Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 16:38)
Ikelsiu kelias pamokeles ir lauksiu Jusu darbeliu  mirksiukas.gif

KEICIA SPALVA

1. Su Photoshop programa atsidarykite norimą nuotrauką (CTRL+O arba File > Open)
2. Spauskite D.
3. Pasirinkite user posted image Pen tool (P) ir įrankio parametrų dėžutėje pasirinkite user posted image Paths.
4. Apveskite paveiksliuko dalį, kurios spalva keisis.
user posted image

5. Sudubliuokite "Background" sluoksnį (Layer > Duplicate Layer > OK)
6. Nueikite į "Paths" ir laikydami CTRL mygtuką pažymėkite "Work Path" sluoksnį.
7. Spauskite CTRL+U, uždėkite varnelę prie "Colorize" ir pasirinkite dalies atspalvį > Spauskite OK.
8. Kartokite 5-7 veiksmus tiek kartų, kiek spalvų pasikeis dalis.
9. Spauskite CTRL+D
10. Sudubliuokite "Background" sluoksnį.
11. Spauskite SHIFT+CTRL+]
12. Spalvotus sluoksnius sudėliokite tokia eilės tvarka, kokia jie keisis.
user posted image

13. Spauskite user posted imageEdit in ImageReady arba SHIFT+CTR+M.
14. Atsidarykite "Animation" dėžutę (Window > Animation)
15. Sudubliuokite kadrą, paspaudę user posted imageDuplicate Current Frame.
16. Nuimkite matomumą nuo viršutinių sluoksnių (sluoksnių dėžutėje). Turi likti tik [0] ir [1] spalvos.
user posted image

17. Sudubliuokite kadrą ir uždėkite matomumą prie [2] spalvos sluoksnio.
18. Sudubliuokite kadrą ir uždėkite matomumą prie [3] spalvos sluoksnio.
user posted image

19. Pažymėkite [A] kadrą ir spauskite  "Tween" animacijos dėžutėje.
20. Nustatykite: Tween With » Next Frame, Frames to Add » 3, Layers » All Layers, Parameters» Opacity, OK.
user posted image

21. Veiksmus 19-20 pakartokite su kadrais [b] ir [C].
22. Window > Optimize > Preset » 128 No Dither, Format » GIF.
23. CTRL+ALT+S
user posted image

Aš noriu, kad man ne vienas paveiksliukas skirtingom spalvom mirksėtų, o daug paveiksliukų eitu vienas po kito, kaip tai padaryti, ką čia reiktų taisyti ? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Makarončikė @ 2008 01 24, 19:07)
Parsisiunčiau fotošopą ir nieko nesuprantu, babeveik nieko blush2.gif 
Man būtų įdomu kaiip reikia paryškinti akis (pakeisti spalvą), jas išdažyti. Jau moku paryškinti foto  bigsmile.gif 
Labai patiko va šitos pamokėlės ,bet pas mane gal kitas fotošopas ar koks velnias ,bet akių paryškint neina niekaip. Tai va man labai įdomu būtų sužinoti kaip reikia išdažyti ir sulyginti odą  4u.gif
Radau šitoj temoj kažkokius teptukus  doh.gif O kas tie teptukai  g.gif  Ir kaio juos idet  g.gif

Vat aš irgi norėčiau išmokti sulyginti odą, gal kas žinot kaip reikėtų ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 21:06)
NUOTRAUKU OBJEKTO ISKIRPIMAS IR FONO PAKEITIMAS

Pirmiausiai isikelkite nuotrauka ir remeli, ir isjunkite remelio sluoksnio rodyma paspausdami ant akies ikoneles kaip parodyta paveikslelyje:
user posted image

Dabar turetumete matyti tik pacia nuotrauka.

Yra du budai, kaip iskirpti objekta arba pasalinti nenorima fona is nuotraukos:
1. Naudojant trintuko (Eraser) iranki
2. Naudojant sluoksnio maskavima (Layer Mask)

As dazniausiai naudoju trintuka, man kazkaip patogiau..Taigi norint istrinti nereikalinga fona, reikia paspausti trintuko iranki ir pasirinkti norima sepetelio (Brush) dydi.  Dydi galima keisti traukiant rodyklele i sonus, kur yra Master Diameter..
user posted image

p.s. norint trinti kuo tiksliau, geriausia pasididinti nuotraukos rodymo procenta, t.y. naudoti Zoom iranki ir tada vel paspausti trintuko iranki ir siek tiek sumazinti jo dydi..Jei suklydot, tiesiog eikit i Edit -> Step Backward ir spauskite tiek kartu, kiek reikia klaidai istaisyti
user posted image

Pabaigus trinti, eikite i Layer -> New Layer...
Tada paspauskite ant naujo sluoksnio ir traukite zemyn, kad jis atsirastu nuotraukos sluoksnio apacioje (ziureti desineje puseje)..Tuomet uzpildykite ji norima spalva spausdami Shift +Backspace ir pasirinkdami Color.. Dabar turetumete matyti objekta pasirinktos spalvos fone.

