Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Dolitaz @ 2008 01 28, 17:28)
Sveiki,labai reikia pagalbos.Parsisiunciau programa Magic photo editor su cracku suspausta rar .Tik kaip ji isarchyvuot,kaip nucrackint nemoku,gal kas galit patart kaip tai padaryt,busiu labai dekinga

aš parisiunčiau iščia esančią cs2 versiją bet nieko nesigauna ten iki galo sutvarkyti doh.gif verysad.gif nežinau nei kur tuos kodus vesti nei kaip isarchivuoti verysad.gif gal atsiras kas tiksliai žino kur visą tai padaryti nes tų failiukų dabar pas mane gausybė o kur ten ką suvest nenumanau verysad.gif

pasakykite kaip į linkomanija ieti ir prirserigistruot nes ten prašo kažkokio kvietimo g.gif mačiau kad daugelis iš ten fotošopą siunčiatės rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 28 sausio 2008 - 16:41
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 28, 16:36)
aš parisiunčiau iščia esančią cs2 versiją bet nieko nesigauna ten iki galo sutvarkyti  doh.gif  verysad.gif nežinau  nei kur tuos kodus vesti nei kaip isarchivuoti  verysad.gif gal atsiras kas tiksliai žino kur visą tai padaryti nes tų failiukų dabar pas mane gausybė o kur ten ką suvest nenumanau  verysad.gif

pasakykite kaip į linkomanija ieti ir prirserigistruot nes ten prašo kažkokio kvietimo  g.gif mačiau kad daugelis iš ten fotošopą siunčiatės  rolleyes.gif

Na as siunciaus is cia duoto adresiuko rusisko.Tai puikiausiai nusikrekino .tikiuos. rolleyes.gif Vat tik paaiskint negaliu.nes spaudziau spaudziau ir prispaudziau kad pavyko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 28, 17:58)
Na as siunciaus is cia duoto adresiuko rusisko.Tai puikiausiai nusikrekino .tikiuos. rolleyes.gif Vat tik paaiskint negaliu.nes spaudziau spaudziau ir prispaudziau kad pavyko. ax.gif

aš spaudžiau spaudžiau kol visai ten viskas susimaišė doh.gif matyt nelemta man jo turėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 26, 08:49)
1. Healing Brush Tool (įsijungia su J raide), reikia pasirinkti teptuko dydį vos vos didesnį už norimą panaikinti spuogą ar dėmę, ir nuspaudus Alt pradžioj spustelėti švarioje odos vietoje šalia tos dėmės (paimti mėginį), tada  (jau be ALT klavišo) tiesiog spustelti ant spuogo ir jis pradings.
2. Su Clone Stamp Tool (įsijungia paspaudus raidę S) taip pat, kaip su Healing Brush  Tool, tik šis įrankis nukopijuoja odos mėginį ir perkelia jį į naują vietą.
3. Su Path Tool (tp persijungia su J raide) apibrėžti norimą panaikinti dėmę ir tiesiog su pele nutemti į švarią vietą. Tik šiuo atveju viršuje įrankių juostoje turi būti pažymėta Source.

Viską supratau, bet man labai nenaturali spalva gaunas, atrodo kaip plėmas.
Ai dar dėl teptų, turiu aš juos lyg , bet kaip išdažyt man nei bum bum nedaeina doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarončikė: 28 sausio 2008 - 20:55
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 28, 12:09)
turėjau fotoshop elements programą mokėjau dirbti su ja o kai ištrynė vyras ją netyčią ir atsiuntė fotochop cs3 tai visai nebemoku, nesuprantu kodėl niekas nesigauna,kiek bandžiau pagal Benitux paaiškinimus daryti ir mirksiukus ir rėmelius ir visą kitą` nieko nesigauna  ar ta programa kažkokia ypatinga ar aš visiškai nieko nesuprantu 
gal galėsit kuri padėti gal tokią programą turite

Manau kad turėtų būti panašus. tik SC3 daugiau navarotų
Aš turiu SC2 ax.gif

QUOTE(Rituxx @ 2008 01 28, 16:36)
aš parisiunčiau iščia esančią cs2 versiją bet nieko nesigauna ten iki galo sutvarkyti  doh.gif  verysad.gif nežinau  nei kur tuos kodus vesti nei kaip isarchivuoti  verysad.gif gal atsiras kas tiksliai žino kur visą tai padaryti nes tų failiukų dabar pas mane gausybė o kur ten ką suvest nenumanau  verysad.gif

pasakykite kaip į linkomanija ieti ir prirserigistruot nes ten prašo kažkokio kvietimo  g.gif mačiau kad daugelis iš ten fotošopą siunčiatės  rolleyes.gif

Kodus norint suvest reikia atsidaryti faila Keigen mirksiukas.gif

i linkomanija turi pakviesti kas turi pakvietimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 28, 22:03)
Manau kad turėtų būti panašus. tik SC3 daugiau navarotų
Aš turiu SC2  ax.gif
Kodus norint suvest reikia atsidaryti faila Keigen  mirksiukas.gif

i linkomanija turi pakviesti kas turi pakvietimu  ax.gif

ačiū smile.gif pagaliau ir aš turiu cs2 yahoo.gif bet ir privargau ir aš ir vyras kol isistaliavo karsta.gif
dėkui ir sonvitai už pagalbą 4u.gif nežinu iš kur vis ta lentelė atsirasdavo kur reikalaudavo autorizacijos kodo doh.gif na bet svarbu kad jau dabar turiu ir eisiu dabar bandyti ką nors gaminti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 15:38)
Ikelsiu kelias pamokeles ir lauksiu Jusu darbeliu  mirksiukas.gif

KEICIA SPALVA

1. Su Photoshop programa atsidarykite norimą nuotrauką (CTRL+O arba File > Open)
2. Spauskite D.
3. Pasirinkite user posted image Pen tool (P) ir įrankio parametrų dėžutėje pasirinkite user posted image Paths.
4. Apveskite paveiksliuko dalį, kurios spalva keisis.
user posted image

5. Sudubliuokite "Background" sluoksnį (Layer > Duplicate Layer > OK)
6. Nueikite į "Paths" ir laikydami CTRL mygtuką pažymėkite "Work Path" sluoksnį.
7. Spauskite CTRL+U, uždėkite varnelę prie "Colorize" ir pasirinkite dalies atspalvį > Spauskite OK.
8. Kartokite 5-7 veiksmus tiek kartų, kiek spalvų pasikeis dalis.
9. Spauskite CTRL+D
10. Sudubliuokite "Background" sluoksnį.
11. Spauskite SHIFT+CTRL+]
12. Spalvotus sluoksnius sudėliokite tokia eilės tvarka, kokia jie keisis.
user posted image

13. Spauskite user posted imageEdit in ImageReady arba SHIFT+CTR+M.
14. Atsidarykite "Animation" dėžutę (Window > Animation)
15. Sudubliuokite kadrą, paspaudę user posted imageDuplicate Current Frame.
16. Nuimkite matomumą nuo viršutinių sluoksnių (sluoksnių dėžutėje). Turi likti tik [0] ir [1] spalvos.
user posted image

17. Sudubliuokite kadrą ir uždėkite matomumą prie [2] spalvos sluoksnio.
18. Sudubliuokite kadrą ir uždėkite matomumą prie [3] spalvos sluoksnio.
user posted image

19. Pažymėkite [A] kadrą ir spauskite  "Tween" animacijos dėžutėje.
20. Nustatykite: Tween With » Next Frame, Frames to Add » 3, Layers » All Layers, Parameters» Opacity, OK.
user posted image

21. Veiksmus 19-20 pakartokite su kadrais [b] ir [C].
22. Window > Optimize > Preset » 128 No Dither, Format » GIF.
23. CTRL+ALT+S
user posted image

