Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(olajju @ 2008 01 24, 14:16)
o kaip sumažinti nuotrauka, ne su ta lupa  (+ -), bet su kokiu įrankiu foto galima sutarukt?

nelabai supratau klausimo, tu nori tik laikinai sumažint foto (dirbant) ar suvisam?
Laikinai tai tik su lupa keičiamas dydis, o šiaip nuotraukos dydį galima pakeisti Image/Image size...
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 23, 23:12)
Na va ant nakties dar vieną eksperimentą įdedu

labai grazu wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 24, 01:40)

saunuole thumbup.gif labai grazus darbeliai wub.gif Tik remelius galetum uzdeti, nes tas kvadratas man kazkaip nelabai blush2.gif

QUOTE(skaistė @ 2008 01 24, 08:17)
Benitux  4u.gif aš tik dabar pamačiau kad tu iš Mažeikių  bigsmile.gif  aš taip pat  ax.gif

Malonu kad ir Mazeikieciu uzsuka mirksiukas.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2008 01 24, 12:02)
sveikos  4u.gif
žadu pradėti draugauti su photoshopu  ax.gif , norėčiau paklausti ar įmanoma šitas pamokėles gauti iš kur nors kitur, nes torentais nesinaudoju  ax.gif , ačiū
va tokių pamokėlių norėčiau

pamokeliu yra ir cia pamokeles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 24 sausio 2008 - 15:22
QUOTE(Benitux @ 2008 01 24, 15:21)
pamokeliu yra ir cia pamokeles

ačiū, reiks pamėginti nors aš kaip pirmokė, tai man vis tiek gali būti per sunku verysad.gif , nu reiks pamėginti 4u.gif
Atsakyti
kaip jus parsisiunciat is sio puslapio ?http://avaxsphere.com/graphics/photoshop/pages/102
nu niekaip neduoda
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 24, 15:50)
kaip jus parsisiunciat is sio puslapio ?http://avaxsphere.com/graphics/photoshop/pages/102
nu niekaip neduoda
unsure.gif

spaudi kampe DETAILS, tada pasirenki viena is variantu ir spaudi ant jo
Download from Easy-share.com
or
Download from Depositfiles.com
or
Download from Rapidshare.com
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 24, 16:00)
spaudi kampe DETAILS, tada pasirenki viena is variantu ir spaudi ant jo
Download from Easy-share.com
or
Download from Depositfiles.com
or
Download from Rapidshare.com


taip ir maniau,bet man nepakrauna details
Atsakyti
QUOTE
kaip jus parsisiunciat is sio puslapio ?http://avaxsphere.com/graphics/photoshop/pages/102
nu niekaip neduoda


O KAI JAU PARSIUSI , KUR REIKIA JI IŠSAUGOTI?
Papildyta:
dar turiu klausimą 4u.gif

kai pvz. sukuri ką nors su photoshopu, ar turi reikšmės kokiu formatu po to išsaugai? na aš pvz išsaugoju jpeg formatu, bet ar pasikeistu kas nors jei kitu formatu išsisaugočiau ir kas? nes ten tiwek daug tu formatu
Atsakyti
Parsisiunčiau fotošopą ir nieko nesuprantu, babeveik nieko blush2.gif
Man būtų įdomu kaiip reikia paryškinti akis (pakeisti spalvą), jas išdažyti. Jau moku paryškinti foto bigsmile.gif
Labai patiko va šitos pamokėlės ,bet pas mane gal kitas fotošopas ar koks velnias ,bet akių paryškint neina niekaip. Tai va man labai įdomu būtų sužinoti kaip reikia išdažyti ir sulyginti odą 4u.gif
Radau šitoj temoj kažkokius teptukus doh.gif O kas tie teptukai g.gif Ir kaio juos idet g.gif
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2008 01 24, 17:58)
O KAI JAU PARSIUSI , KUR REIKIA JI IŠSAUGOTI?
Papildyta:
dar turiu klausimą  4u.gif

