Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Benitux @ 2008 01 29, 14:48)
tai tu prisidaryk kelis sluoksnius pirmo varianto, ir ant kiekvieno varianto spalvas keisk  mirksiukas.gif

kur yra dabar kampe pamelynaves sluoksnis, tai ji temsk i apacia ir palik kurioje nori kad butu vietoje  mirksiukas.gif

o kaip tas spalvas keisti?bandžiau daryti taip po kiekvienos spalvos pakeitimo atidarydavau nauja background sluoksni ir pasilikdavo tik vėlesni veiksmai vėl jokio rezultato neduodavo doh.gif
Atsakyti
Man gaunasi ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 29, 13:54)
o kaip tas spalvas keisti?bandžiau daryti taip po kiekvienos spalvos pakeitimo atidarydavau nauja background sluoksni ir pasilikdavo tik vėlesni veiksmai vėl jokio rezultato neduodavo  doh.gif

atsidaryk kokius 4 sluoksnius. nuo kitu nuimk akytes tik palik ant to kur keisi spalva. Po to eik ant kito sluoksnio pakeist spalva, tik uzsidek akyte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 29, 15:04)
Man gaunasi  ax.gif
user posted image

valioooo thumbup.gif ir man gavosi thumbup.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti
sauonuole thumbup.gif

parodyk ka padarei ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 29 sausio 2008 - 14:08
QUOTE(Benitux @ 2008 01 29, 15:07)
sauonuole  thumbup.gif

parodyk ka padarei  ax.gif

bandau įkelti rolleyes.gif
pirmas blynas pabandymui biggrin.gif user posted image
Papildyta:
dar turėsiu daugiau klausymų jums ax.gif dabar dar rūpi kaip įkelti pvz. žmogų į kokį paveiksliuką g.gif kaip jį gražiai iškirpti ar aptrinti kad įkėlus nesimatytų jokių defektų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 29, 14:26)
dar turėsiu daugiau klausymų jums  ax.gif dabar dar rūpi kaip įkelti pvz. žmogų į kokį paveiksliuką  g.gif kaip jį gražiai iškirpti ar aptrinti kad įkėlus nesimatytų jokių defektų  rolleyes.gif

trini su trintuku arba lazdeles pagalba ax.gif . Gal kitos dar budu zino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 29, 15:43)
trini su trintuku arba lazdeles pagalba  ax.gif . Gal kitos dar budu zino  g.gif

o gal gali smulkiau paaiškinti kaip su ta lazdele trinti aš paspaudžiu tą lazdelę tai tas plotelis kurį paspaudžiu tokia bėgančia juostele apsiveda tai kiap toliau trinti?
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 29, 15:26)
bandau įkelti  rolleyes.gif
pirmas blynas pabandymui  biggrin.gif user posted image
Papildyta:
dar turėsiu daugiau klausymų jums  ax.gif dabar dar rūpi kaip įkelti pvz. žmogų į kokį paveiksliuką  g.gif kaip jį gražiai iškirpti ar aptrinti kad įkėlus nesimatytų jokių defektų  rolleyes.gif

mmm kaip grazu na man nesigauna reiks megint g.gif
Papildyta:
Na po truputi visko ismokstu 4u.gif


user posted image
Atsakyti
user posted image

Pagaliau thumbup.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 29 sausio 2008 - 19:13
Atsidarome Norima fona.
user posted image

Pasirenkame iranki Rectangle Tool
user posted image

Su to įrankiu ir iškarpome norimo didžio langelį
user posted image

Dabar atidarome naujame lange antra paveikslėlį, kurio norite pagražinti savo rėmelį.
user posted image


Gavosi štai toks rėmelis.
user posted image
Papildyta:
Nuotraukos ikelimas i remeli

Per FILE atidarome norimą rėmelį.
user posted image

Pasidarome rėmelio kopiją (antrą sluoksnį). Spaudžiam (ant Backgound) dešnį pelės klavyšą ir pasirenkam Dublicate Layer.
user posted image

Dabar užeinam su pele ant Background copy.
einam į įrankių menių ir pasirenkam (stebuklingą lazdelę) aš jį pažymejau rauduonai ir spaudžiame klaviša (delete). Nereikalingas fonas rėmelyje ištrintas,dabar mums reikia tik sujungti foto su rėmeliu.
user posted image

Atsidarome nuotrauka kuria kelsime i remeli.
Kad sujungti foto su rėmeliu ir nuotrauka ir rėmelis turi būti vienodų išmatavimų,išmatavimus mes galime patikrinti štai taip:
user posted image


Benitux dar pagelbėk ax.gif niekaip nesigauna iškirpti doh.gif darau pagal tavo paaiškinimus ir kai paspaudžiu Rektangle Tool ir padarau kvadratą su juo nežinau kaip padaryt kad išnyktu tas viduryje padarytas kvadračiukas unsure.gif
kaip padaryti tolimesnį veiksmą g.gif
"Su to įrankiu ir iškarpome norimo didžio langelį"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 29 sausio 2008 - 22:05
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 29, 22:04)
Benitux dar pagelbėk  ax.gif niekaip nesigauna iškirpti  doh.gif darau pagal tavo paaiškinimus ir kai paspaudžiu Rektangle Tool ir padarau kvadratą su juo nežinau kaip padaryt kad išnyktu tas viduryje padarytas kvadračiukas  unsure.gif
kaip padaryti tolimesnį veiksmą  g.gif
"Su to įrankiu ir iškarpome norimo didžio langelį"
user posted image

Nelabai suprantu, kas nori, kad isnyktu blush2.gif Gal gali ikelt kaip tau gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 30, 14:04)
Nelabai suprantu, kas nori, kad isnyktu  blush2.gif  Gal gali ikelt kaip tau gaunasi  ax.gif

supranti padarau aš tą kvadratą kaip pas tave su tuo įrankiu(tipo iškerpu tą vietą į kurią dėsiu nuotrauką tik kad man nieko nepasidaro tokio balto viduriuko kaip pas tave paveiksliuke nepasidaro doh.gif nežinau kaip iškirpti tą baltą plotą kaippas tave ?gal aiškiau daba paaiškinau ax.gif
Atsakyti