Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(skaistė @ 2008 01 23, 19:55)
Benitux, gaila, kad čia nemoku įkelt  verysad.gif na tiek to, kaip nors vistiek išmoksiu  mirksiukas.gif

spausk ant klaviaturos Print Screen Sys Rq, tada atsidaryk Paint ir ten Paste padaryk. Issisaugosi ir ikelsi mums parodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va ant nakties dar vieną eksperimentą įdedu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 24, 00:12)
Na va ant nakties dar vieną eksperimentą įdedu
user posted image

Super thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 23, 19:21)
Faini labai  thumbup.gif

mirksiukas.gif aciuka.
Papildyta:


Airiduko mamyte, puikus darbeliai. Saunuole thumbup.gif

biggrin.gif dekui mirksiukas.gif gerai kad yra kas pamoko 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 24, 00:18)

Ačiū labai ir mistiškų sapnų 4u.gif
Atsakyti
user posted image
4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 24 sausio 2008 - 01:47
Benitux 4u.gif aš tik dabar pamačiau kad tu iš Mažeikių bigsmile.gif aš taip pat ax.gif

Airiduko mamyte, Nijoliux labai nuostabūs jūsų darbai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistė: 24 sausio 2008 - 08:19
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 24, 02:40)

Eik tu sau kokie faini rėmeliai, tas su fėja ypač (tik gaila man rodo labai mažiuką sad.gif ) wub.gif Ir ta bitutė be galo simpatiška, tik gal nutrinčiau tą mažytę gėlytę, kur ji uosto ir patupdyčiau ant tos didelės gėlės rolleyes.gif

QUOTE(skaistė @ 2008 01 24, 09:17)
Benitux  4u.gif aš tik dabar pamačiau kad tu iš Mažeikių  bigsmile.gif  aš taip pat  ax.gif

Airiduko mamyte, Nijoliux labai nuostabūs jūsų darbai  wub.gif  thumbup.gif

Ačiū labai, fotošopas - galinga programa, jei nenuleisi rankų, manau labai greit džiaugsimės tavaisiais darbeliais bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 24 sausio 2008 - 11:30
sveikos 4u.gif
žadu pradėti draugauti su photoshopu ax.gif , norėčiau paklausti ar įmanoma šitas pamokėles gauti iš kur nors kitur, nes torentais nesinaudoju ax.gif , ačiū
va tokių pamokėlių norėčiau
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 01 24, 13:02)
sveikos  4u.gif
žadu pradėti draugauti su photoshopu  ax.gif , norėčiau paklausti ar įmanoma šitas pamokėles gauti iš kur nors kitur, nes torentais nesinaudoju  ax.gif , ačiū
va tokių pamokėlių norėčiau

Sveikute, malonu, pradėk, pradėk, gal užsikabinsi ir įklimsi, taip kaip mes mirksiukas.gif biggrin.gif
Žinok neatidaro nieko man toj nuorodoj schmoll.gif g.gif
Pasidairyk čia, čia yra gana įdomių video pamokėlių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 24, 12:43)
Sveikute, malonu, pradėk, pradėk, gal užsikabinsi ir įklimsi, taip kaip mes  mirksiukas.gif  biggrin.gif
Žinok neatidaro nieko man toj nuorodoj  schmoll.gif  g.gif
Pasidairyk čia, čia yra gana įdomių video pamokėlių  smile.gif

rimtai neatidaro, čia buvau radusi nuorodą lietuviškai pamokėlės kaip suprantu visas kažkoks diskas, bet ten reik siųstis iš torentų, nu pamėginsiu ką čia pasiūlei, nes man reikia pradžiamokslio dar tik, esu visiškas 0 šitoj sritį biggrin.gif , ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip sumažinti nuotrauka, ne su ta lupa (+ -), bet su kokiu įrankiu foto galima sutarukt?
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 01 24, 09:17)
Benitux  4u.gif aš tik dabar pamačiau kad tu iš Mažeikių  bigsmile.gif  aš taip pat  ax.gif

Airiduko mamyte, Nijoliux labai nuostabūs jūsų darbai  wub.gif  thumbup.gif

dekui dekui laukiam tavo darbeliu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 24, 12:27)
Eik tu sau kokie faini rėmeliai, tas su fėja ypač (tik gaila man rodo labai mažiuką sad.gif ) wub.gif Ir ta bitutė be galo simpatiška, tik gal nutrinčiau tą mažytę gėlytę, kur ji uosto ir patupdyčiau ant tos didelės gėlės  rolleyes.gif
Ačiū labai, fotošopas - galinga programa, jei nenuleisi rankų, manau labai greit džiaugsimės tavaisiais darbeliais  bigsmile.gif  cool.gif

Aciu Nijoliux cia visai gera minti davei thumbup.gif
Atsakyti