Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(A.S. @ 2008 01 25, 20:07)
Labutis  rolleyes.gif gal kas gali man padėti.Labai noriu parsisiusti photoshopa bet nezinau is kur.

parasiau i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 25, 20:50)
Mano zuika  wub.gif

user posted image

paspauskit ant foto, padides  mirksiukas.gif

va cia tai grazis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikanas @ 2008 01 25, 16:00)

QUOTE(Benitux @ 2008 01 25, 17:41)
kaip grazu  wub.gif , super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū mergaitės blush2.gif

QUOTE(seava @ 2008 01 25, 19:29)
graziai cia jus gyvenat,kiek nauju darbu,saunuoles thumbup.gif
as kai reikia laikinai sumazint su navigatorium  mazinu. 4u.gif

Aga, dėkui dėkui, gyvenam gražiai, nesipykstam, fotošopą toliau kankinam ax.gif
Vakar nužiūrėjau, kur mūsų Saeva pradingus, taigi ji rimtai į papuošalų gamybą pasinėrus bigsmile.gif
Tikrai su tuo navigatorium irgi labai patogu, kažkaip užmiršus jį buvau doh.gif
Tai viršuj dešinėj esanti Navigator kortelė, joje nuotraukos dydį galima keisti arba su slankikliu važinėjant į šonus arba tiesiog įrašyt ranka skaičiukus (dydžio procentus).

QUOTE(Benitux @ 2008 01 25, 20:50)
Mano zuika  wub.gif

Benitux, labai labai gražūs projektėliai wub.gif O tas, kur mergaitė prie sultono rūmų - jeigu dar veido nuotraukėlės kokybė būtų tokia, kaip bacgroundo, tai net nesimatytų, kad neoriginali foto bigsmile.gif g.gif

QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 25, 22:43)
O vat kaip retušuoti tuos spogelius ? Neįsivaizduoju...  doh.gif

Galima keliais būdais:
1. Healing Brush Tool (įsijungia su J raide), reikia pasirinkti teptuko dydį vos vos didesnį už norimą panaikinti spuogą ar dėmę, ir nuspaudus Alt pradžioj spustelėti švarioje odos vietoje šalia tos dėmės (paimti mėginį), tada (jau be ALT klavišo) tiesiog spustelti ant spuogo ir jis pradings.
2. Su Clone Stamp Tool (įsijungia paspaudus raidę S) taip pat, kaip su Healing Brush Tool, tik šis įrankis nukopijuoja odos mėginį ir perkelia jį į naują vietą.
3. Su Path Tool (tp persijungia su J raide) apibrėžti norimą panaikinti dėmę ir tiesiog su pele nutemti į švarią vietą. Tik šiuo atveju viršuje įrankių juostoje turi būti pažymėta Source.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 26 sausio 2008 - 08:52
siaubas kokie grazus darbeliai thumbup.gif wub.gif man dar iki ju toli toli grazu,dar reikia daug darbelio ideti ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Visus brushus (jeigu jie buvo suarchyvuoti reik išarchyvuot) ir sudėti į C/Program files/Adobe/Adobe Photoshop/Presets/Brushes
Failai turi būti su plėtiniu .abr
Kai sudėsite, įeikit į fotošopą, pasirinkite įrankį Brush Tool ir ten kur išsiskleidžia kortelė, kad pasirinkti norimos formos šepetėlį viršuje dešinėje yra mažytė rodyklytė (šalia Master Diameter), ją paspauskite ir išskleistame sąraše suradę Load Brushes... savo kompiuteryje susiraskite tą katalogą, kuriame išsaugojote ir įsikelkite juos (failai įsikels po vieną). 




o jeigu failas su psd. plėtiniu? kur tada jį saugoti?

ir dar, niekur nerandu kur galima load brushes g.gif
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2008 01 26, 13:22)
o jeigu failas su psd. plėtiniu? kur tada jį saugoti?

ir dar, niekur nerandu  kur galima load brushes  g.gif



load brushes yra paspaudus ant teptuku korteles, maza trikampiuka.ten ir daugiau pasirinkimu yra .

Atsakyti
user posted image


nematau kur čia galima load brushes
Atsakyti

nematau kur čia galima load brushes
[B]

čia user posted image

Atsakyti
Benitux, graziai padrei thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soliux: 27 sausio 2008 - 00:03
QUOTE(soliux @ 2008 01 27, 00:02)
Benitux, graziai padrei  thumbup.gif

dekui blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 27, 15:15)



Benitux, super gražūs darbeliai wub.gif thumbup.gif
Man kažko nesigauna suvienodinti nuotraukos ir rėmelio dydžių ax.gif
Atsakyti