Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Benitux @ 2008 01 27, 15:15)

Benitux, labai gražiai padarei wub.gif thumbup.gif
Man tik norėtųsi kad megaitė atsidurtų už žiedlapio, o ne virš jo, aptrinčiau truputį tą vietą, tikroviškiau žiūrėtųsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 01 27, 14:28)
Benitux, super gražūs darbeliai wub.gif  thumbup.gif
Man kažko nesigauna suvienodinti nuotraukos ir rėmelio dydžių  ax.gif

aciu wub.gif
eik i Image -> Image size mirksiukas.gif

QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 27, 21:19)
Benitux, labai gražiai padarei  wub.gif  thumbup.gif
Man tik norėtųsi kad megaitė atsidurtų už žiedlapio, o ne virš jo, aptrinčiau truputį tą vietą, tikroviškiau žiūrėtųsi  smile.gif

reikes pataisyti blush2.gif
Papildyta:
dar vienas darbelis ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 27, 22:39)
aciu  wub.gif
eik i Image -> Image size  mirksiukas.gif
reikes pataisyti  blush2.gif
Papildyta:
dar vienas darbelis  ax.gif
user posted image

super darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
turėjau fotoshop elements programą mokėjau dirbti su ja o kai ištrynė vyras ją netyčią ir atsiuntė fotochop cs3 tai visai nebemoku verysad.gif nesuprantu kodėl niekas nesigauna,kiek bandžiau pagal Benitux paaiškinimus daryti ir mirksiukus ir rėmelius ir visą kitą` nieko nesigauna verysad.gif ar ta programa kažkokia ypatinga ar aš visiškai nieko nesuprantu doh.gif
gal galėsit kuri padėti gal tokią programą turite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 28, 13:09)
turėjau fotoshop elements programą mokėjau dirbti su ja o kai ištrynė vyras ją netyčią ir atsiuntė fotochop cs3 tai visai nebemoku  verysad.gif nesuprantu kodėl niekas nesigauna,kiek bandžiau pagal Benitux paaiškinimus daryti ir mirksiukus ir rėmelius ir visą kitą` nieko nesigauna  verysad.gif ar ta programa kažkokia ypatinga ar aš visiškai nieko nesuprantu  doh.gif
gal galėsit kuri padėti gal tokią programą turite  4u.gif


pas mane taip pat Photoshop CS3 Extended doh.gif o pas kitas kiek suprantu kitokios versijos, todėl nelabai gaudausi merginų paaiškinimuose doh.gif aš kartais net noriu CS3 išmesti lauk ir parsisiūsti CS2, gal greičiau eitų ją perprasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 01 28, 13:19)
pas mane taip pat Photoshop CS3 Extended  doh.gif o pas kitas kiek suprantu kitokios versijos, todėl nelabai gaudausi  merginų paaiškinimuose  doh.gif aš kartais net noriu CS3 išmesti lauk ir parsisiūsti CS2, gal greičiau eitų ją perprasti  g.gif

tai ir man tas pats doh.gif tik nervai ima ką nors darant su ja unsure.gif ir svarbiausia kad prasėdi pusę dienos ką nors norėdama sukurti ir nikeo nesigauna verysad.gif o to laiko ir taip nėra doh.gif bet inete tikrai nemačiau iš kur galima atsisiusti cs2 g.gif gal galėtų kuri nors iš merginų pagelbėti ir pvz. atsiusti skypu tą fotochopą rolleyes.gif jei tai aišku imanoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 28, 13:22)
tai ir man tas pats  doh.gif tik nervai ima ką nors darant su ja  unsure.gif ir svarbiausia kad prasėdi pusę dienos ką nors norėdama sukurti ir nikeo nesigauna  verysad.gif o to laiko ir taip nėra  doh.gif bet inete tikrai nemačiau iš kur galima atsisiusti cs2  g.gif gal galėtų kuri nors iš merginų pagelbėti ir pvz. atsiusti skypu tą fotochopą  rolleyes.gif jei tai aišku imanoma  4u.gif

buvau siuntusi per skype bet kas is to gavo bet nepasileido kazkas ten negerai buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 28, 13:28)
buvau siuntusi per skype bet kas is to gavo bet nepasileido kazkas ten negerai buvo g.gif

o tada iš kur atsisiusti verysad.gif cry.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 13:02)
Veliau ikelsiu pamokėle  mirksiukas.gif
as dariau su ImageReady  ax.gif
labai grazu  thumbup.gif O uzrasa su trintuku gali istrint  mirksiukas.gif
iš čią galima Adobe Photoshop CS2 9.0.2

padėkite iš čia atsisiusti,nes viena kart bandėm nesigavo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 28, 13:28)
buvau siuntusi per skype bet kas is to gavo bet nepasileido kazkas ten negerai buvo g.gif

o gal pabandom siustis gal kas nors gausis ax.gif mano nikas skype linasrita1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 28 sausio 2008 - 12:53
[quote=Rituxx,2008 01 28, 12:53

padėkite iš čia atsisiusti,nes viena kart bandėm nesigavo doh.gif
[/quote]
Na, aš siunčiaus iš čia ir man viskas gavosi g.gif Imiau tas tris knygutes ir viskas thumbup.gif Tik su ta update knygute man rodos nieko nedariau g.gif

user posted image

O darbeliai jūsų, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vis laiko nėr normaliai man prisėst doh.gif verysad.gif
Atsakyti
[quote=sonvita,2008 01 28, 14:03]
[quote=Rituxx,2008 01 28, 12:53

padėkite iš čia atsisiusti,nes viena kart bandėm nesigavo doh.gif
[/quote]
Na, aš siunčiaus iš čia ir man viskas gavosi g.gif Imiau tas tris knygutes ir viskas thumbup.gif Tik su ta update knygute man rodos nieko nedariau g.gif

user posted image

O darbeliai jūsų, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vis laiko nėr normaliai man prisėst doh.gif verysad.gif
[/quote]
o gal gali pabandyti atsiusti i skypa ta programa ax.gif arba paaiskinti kaip ją instaliuoti,ką po ko siustis ,nes po to rakto kažkokio prašo ir nesigauna doh.gif
Atsakyti
[quote=Rituxx,2008 01 28, 14:18]
Na, aš siunčiaus iš čia ir man viskas gavosi g.gif Imiau tas tris knygutes ir viskas thumbup.gif Tik su ta update knygute man rodos nieko nedariau g.gif

user posted image

O darbeliai jūsų, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vis laiko nėr normaliai man prisėst doh.gif verysad.gif
[/quote]
o gal gali pabandyti atsiusti i skypa ta programa ax.gif arba paaiskinti kaip ją instaliuoti,ką po ko siustis ,nes po to rakto kažkokio prašo ir nesigauna doh.gif
[/quote]
norėčiau padėti, bet čia nieko nesusigaudau, pati išsizyziau, kad man ir parsiųstų, ir nukrekintų unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,labai reikia pagalbos.Parsisiunciau programa Magic photo editor su cracku suspausta rar .Tik kaip ji isarchyvuot,kaip nucrackint nemoku,gal kas galit patart kaip tai padaryt,busiu labai dekinga
Atsakyti