Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(skaistė @ 2008 01 22, 21:05)
dėkui Jums už patarimus  4u.gif dabar dar iškilo viena problema  blush2.gif kaip reikia įkelti nuotrauką į rėmelį, nes kai tik atsidarau antrąją nuotrauką ir paspaudžiu move tool dingsta pirmoji  doh.gif jos niekur neberodo, tai va nebesusigaudau kur ją berasti  verysad.gif  jaučiuos tikra neišmanėlė  doh.gif  verysad.gif

tai gal tavo atsidaryta nuotrauka kaip failas būna per visą fotošopo ekraną, tai ir uždengia antrąją, kad galėtum nutemti vieną nuotrauką ant kitos turi pasidaryti, kad vienu metu matytum abu failus, tokiu atveju juos turi sumažinti, paspausdama dešinėj viršuje esantį kvadračiuką, o paskui su pele gali juos susidėti patogiai
user posted image

Ačiū Airiduko mamyte 4u.gif
Dėl Benitux susimaišiau ko gero blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 22, 18:08)
Benitux, labai gražu  bigsmile.gif Labai fainos nuotraukytės, tokios super mimikos vaikinuko pagautos, o ta paskutinė kur dantukus valosi tai iš vis nerealiai atrodo su rėminimu  thumbup.gif
Beje, dėkui už pamokėlę, turiu dar vieną klausimą į tą temą. Pvz kai pažymi norimą iškirpti plotą su stebuklinga lazdele, tai būna, kad pasižymi visoj nuotraukoj panašios spalvos, šiuo atveju buvo ir šreko pilvas, akys, ir tt. Kaip nuimi nuo ten žymėjimus, kad neišsikirptų kartu? Šiaip aš naudoju tam sparčiąją maskuotę (Q) ir tada aptrinu, bet gal yra koks greitesnis būdas?


aš auginu dukryte ax.gif
kitaip nemoku, tiesiog su trintuku ten netrinu, kur nenoriu, kad nusitrintu blush2.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 22, 18:25)
tai kad benitux turi mergyte o ne berniuka liktais g.gif ar klystu? smile.gif

neklysti mirksiukas.gif

QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 22, 20:39)

Dėl Benitux susimaišiau ko gero  blush2.gif

tikrai sumaisei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 22, 22:12)
aš auginu dukryte  ax.gif
kitaip nemoku, tiesiog su trintuku ten netrinu, kur nenoriu, kad nusitrintu  blush2.gif
neklysti  mirksiukas.gif
tikrai sumaisei  ax.gif

Atsiprašau labai, kad susivėliau blush2.gif
Vis tiek nesupratau kaip tada iškerpi su ta stebuklinga lazdele, jei ją paspaudus nusidažo ne tik ten, kur reikia iškirpti, bet ir nepageidaujamos paveiksliuko detalės? g.gif
Ir dar prieš miegą truputuką pateršiu eterį ax.gif Čia padariau draugutei, kad praskaidrint nuotraiką, ji iš tų, kurie "serga" kempiniuko liga smile.gif
user posted image
Svarbiausia, kad ji nusišypsojo... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 22, 22:01)
Atsiprašau labai, kad susivėliau  blush2.gif
Vis tiek nesupratau kaip tada iškerpi su ta stebuklinga lazdele, jei ją paspaudus nusidažo ne tik ten, kur reikia iškirpti, bet ir nepageidaujamos paveiksliuko detalės?  g.gif
Ir dar prieš miegą truputuką pateršiu eterį  ax.gif Čia padariau draugutei, kad praskaidrint nuotraiką, ji iš tų, kurie "serga" kempiniuko liga  smile.gif
user posted image
Svarbiausia, kad ji nusišypsojo...  bigsmile.gif

nereikia atsiprasineti, nieko tokio mirksiukas.gif

taip su ta lazdele viskas pasizymi. Tai tu gali su trintuku paprastai istrint. Tik tada daugiau vargo ax.gif

labai grazu thumbup.gif . Svarbu, kad draugei patiko mirksiukas.gif
Papildyta:
pabandyk, pagal sia PAMOKELE
Papildyta:
Keli bandymai, bet dar reikia nemazai issisaiskinti, nes nelabai neturaliai gaunasi blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 22, 13:25)

