Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Rituxx @ 2008 01 30, 14:26)
supranti padarau aš tą kvadratą kaip pas tave su tuo įrankiu(tipo iškerpu tą vietą į kurią dėsiu nuotrauką tik kad man nieko nepasidaro tokio balto viduriuko kaip pas tave paveiksliuke nepasidaro  doh.gif nežinau kaip iškirpti tą baltą plotą kaippas tave ?gal aiškiau daba paaiškinau  ax.gif

tai tu jo gali neiskirp,tik su tuo irankiu uzdeti balta plota.
Jei nori iskirpt, tai pazymek su 1 irankiu ir spausk delete mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 30, 14:26)
supranti padarau aš tą kvadratą kaip pas tave su tuo įrankiu(tipo iškerpu tą vietą į kurią dėsiu nuotrauką tik kad man nieko nepasidaro tokio balto viduriuko kaip pas tave paveiksliuke nepasidaro  doh.gif nežinau kaip iškirpti tą baltą plotą kaippas tave ?gal aiškiau daba paaiškinau  ax.gif

nuimk tas matomumo akutes nuo visu kitu sluoksniu isskyrus ta ,kuriame iskirpai kvadrata ir pamatysi ka iskirpai, arba paspausk alt ir akute, to sluoksnio,kuri nori matyt visos akutes nusiims pacios. 4u.gif gal nesupyks Benitux,kad as cia uz ja atsakiau : blush2.gif 4u.gif o gal ir ne i tema atsakiau g.gif bet gali but,kad del to nematai ,nes kai iskerpi vienam sluoksnyje,tada pasimato po juo esantis,todel vaizdas ir nepasikeicia...
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 30, 16:48)
tai tu jo gali neiskirp,tik su tuo irankiu uzdeti balta plota.
Jei nori iskirpt, tai pazymek su 1 irankiu ir spausk delete  mirksiukas.gif

aš ir turiu omeny kad noriu uždėti tą baltą plotą ir tada kelti nuotrauką ant jo ax.gif bet kai paspaudžiu rektangle tool man tik atsiranda toks remelis o to balto ploto nebuna tai kaip ji padaryti gal dar kokią funkciją reik atlikti kad tas rėmas pabaltų g.gif
Atsakyti
Jau išsiaiškinau rolleyes.gif ten viršuje toks kvadračiukas kurį reikia paspausti ir tada atsiranda baltas langelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 30, 16:24)
Jau išsiaiškinau  rolleyes.gif ten viršuje toks kvadračiukas kurį reikia paspausti ir tada atsiranda baltas langelis  smile.gif

saunuole, tai parodyk savo darbeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 30, 20:57)
saunuole, tai parodyk savo darbeli  ax.gif

ten buvo tik bandymas todėl nieko įpatingo nesigavo ax.gif įkelsiu kai sukursiu ką nors gražaus rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras, as taip pat prisidedu prie Photoshop myletoju grupes biggrin.gif bandau draugauti su sia programa kasdien vis ka nors paeksperimentuoju, man labai patinka, bet dar labai daug nemoku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dij@n@ @ 2008 01 30, 21:23)
Labas vakaras, as taip pat prisidedu prie Photoshop myletoju grupes  biggrin.gif  bandau draugauti su sia programa kasdien vis ka nors paeksperimentuoju, man labai patinka, bet dar labai daug nemoku  smile.gif

labai malonu thumbup.gif
tai parodyk savo darbelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sonvita @ 2008 01 28, 13:03)


Na dabar padėkit man.Atsisiunčiau visus tris,nerandu dabar kur jie ten patalpinti pas mane?Rodo tokį adresą;
C:\DOCUME~1\Mikienė\LOCALS~1\Temp\Photoshop_CS2_tryout.zip
Kaip toliau instaliuot ar kažką ten daryt?
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 30, 22:20)
Na dabar padėkit man.Atsisiunčiau visus tris,nerandu dabar kur jie ten patalpinti pas mane?Rodo tokį adresą;
C:\DOCUME~1\Mikienė\LOCALS~1\Temp\Photoshop_CS2_tryout.zip
Kaip toliau instaliuot ar kažką ten daryt?

tai eik i C diska -> Documents and Settings -> Mikiene -> LOCALS... -> Temp -> ir susirasi Photoshop_CS2. Atsidarysi ir spausi Setup mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 30, 23:20)
Na dabar padėkit man.Atsisiunčiau visus tris,nerandu dabar kur jie ten patalpinti pas mane?Rodo tokį adresą;
C:\DOCUME~1\Mikienė\LOCALS~1\Temp\Photoshop_CS2_tryout.zip
Kaip toliau instaliuot ar kažką ten daryt?

tu atsisiuntei tris failiukus zipuotus ,vienas -keigenas,antras update,trečias-fotošopas tai eik į fotošopą ir spausk setup,install ir t. t. mirksiukas.gif neseniai patys visą tai darėm tai biški prisimenu ką dariau ax.gif tikiuosi padėjau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 30 sausio 2008 - 22:58
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 30, 22:58)
tu atsisiuntei tris failiukus zipuotus ,vienas -keigenas,antras update,trečias-fotošopas tai eik į fotošopą ir spausk setup,install ir t. t.  mirksiukas.gif neseniai patys visą tai darėm tai biški prisimenu ką dariau  ax.gif tikiuosi padėjau  4u.gif

Kai paspaudžiu install meta errorus,kad reikia įvesti berods kažkokius raktus.Nieko nesuprantu apie tai g.gif
Atsakyti