Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

tikrai labai grazu wub.gif o jau tetis su vaikiuku thumbup.gif grazi nuotrauka
Atsakyti
siaubas kokie grazus darbelaia pasaka thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
o as ir vel su klausimuku,gal galit paaiskinti kaip grazei iskirpti paveiksliuka ant balto fono kur yra remeliui,nu niekaop nesigauna,kur su langeliais tai labai grazei issikerpa o kur baltame fone nu niekaip schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
Airiduko mamyte, tikrai labai gražu thumbup.gif
QUOTE(*irma* @ 2008 01 22, 13:46)
siaubas kokie grazus darbelaia pasaka thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o as ir vel su klausimuku,gal galit paaiskinti kaip grazei iskirpti paveiksliuka ant balto fono kur yra remeliui,nu niekaop nesigauna,kur su langeliais tai labai grazei issikerpa o kur baltame fone nu niekaip schmoll.gif  blush2.gif

Pabandyčiau padėti, bet nelabai suprantu, ką nori padaryti blush2.gif
čia mano šiandieninis darbelis, tik čia mano indėlis labai minimalus, nes tik įdėjau nuotraukytes ir užrašiau mergytės vardą (pirmąsyk pabandžiau dirbti su png formato rėmeliais) smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 01 22, 12:46)
siaubas kokie grazus darbelaia pasaka thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o as ir vel su klausimuku,gal galit paaiskinti kaip grazei iskirpti paveiksliuka ant balto fono kur yra remeliui,nu niekaop nesigauna,kur su langeliais tai labai grazei issikerpa o kur baltame fone nu niekaip schmoll.gif  blush2.gif

parodyk koki nori paveiksliuka apkirpt imesiu su tuo paveiksliuku pamokele mirksiukas.gif

QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 22, 13:25)
čia mano šiandieninis darbelis, tik čia mano indėlis labai minimalus, nes tik įdėjau nuotraukytes ir užrašiau mergytės vardą (pirmąsyk pabandžiau dirbti su png formato rėmeliais)  smile.gif
user posted image

labai grazu wub.gif ir tau sekasi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 22, 14:25)
Airiduko mamyte, tikrai labai gražu  thumbup.gif

Pabandyčiau padėti, bet nelabai suprantu, ką nori padaryti  blush2.gif
čia mano šiandieninis darbelis, tik čia mano indėlis labai minimalus, nes tik įdėjau nuotraukytes ir užrašiau mergytės vardą (pirmąsyk pabandžiau dirbti su png formato rėmeliais)  smile.gif
user posted image


super darbelis o tu tai saunuole thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Benitux @ 2008 01 22, 14:52)
parodyk koki nori paveiksliuka apkirpt imesiu su tuo paveiksliuku pamokele  mirksiukas.gif
labai grazu  wub.gif  ir tau sekasi puikiai  thumbup.gif


nu va tarkim va sita paveiksliuka noriu iskirpti,bet grazei neiseina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 22 sausio 2008 - 15:32
QUOTE(*irma* @ 2008 01 22, 15:31)
nu va tarkim  va sita paveiksliuka noriu iskirpti,bet grazei neiseina blush2.gif

pasidarai layer sluoksnis kad butu
user posted image

spaudi stebuklinga lazdele
user posted image

ir trini.
Taip graziai istrinsi ir nenutrinsi ko reikia mirksiukas.gif

rezultatas
user posted image

dabar matosi juodas fonas, nes PNG formatas. Kai issisaugosi pas save jo nebeliks, bus languotas mirksiukas.gif

o kai noresi ikelti kitur, tai bus toks ax.gif
user posted image
Atsakyti
ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 22, 17:19)
ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Benitux, labai labai gražios nuotraukytės wub.gif wub.gif thumbup.gif

O man išvis nesiseka verysad.gif nesuprantu kur rasti background doh.gif kur reikia pasidaryti rėmelio kopiją, layers tik rodo o kur rasti ta backgroud, gal galite pagelbėti blush2.gif iš anksto dėkoju
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 01 22, 18:50)