čia mano šiandieninis darbelis, tik čia mano indėlis labai minimalus, nes tik įdėjau nuotraukytes ir užrašiau mergytės vardą (pirmąsyk pabandžiau dirbti su png formato rėmeliais)  smile.gif
user posted image

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sakyk, o kaip reikia daryt su tais rėmeliais? Nesigauna man......... doh.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonvita @ 2008 01 23, 00:45)
bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Sakyk, o kaip reikia daryt su tais rėmeliais? Nesigauna man......... doh.gif  blush2.gif  4u.gif

cia pradzioje buvo pamokeles. pakartoju...
QUOTE(Benitux @ 2007 12 21, 21:06)
Nuotraukos ikelimas i remeli

Per FILE atidarome norimą rėmelį.
user posted image

Pasidarome rėmelio kopiją (antrą sluoksnį). Spaudžiam (ant Backgound) dešnį pelės klavyšą ir pasirenkam Dublicate Layer.
user posted image

Dabar užeinam su pele ant Background copy.
einam į įrankių menių ir pasirenkam (stebuklingą lazdelę) aš jį pažymejau rauduonai ir spaudžiame klaviša (delete). Nereikalingas fonas rėmelyje ištrintas,dabar mums reikia tik sujungti foto su rėmeliu.
user posted image

Atsidarome nuotrauka kuria kelsime i remeli.
Kad sujungti foto su rėmeliu ir nuotrauka ir rėmelis turi būti vienodų išmatavimų,išmatavimus mes galime patikrinti štai taip:
user posted image

Pasirenkam ( Move Tool) ir ikeliame foto
user posted image

stai ir viskas



Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 22, 16:52)
pasidarai layer sluoksnis kad butu
user posted image

spaudi stebuklinga lazdele
user posted image

ir trini.
Taip graziai istrinsi ir nenutrinsi ko reikia  mirksiukas.gif

rezultatas
user posted image

dabar matosi juodas fonas, nes PNG formatas. Kai issisaugosi pas save jo nebeliks, bus languotas  mirksiukas.gif

o kai noresi ikelti kitur, tai bus toks  ax.gif
user posted image


dekui benitux uz pamokele,beje dar norejau paklausti o ant remelio darant lygei taip pat daryti reikia? blush2.gif

labai grazus visu darbeliai wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 23, 00:32)
nereikia atsiprasineti, nieko tokio  mirksiukas.gif
taip su ta lazdele viskas pasizymi. Tai tu gali su trintuku paprastai istrint. Tik tada daugiau vargo  ax.gif
labai grazu  thumbup.gif . Svarbu, kad draugei patiko  mirksiukas.gif
Papildyta:
pabandyk, pagal sia PAMOKELE
Papildyta:
Keli bandymai, bet dar reikia nemazai issisaiskinti, nes nelabai neturaliai gaunasi  blush2.gif

Labai fainai čia su ta Mona Liza sugalvojai, o ir padarei mano akim ganėtinai natūraliai. Šiaip ta pirmoji gal tokia monaliziškiausia, ta prasme, kad veido išraiška panašiausia, bet man asmeniškai simpatiškiausias antrasis variantas, na o trečias nelabai. Bet bendrai paėmus, projekto rezultatas gana įdomus ir netikėtas thumbup.gif turėsi papasakot, kaip taip spalvas suvienodinai mirksiukas.gif

Ir matau nelabai supratai mane. Iškirpti objektą moku, pagal situaciją arba su stebuklinga lazdele, arba su extract filtru, arba su PEN apvedžiojus išskiriu. Mes juk čia bendraujam, kad arba išmokti, arba pasitobulint, arba kokiom gudrybėm pasidalint, kurios pradedančiųjų pamokėlėse ne visada būna aprašytos. Iškerpant objektus su stebuklinga lazdele, pradžioje buvau susidūrus su tokia problema, kai dažnai automatiškai būna pažymėta ne tik ten, kur noriu iškirpti, bet ir aplinkui, todėl kurį laiką ignoravau šį įrankį, kol išmokau kaip tą problemą išspręsti, ty panaudojant sparčiąją maskuotę (Q) nutrinti bereikalingai pažymėtas vietas ir palikti pažymėta tik ten, kur reikia. Bet pamaniau, tu jau daugiau pasiekusi esi, tai gal žinai kokių kitų būdų, kaip tą galima būtų padaryti ax.gif

QUOTE(sonvita @ 2008 01 23, 01:45)
bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Sakyk, o kaip reikia daryt su tais rėmeliais? Nesigauna man......... doh.gif  blush2.gif  4u.gif

Va Benitux tau jau parūpino pamokėlę, o šiaip pradedančioms lengviausia bene būtų dirbti su PNG formato rėmeliais, ten skylės nuotraukai jau būna iškirptos ir nereikia daug vargti, stengiantis gražiai iškirpti, užtenka tik įdėti norimas nuotraukas. Už tuos gražiuosius rėmelius esu dėkinga xforumo mergaitėms, kurios juos kuria, ty atlieka didįjį darbą smile.gif O jei ir pagal pamokėles dirbant kas nors nesigaus tai prašom užduoti tik konkrečius klausimus, kas neišeina, kitaip sunku bus padėti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*irma* @ 2008 01 23, 11:19)
dekui benitux uz pamokele,beje dar norejau paklausti o ant remelio darant lygei taip pat daryti reikia? blush2.gif

labai grazus visu darbeliai wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

Jei turi omeny, ar tokiu pat būdu rėmelyje reikia iškirpti skylę nuotraukai, tai šitas būdas net labai tinkamas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 23, 11:25)

Jei turi omeny, ar tokiu pat būdu rėmelyje reikia iškirpti skylę nuotraukai, tai šitas būdas net labai tinkamas  bigsmile.gif


gerai dekui uz pagalba reiks prisesti pabandyti kaip man cia gausis,nes nelabai isivaizduoju kaip man iseis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 23, 10:25)
Labai fainai čia su ta Mona Liza sugalvojai, o ir padarei mano akim ganėtinai natūraliai. Šiaip ta pirmoji gal tokia monaliziškiausia, ta prasme, kad veido išraiška panašiausia, bet man asmeniškai simpatiškiausias antrasis variantas, na o trečias nelabai. Bet bendrai paėmus, projekto rezultatas gana įdomus ir netikėtas  thumbup.gif turėsi papasakot, kaip taip spalvas suvienodinai  mirksiukas.gif

Ir matau nelabai supratai mane. Bet pamaniau, tu jau daugiau pasiekusi esi, tai gal žinai kokių kitų būdų, kaip tą galima būtų padaryti  ax.gif 
Va Benitux tau jau parūpino pamokėlę, o šiaip pradedančioms lengviausia bene

Tai kad nelabai suvienodintos spalvos, o ypac veido. Mano veidas atrodo kaip nupugruotas, o nuotrauka seno tipo atrodo, tai kazkaip nelabai man pavyko suvienodint blush2.gif

Nesu as daug pasiekusi, daugiau budu nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 23, 01:07)
cia pradzioje buvo pamokeles. pakartoju...

blush2.gif ax.gif 4u.gif Ačiū 4u.gif Šiaip skaitinėju tą temą nuo pradžios, bet nebuvo parašyta, kad būtent PNG tipo rėmeliai, tai ir nesupratau pati......Kai tik pradedi mokintis, tai ne iš karto pavyksta susigaudyti ir perkasti viską sėkmingai.......... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sonvita @ 2008 01 23, 12:37)
blush2.gif  ax.gif  4u.gif Ačiū  4u.gif Šiaip skaitinėju tą temą nuo pradžios, bet nebuvo parašyta, kad būtent PNG tipo rėmeliai, tai ir nesupratau pati......Kai tik pradedi mokintis, tai ne iš karto pavyksta susigaudyti ir perkasti viską sėkmingai.......... doh.gif

si pamokele tinka visu tipu remeliams mirksiukas.gif

Lauksim tavo darbeliu ax.gif
Atsakyti