Dabar turetu atrodyti stai taip:
user posted image

Dabar desiniu peles klavisu paspauskite and spalvoto sluoksnio ir pasirinkite Blending Options, tada paspauskite and Gradient Overlay..Ten nustatytkite, kad Opacity butu 30%, uzdekit varnele prie Reverse, tada kur yra Style, pasirinkite isplestineje Radial. Spauskite OK.
user posted image    user posted image   



na paaiskinkit man kaip ta nuotrauka iskirpt?pagal pavyzdi nieko nesigauna. unsure.gif
Atsakyti
[quote=Benitux,2008 01 24, 16:21]
labai grazu wub.gif thumbup.gif
saunuole thumbup.gif labai grazus darbeliai wub.gif Tik remelius galetum uzdeti, nes tas kvadratas man kazkaip nelabai blush-anim-cl.gif

Na zinai kaip pirmai pradzei manau gerai,cia tik pirmi bandymai bigsmile.gif o man kvadratas visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 24, 22:28)
Vat aš irgi norėčiau išmokti sulyginti odą, gal kas žinot kaip reikėtų ?  4u.gif

QUOTE(Makarončikė @ 2008 01 24, 18:07)
Parsisiunčiau fotošopą ir nieko nesuprantu, babeveik nieko blush2.gif 
Man būtų įdomu kaiip reikia paryškinti akis (pakeisti spalvą), jas išdažyti. Jau moku paryškinti foto  bigsmile.gif 
Labai patiko va šitos pamokėlės ,bet pas mane gal kitas fotošopas ar koks velnias ,bet akių paryškint neina niekaip. Tai va man labai įdomu būtų sužinoti kaip reikia išdažyti ir sulyginti odą  4u.gif

Koks pas tave fotošopas gali pamatyt kai tik jį įsijungi ir besikraunant būna tokia išmesta informacinė lentelė daug daug prirašyta, tai vat pačiam viršuj ir matysi, pvz pas mane yra Photoshop CS2, versija 9 (versiją rašo mažesnėm raidėm viena eilute žemiau). Ir kiek iš Ifreal bandžiau (dar ne visas aišku) daryti pamokų, tai kol kas maniškis fotošopas puikiai susitvarkė smile.gif
Dėl akių spalvos pakeitimo pabandyk šitaip
Tik šioje pamokėlėje yra viena klaida, būtent antram punkte, kur parašyta, kad perjungiame spalvas su Q mygtuku. Iš tikrųjų turi būti X mygtukas, nes Q įjungia/išjungia sparčiąją maskuotę, o spalvų perjungimui naudojamas X. bigsmile.gif Ir neišsigąskit, jei akys bus nudažytos nepermatoma raudona spalva, viskas gerai. Akių spalvą galite pasirinkti ir kitą, slankiodamos Color Balance slankiklius į šonus, tai galit paeksperimentuoti bigsmile.gif
Jei nenorit nuotraukos pakeist į nespalvotą, nevykdykit pačioj pradžioj kur parašyta spausti Ctrl+Shift+U, ir jei nenorint sulieti nuotraukos, nevykdykit toliau nuo ketvirto punkto, kur reikia dubliuoti bacgroundą. Bet aišku galit viską išbandyt

Odą truputį palyginti jei jau retušavote spuogus ir kt dėmeles lengviausiu būdu galite pasirinkę įrankį Blur Tool (įsijungia su R raide). Teptuko dydį reguliuokite pagal patogumą, taip pat paeksperimentuokite su nustatymu Strenght (atsiras viršuje įrankių lentelėje).

QUOTE(bumbasi @ 2008 01 25, 00:21)
na paaiskinkit man kaip ta nuotrauka iskirpt?pagal pavyzdi nieko nesigauna. unsure.gif

Jei pasidarei nuotraukos bacground copy, turi nuimt nuo bacground (žemiau esančio apatinio sluoksnio) akies žymą, tik tada matysi smile.gif

Ir šiaip labai rekomenduoju nepatingėti ir perversti visas temas apie fotošopą nuo pradžios, tikrai yra labai daug naudingos ir įdomios informacijos, net į tuos pačius klausimus atsakyta n kartų, galite ir tuo pačiu juk visokias nuorodėles ar pamokėles sau persikopijuoti, kad visada po ranka turėtumėt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 25 sausio 2008 - 10:03
Kadangi taip tylu čia pas mus, dar truputį pateršiu eterį ax.gif
Čia eksperimentas iš vienos nelabai vykusios nuotraukos
Pradžiai dedu kas gavosi, žemiau rasit nuorodą į originalą wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
originalasčia
Papildyta:
Čia pagrinde taisiau akis, nes originale buvo raudonos, nuėmus raudonumą gavosi visai nesąmoningos. Foną nutryniau su trintuku, pagal Benitux (niekad anksčiau taip nedarydavau), pritaikiau Blur filtrą, po to žaidžiau su kitais filtrais. Tiesa, dar šiek tiek koregavau lūpas (nesimetriškos buvo), šiek tiek patvarkiau blakstienas, raukšles bei spuogelius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 25 sausio 2008 - 14:29
SUper 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 24, 21:28)
Aš noriu, kad man ne vienas paveiksliukas skirtingom spalvom mirksėtų, o daug paveiksliukų eitu vienas po kito, kaip tai padaryti, ką čia reiktų taisyti ?  ax.gif

tai daryk pagal mirksiuku pamokele mirksiukas.gif

QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 25, 14:33)
Kadangi taip tylu čia pas mus, dar truputį pateršiu eterį  ax.gif
Čia eksperimentas iš vienos nelabai vykusios nuotraukos
Pradžiai dedu kas gavosi, žemiau rasit nuorodą į originalą wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
originalasčia

kaip grazu wub.gif , super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
graziai cia jus gyvenat,kiek nauju darbu,saunuoles thumbup.gif



QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 24, 14:04)
nelabai supratau klausimo, tu nori tik laikinai sumažint foto (dirbant) ar suvisam?
Laikinai tai tik su lupa keičiamas dydis, o šiaip nuotraukos dydį galima pakeisti Image/Image size...

as kai reikia laikinai sumazint su navigatorium mazinu. 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Mano zuika wub.gif

user posted image

paspauskit ant foto, padides mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis rolleyes.gif gal kas gali man padėti.Labai noriu parsisiusti photoshopa bet nezinau is kur.
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 25, 11:37)
Koks pas tave fotošopas gali pamatyt kai tik jį įsijungi ir besikraunant būna tokia išmesta informacinė lentelė daug daug prirašyta, tai vat pačiam viršuj ir matysi, pvz pas mane yra Photoshop CS2, versija 9 (versiją rašo mažesnėm raidėm viena eilute žemiau). Ir kiek iš Ifreal bandžiau (dar ne visas aišku) daryti pamokų, tai kol kas maniškis fotošopas puikiai susitvarkė smile.gif
Dėl akių spalvos pakeitimo pabandyk šitaip
Tik šioje pamokėlėje yra viena klaida, būtent antram punkte, kur parašyta, kad perjungiame spalvas su Q mygtuku. Iš tikrųjų turi būti X mygtukas, nes Q įjungia/išjungia sparčiąją maskuotę, o spalvų perjungimui naudojamas X.  bigsmile.gif Ir neišsigąskit, jei akys bus nudažytos nepermatoma raudona spalva, viskas gerai. Akių spalvą galite pasirinkti ir kitą, slankiodamos Color Balance slankiklius į šonus, tai galit paeksperimentuoti  bigsmile.gif
Jei nenorit nuotraukos pakeist į nespalvotą, nevykdykit pačioj pradžioj kur parašyta spausti Ctrl+Shift+U, ir jei nenorint sulieti nuotraukos, nevykdykit toliau nuo ketvirto punkto, kur reikia dubliuoti bacgroundą. Bet aišku galit viską išbandyt

Odą truputį palyginti jei jau retušavote spuogus ir kt dėmeles lengviausiu būdu galite pasirinkę įrankį Blur Tool (įsijungia su R raide). Teptuko dydį reguliuokite pagal patogumą, taip pat paeksperimentuokite su nustatymu Strenght (atsiras viršuje įrankių lentelėje).
Jei pasidarei nuotraukos bacground copy, turi nuimt nuo bacground (žemiau esančio apatinio sluoksnio) akies žymą, tik tada matysi  smile.gif

Ir šiaip labai rekomenduoju nepatingėti ir perversti visas temas apie fotošopą nuo pradžios, tikrai yra labai daug naudingos ir įdomios informacijos, net į tuos pačius klausimus atsakyta n kartų, galite ir tuo pačiu juk visokias nuorodėles ar pamokėles sau persikopijuoti, kad visada po ranka turėtumėt  ax.gif

O vat kaip retušuoti tuos spogelius ? Neįsivaizduoju... doh.gif
Atsakyti