O man išvis nesiseka  verysad.gif nesuprantu kur rasti background  doh.gif kur reikia pasidaryti rėmelio kopiją, layers tik rodo o kur rasti ta backgroud, gal galite pagelbėti  blush2.gif iš anksto dėkoju

dešinėj pusėj...paspaudi ant jo dešinęs pelėspusele..išmes lentlę...pasirenki dublicate.
user posted image
Atsakyti
Dėkui už gražius žodžius, skatinat dirbti ir stengtis toliau 4u.gif
Benitux, labai gražu bigsmile.gif Labai fainos nuotraukytės, tokios super mimikos vaikinuko pagautos, o ta paskutinė kur dantukus valosi tai iš vis nerealiai atrodo su rėminimu thumbup.gif
Beje, dėkui už pamokėlę, turiu dar vieną klausimą į tą temą. Pvz kai pažymi norimą iškirpti plotą su stebuklinga lazdele, tai būna, kad pasižymi visoj nuotraukoj panašios spalvos, šiuo atveju buvo ir šreko pilvas, akys, ir tt. Kaip nuimi nuo ten žymėjimus, kad neišsikirptų kartu? Šiaip aš naudoju tam sparčiąją maskuotę (Q) ir tada aptrinu, bet gal yra koks greitesnis būdas?
QUOTE(skaistė @ 2008 01 22, 18:50)
O man išvis nesiseka  verysad.gif nesuprantu kur rasti background  doh.gif kur reikia pasidaryti rėmelio kopiją, layers tik rodo o kur rasti ta backgroud, gal galite pagelbėti  blush2.gif iš anksto dėkoju

Šiaip kai tik atsidarai nuotrauką tai apačioje dešinėje layer'ių kortelėje fotošopas automatiškai ją ir pavadina bacground, ty pagrindiniu sluoksniu. Paskui paspaudus dešinį klavišą ant jo (užrašo bacground) gali padaryt (dublicate layer), tada sudubliuoja sluoksnį, ty virš jo sukuria lygiai tokį patį, ir pavadina "bacground copy". Jei atsidarai tuščią fotošopą ir pasirenki New ir tuščią lapą, tuomet jis tampa bacgroundu, arba kitaip sakant, projekto pagrindu. Nu nžn ar aiškiai aš čia supasakojau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 22 sausio 2008 - 18:10
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 22, 14:25)
Airiduko mamyte, tikrai labai gražu  thumbup.gif

Pabandyčiau padėti, bet nelabai suprantu, ką nori padaryti  blush2.gif
čia mano šiandieninis darbelis, tik čia mano indėlis labai minimalus, nes tik įdėjau nuotraukytes ir užrašiau mergytės vardą (pirmąsyk pabandžiau dirbti su png formato rėmeliais)  smile.gif
user posted image

pabandei ir tau pavyko thumbup.gif super grazu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2008 01 22, 17:19)
ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

vai vai vai kaip grazu 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 22, 19:08)
Dėkui už gražius žodžius, skatinat dirbti ir stengtis toliau  4u.gif
Benitux, labai gražu  bigsmile.gif Labai fainos nuotraukytės, tokios super mimikos vaikinuko pagautos, o ta paskutinė kur dantukus valosi tai iš vis nerealiai atrodo su rėminimu  thumbup.gif
Beje, dėkui už pamokėlę, turiu dar vieną klausimą į tą temą. Pvz kai pažymi norimą iškirpti plotą su stebuklinga lazdele, tai būna, kad pasižymi visoj nuotraukoj panašios spalvos, šiuo atveju buvo ir šreko pilvas, akys, ir tt. Kaip nuimi nuo ten žymėjimus, kad neišsikirptų kartu? Šiaip aš naudoju tam sparčiąją maskuotę (Q) ir tada aptrinu, bet gal yra koks greitesnis būdas?

Šiaip kai tik atsidarai nuotrauką tai apačioje dešinėje layer'ių kortelėje fotošopas automatiškai ją ir pavadina bacground, ty pagrindiniu sluoksniu. Paskui paspaudus dešinį klavišą ant jo (užrašo bacground) gali padaryt (dublicate layer), tada sudubliuoja sluoksnį, ty virš jo sukuria lygiai tokį patį, ir pavadina "bacground copy". Jei atsidarai tuščią fotošopą ir pasirenki New ir tuščią lapą, tuomet jis tampa bacgroundu, arba kitaip sakant, projekto pagrindu. Nu nžn ar aiškiai aš čia supasakojau g.gif

tai kad benitux turi mergyte o ne berniuka liktais g.gif ar klystu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 22 sausio 2008 - 18:26
dėkui Jums už patarimus 4u.gif dabar dar iškilo viena problema blush2.gif kaip reikia įkelti nuotrauką į rėmelį, nes kai tik atsidarau antrąją nuotrauką ir paspaudžiu move tool dingsta pirmoji doh.gif jos niekur neberodo, tai va nebesusigaudau kur ją berasti verysad.gif jaučiuos tikra neišmanėlė doh.gif verysad.gif
Atsakyti