudrybiu?

Sveika prisijungus drinks_cheers.gif
Atsakyti