kai pvz. sukuri ką nors su photoshopu, ar turi reikšmės  kokiu formatu po to išsaugai? na aš pvz išsaugoju jpeg formatu, bet ar pasikeistu  kas nors jei kitu formatu išsisaugočiau ir kas? nes ten tiwek daug tu formatu

taip, turi reikšmės smile.gif
dažniausiai ir aš užsisaugau JPEG, tada gaunasi kaip paprastas paveiksliukas.
PNG formatu geriausiai išsaugoti visokius rėmelius ir šiaip iškirptas figūras, vėliau su jais bus lengviau tęsti darbą, nes taip išsisaugo su permatomu fonu (jeigu taip padarei, aišku) (kad lengviau įsivaizduotum, pvz iškirpai rėmelyje skylę, į kurią dėjai nuotraukėlę ir sugalvojai gal dar kitokią vėliau nuotrauką ten norėsi įdėti, tai kad nereikėtų paskui iš naujo kirpti skylės, išsaugai png formatu). Na čia tipo kaip ant skaidrios plėvelės piešinukas būtų.
O PBS formatas yra darbinis, ty juo gali seivinti nebaigtą daryti projektą, neapjungus sluoksnių, tai vėliau jį atsidarius galėsi tęsti darbą su tais pačiais sluoksniais ir tt. Tik šio formato failai nemažo dydžio gaunasi, tai per daug stenkis nepiktnaudžiaut, nes gali greit apkraut kompiuterį, ypač jei nedidelės talpos diskas bigsmile.gif
GIF formatu išsaugomi animuoti paveikslėliai, kad nedingtų judesio efektas smile.gif
Kitų nežinau, neprireikė dar... ax.gif
Atsakyti
dabar jau išmokau įsikelti dvi nuotraukas iš karto, atsirado ir tie x prie jų ax.gif buvau kažkokį mygtuką atjungusi matyt blush2.gif
dabar norėjau paklausti dar ax.gif kaip reikia suvienodinti dviejų nuotraukų dydžius. Kai noriu nustatyti width keičiasi height ir atvirkščiai ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 24, 17:45)
taip ir maniau,bet man nepakrauna details

iš šito tinklapio ir man nieko parsisiųst neleidžia sad.gif dar neišsiaiškinau kodėl, bet spėju, kad kažkokios programėlės mano pc trūksta

QUOTE(olajju @ 2008 01 24, 17:58)
O KAI JAU PARSIUSI , KUR REIKIA JI IŠSAUGOTI?

QUOTE(Makarončikė @ 2008 01 24, 18:07)
Radau šitoj temoj kažkokius teptukus  doh.gif O kas tie teptukai  g.gif  Ir kaio juos idet  g.gif

Visus brushus (jeigu jie buvo suarchyvuoti reik išarchyvuot) ir sudėti į C/Program files/Adobe/Adobe Photoshop/Presets/Brushes
Failai turi būti su plėtiniu .abr
Kai sudėsite, įeikit į fotošopą, pasirinkite įrankį Brush Tool ir ten kur išsiskleidžia kortelė, kad pasirinkti norimos formos šepetėlį viršuje dešinėje yra mažytė rodyklytė (šalia Master Diameter), ją paspauskite ir išskleistame sąraše suradę Load Brushes... savo kompiuteryje susiraskite tą katalogą, kuriame išsaugojote ir įsikelkite juos (failai įsikels po vieną). ax.gif

QUOTE(skaistė @ 2008 01 24, 19:39)
dabar jau išmokau įsikelti dvi nuotraukas iš karto, atsirado ir tie x prie jų  ax.gif buvau kažkokį mygtuką atjungusi matyt blush2.gif
dabar norėjau paklausti dar  ax.gif kaip reikia suvienodinti dviejų nuotraukų dydžius. Kai noriu nustatyti width keičiasi height ir atvirkščiai  ax.gif  g.gif

Smagu, kad išsprendei problemą ax.gif Aš tai failų nevienodinu, arba jei labai reikia, tai tik vieną dydį keičiu, nes kitaip gali išsidarkyti nuotrauka, pasikeisti proporcijos
Atsakyti
Nijoliux saunuole, atsake i visus klausimus thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti