Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

Noriu dar paklausti, kaip įsikelti naujai parsisiųstus filtrus į fotošopą?
Parsisiunčiau kažkokius naujus penkis GXFilters.8bf ir mūčinuosi, nerandu, kaip juos įkelt į fotošopą g.gif Šiaip išsiarchyvavau, sukėliau į reikiamą katalogą šalia kitų filtrų, o kai įeinu į fotošopą nesurandu kaip juos įkelti doh.gif
Atsakyti
sveikos,


man tas photoshopas kaip mano močiutei kompiuteris. nu nieko nesuprantu, suradau puslapį su pamokėlėm cia

be to ir band\iau pagal jūsų pamokas kažką bandyt daryt, nu bet nieko neišeina, niekas nepasikeičia, net nežinau, verysad.gif
Papildyta:
gal ten paaiškinta ne nuo A iki Z, o man būtent to ir reikia, nes nesusigaudau net elemetariausiose dalykuose,
Atsakyti
o kaip atidaryti 2 atskiras nuotraukas? kad būtų vienam lange
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2008 01 23, 16:59)
o kaip atidaryti 2 atskiras nuotraukas? kad būtų vienam lange

praeitam psl rodžiau kaip tą padaryt smile.gif Raudonai apvedžiau, ką spausti
Papildyta:
Benitux, kad ir kaip bandau įžiūrėti spalvų skirtumus toje monos lizos nuotraukoje, nu nieko nematau schmoll.gif g.gif Gal kai tu pati darei ir matei originalą bei galutinį var, plius tikriausiai turi didelį failą, tai ir matai tuos trūkumus, o man, kaip pašaliniam stebėtojui, tai čia spalva padaryta idealiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 23, 14:43)
Noriu dar paklausti, kaip įsikelti naujai parsisiųstus filtrus į fotošopą?
Parsisiunčiau kažkokius naujus penkis GXFilters.8bf ir mūčinuosi, nerandu, kaip juos įkelt į fotošopą  g.gif Šiaip išsiarchyvavau, sukėliau į reikiamą katalogą šalia kitų filtrų, o kai įeinu į fotošopą nesurandu kaip juos įkelti  doh.gif

viskas, jau susitvarkiau su tuo reikalu assa.gif
Atsakyti
user posted image

Pirmas bandymiukas remeliu kurime:) 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 23 sausio 2008 - 17:53
user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
Faini labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 23 sausio 2008 - 18:22


ačiū Jums labai už patarimus ir kantrybę wub.gif 4u.gif norėjau dar paklausti ax.gif kaži kodėl kai atsidarau nuotrauką man nerodo virš jos nei to iksiuko išjungimui nei nuleisti jos negaliu, žodžiu tos juostos nėra virš nuotraukos g.gif kiek pastebėjau Jūsų įdėtuose pavyzdžiuose ten yra. Gal todėl aš ir negaliu perkelti vienos nuotraukos į kitą g.gif
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2008 01 23, 15:59)
o kaip atidaryti 2 atskiras nuotraukas? kad būtų vienam lange

jei teisingai supratau, tai gali jas viena ant kitos nunest mirksiukas.gif

Nijoliux, tai paspausk ant foto ir padides mirksiukas.gif

QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 23, 17:41)
viskas, jau susitvarkiau su tuo reikalu  assa.gif

tai papasakok ir mums kaip reikia ax.gif

Airiduko mamyte, puikus darbeliai. Saunuole thumbup.gif


QUOTE(skaistė @ 2008 01 23, 18:52)
norėjau dar paklausti  ax.gif kaži kodėl kai atsidarau nuotrauką man nerodo virš jos nei to iksiuko išjungimui nei nuleisti jos negaliu, žodžiu tos juostos nėra virš nuotraukos g.gif kiek pastebėjau Jūsų įdėtuose pavyzdžiuose ten yra. Gal todėl aš ir negaliu perkelti vienos nuotraukos į kitą  g.gif

ikelk cia ir parodyk kaip tau rodo ax.gif
Atsakyti
Benitux, gaila, kad čia nemoku įkelt verysad.gif na tiek to, kaip nors vistiek išmoksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 01 23, 19:52)
ačiū Jums labai už patarimus ir kantrybę wub.gif  4u.gif norėjau dar paklausti  ax.gif kaži kodėl kai atsidarau nuotrauką man nerodo virš jos nei to iksiuko išjungimui nei nuleisti jos negaliu, žodžiu tos juostos nėra virš nuotraukos g.gif kiek pastebėjau Jūsų įdėtuose pavyzdžiuose ten yra. Gal todėl aš ir negaliu perkelti vienos nuotraukos į kitą  g.gif

pabandyk Window/Workspace/Default Workspace
ir Window/Workspace/Reset Menus

QUOTE(Benitux @ 2008 01 23, 20:21)
Nijoliux, tai paspausk ant foto ir padides  mirksiukas.gif
tai papasakok ir mums kaip reikia  ax.gif

Spaudžiau išsididinau bet nieko įtartino neįžvelgiau, tik kad veidas ne tas hihihi.gif
Pasirodo nieko ten ypatingo, tik uždaryt ir iš naujo atidaryt fotošopą reikėjo, visi filtrai susidėjo patys, gerai, kad xforumo mergaitės paprotino cool.gif
Atsakyti