Benitux man nesigauna unsure.gif gal gali padėti 4u.gif man nesigauna nuo to momento kai pakeičiu spalvas- išsirenku unsure.gif tos spalvos tik pasikeičia pas mane nuotraukoj o kažkur backrounde nelieka tu spalvų g.gif ir po to nežinau kaip sudubliuoti Background sluoksni verysad.gif kaip tai padaryti g.gif ir kaip po to tuos sluoksnius sudėlioti eilės tvarka g.gif busiu dėkinga jei padėsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 29, 10:17)
Benitux man nesigauna  unsure.gif gal gali padėti  4u.gif man nesigauna nuo to momento kai pakeičiu spalvas- išsirenku  unsure.gif tos spalvos tik pasikeičia pas mane nuotraukoj o kažkur backrounde nelieka tu spalvų  g.gif ir po to nežinau kaip sudubliuoti Background sluoksni  verysad.gif kaip tai padaryti  g.gif ir kaip po to tuos sluoksnius sudėlioti eilės tvarka  g.gif busiu dėkinga jei padėsite  4u.gif

Sudubliuoti sluoksni reikia taip - layer - dublicate layer.
sluoksnius sudeliosi kaip nori temptada tuos sluoksnius zemys arba aukstyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 29, 11:44)
Sudubliuoti sluoksni reikia taip - layer - dublicate layer.
sluoksnius sudeliosi kaip nori temptada tuos sluoksnius zemys arba aukstyn  mirksiukas.gif

Bandau dar kartą ,gal gi gausis rolleyes.gif
Atsakyti
velniava kažkokia doh.gif nesigauna verysad.gif kai tik pradedu dėti tas spalvas po to niekas ir nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 29, 11:59)
velniava kažkokia   doh.gif nesigauna  verysad.gif kai tik pradedu dėti tas spalvas po to niekas ir nesigauna  verysad.gif

sudedi tas spalvas ir kas tau po to nesigauna ax.gif

ikelk faila psd formatu CIA ir imesk nuoroda mums, paziuresiu kas tau ten nesigauna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 29 sausio 2008 - 12:09
QUOTE(Benitux @ 2008 01 29, 13:08)
sudedi tas spalvas ir kas tau po to nesigauna  ax.gif

ikelk faila psd formatu CIA ir imesk nuoroda mums, paziuresiu kas tau ten nesigauna  mirksiukas.gif

aš kai paspaudžiu ctrl +u ir colorize ir pasirenku spalva ir taip keičiu pagal pvzdį keliom spalvom tai tos spalvos lieka viename bakground copy sluoknyje g.gif nemoku ikelti cia parodyti blush2.gif
Papildyta:
bandau ikelti tai kas gavosi rolleyes.gif
cia as jau pasirinkau visas spalvas ir dabar belieka paspaustiCTrl+ D user posted image
o cia jau po to ctrl+d papaudimo ir bakground dublikate sluoksnio user posted image


niekaip nesigauna tuos spalvotus sluoksnius sudėlioti kaip paveikslėlyje kad visos spalvos eitų viena po kitos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 29 sausio 2008 - 13:08
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 29, 13:03)
aš kai paspaudžiu ctrl +u ir colorize ir pasirenku spalva ir taip keičiu pagal pvzdį keliom spalvom tai tos spalvos lieka viename bakground copy sluoknyje  g.gif nemoku ikelti cia parodyti  blush2.gif

niekaip nesigauna tuos spalvotus sluoksnius sudėlioti kaip paveikslėlyje kad visos spalvos eitų viena po kitos  unsure.gif

tai tu prisidaryk kelis sluoksnius pirmo varianto, ir ant kiekvieno varianto spalvas keisk mirksiukas.gif

kur yra dabar kampe pamelynaves sluoksnis, tai ji temsk i apacia ir palik kurioje nori kad butu vietoje mirksiukas.gif
Atsakyti