Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 21, 17:57)
Ačiū mergaitės  blush2.gif  4u.gif Šiaip galutiniai rezultatai dar nevisai tenkina, bet kol kas tik taip moku, iki aukštumų dar mokytis ir mokytis... blush2.gif

nežinau ar padės, bet gali pabandyti Window/Workspace/Default Workspace
ir Window/Workspace/Reset Menus

Ačiū tau labai wub.gif Dar norėjau paprašyti gal kas pamokytų štai ko : Turiu keletą nuotraukų ir iš jų norėčiau pasidaryti kaip SlideShow filmuką naudojamą kaip avatarą, tokią animaciją, kurioje kas 1 sekundę keičiasi tie paveiksliukai... Tikriausiai mintį supratote... 4u.gif Gal žinote ir galėtumėte čia pamokyti kaip galėčiau tai susikurti ? 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Labai sunkiai sekas priprasti prie Photoshopo doh.gif Gal galite pasakyti kaip reikia iškirpti iš nuotraukos veidą blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 21, 17:30)
Ačiū tau labai  wub.gif  Dar norėjau paprašyti gal kas pamokytų štai ko : Turiu keletą nuotraukų ir iš jų norėčiau pasidaryti kaip SlideShow filmuką naudojamą kaip avatarą, tokią animaciją, kurioje kas 1 sekundę keičiasi tie paveiksliukai... Tikriausiai mintį supratote...  4u.gif  Gal žinote ir galėtumėte čia pamokyti kaip galėčiau tai susikurti ?  4u.gif  wub.gif

Džiaugiuosi, jei nors kiek padėjau smile.gif Deja animacijos su fotošopu dar nebandžiau kurti, nieko neišmanau ax.gif

QUOTE(skaistė @ 2008 01 21, 19:04)
Labai sunkiai sekas priprasti prie Photoshopo  doh.gif Gal galite pasakyti kaip reikia iškirpti iš nuotraukos veidą  blush2.gif  g.gif

Jeigu galva kontrastingam fone, gali bandyt pasinaudot šita arba šita pamokomis (tik pavažiuok žemyn, kur sekanti pamoka) abiejose nuorodose praktiškai tas pats.
Bet jei fono spalva, iš kurio nori iškirpti galvą, panaši su plaukų spalva (tikiuosi supranti ką noriu pasakyt), tai su extract filtru gražiai išskirti nepavyks.
Tokiu atveju galvą iškerpu naudodama įrankį PEN (labai išsididinu apibrėžiamą sritį ir mažyčiais žingsneliais tuo parkeriu apvedžioju). Jis man patinka todėl, kad padarius neteisingą žingsnį visada galima per vieną ar kiek nori žingsnių, History kortelėje sugrįžt atgal ir nereikia visko vedžioti iš naujo.
Kai apvesi norimą iškirpti dalį, nueik kur layer dėžutė, pasirink kortelę Paths ir paspausk CTRL+ikoną šalia užrašo Work Path, tik tada atsiranda žymėjimas (vaikščiojančios skruzdėlės) ir
toliau spausk CTRL+C (nukopijuosi apvestą dalį).
Atsidarius arba nuotrauką su norimu nauju fonu (CTRL+O arba File > Open), arba tiesiog tuščią lapą (CTRL+N arba File > New)
spausk CTRL+V (nupeistinsi).
CTRL+T (įsijungsi transformavimo meniu) ir laikydama nuspaudus SHIFT mygtuką sumažink ar padidink įkeltą paveiksliuką (jei to reikia), ENTER ir
Su Move Tool (arba tiesiog paspaudus raidę M) galvą perkelsi į norimą vietą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 21 sausio 2008 - 18:55
QUOTE(seava @ 2008 01 02, 12:44)

Seava, būk gerutė, parašyk kaip iš ten parsisiųsti, nes norėčiau nemažai, bet niekaip neišeina unsure.gif
topsecret.gif pasijaučiau visiška tundra mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 21 sausio 2008 - 19:15
Merginos, o iš kur jūs tiek žinot ? Iš kur tiek daug naudingų patarimų randat ? ax.gif Gal kokias knygas skaitot, pasidalinkit rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 21, 12:05)
Čia šiandieninis smile.gif Vyro sesei padariau smile.gif
user posted image

kaip grazu. Saunuole thumbup.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 21, 13:30)
niu nesuprantu isaugau gif bet nemirksi g.gif o kaip galeciau cia ikelt foto?kad parodyti kaip gaunasi? rolleyes.gif

isidek ikoki savo interneto puslapi kur foto dedi, nukopinsi adresa ir ikelsi cia mirksiukas.gif

QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 21, 14:34)
Atsitiko man šiokia tokia nelaimė su PHOTOSHOP'u...  verysad.gif  Kai atsidarau nuotrauką ir noriu ją koreaguoti neišeina, nes ant nuotraukos užsideda rankytė, vietoj rodyklės, o prie funkcijų su rodykle viskas gerai, bet kai reikia apibrėžti  kokią nors nuotraukos vietą neišeina, nes ant nuotraukos vietoj rodyklės vaikšto ta ranka ir niekaip... Kaip aš galėčiau nuimti ją, kad ant nuotraukos galėčiau vaikščioti su rodykle... ? Prie funkcijų ta ranka nepažymėta... Nežinau ką daryt... Padėkit...

dar nesu susidurusi su tokia problema ax.gif

QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 21, 16:30)
Ačiū tau labai  wub.gif  Dar norėjau paprašyti gal kas pamokytų štai ko : Turiu keletą nuotraukų ir iš jų norėčiau pasidaryti kaip SlideShow filmuką naudojamą kaip avatarą, tokią animaciją, kurioje kas 1 sekundę keičiasi tie paveiksliukai... Tikriausiai mintį supratote...  4u.gif  Gal žinote ir galėtumėte čia pamokyti kaip galėčiau tai susikurti ?  4u.gif  wub.gif

as idejau pamokele mirksiuku pradzioje, tai daryk taip pat thumbup.gif

QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 21, 19:53)
Merginos, o iš kur jūs tiek žinot ? Iš kur tiek daug naudingų patarimų randat ?  ax.gif  Gal kokias knygas skaitot, pasidalinkit  rolleyes.gif  ax.gif

bandom, mokomes ir gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 21, 19:14)
Seava, būk gerutė, parašyk kaip iš ten parsisiųsti, nes norėčiau nemažai, bet  niekaip neišeina unsure.gif 
topsecret.gif pasijaučiau visiška tundra mastau.gif

spaudi desiniam kampe Details o tada pasirenki su kuo parsisiust
Download from RapidShare :
Download from DepositFiles :
Download from EasyShare :

o kai atsidaro kuris nors is tu puslapiuku ,dazniausiai reikia palaukt kazkiek sekundziu,ten raso kiek.paskui papraso ivest koda Please enter code: jis buna parasytas ,tik reikia pakartot.. o po to iskrenta lentele,apie issaugojima,nurodai kur kompiuteryje nori patalpint atsiusta faila. dazniausiai failai suarhyvuoti buna,o kaip isarhyvuot nemoku paaiskint,as susitvarkau ,bet gal tam programa kokia pries tai reikia parsisiust nezinau.jei nesigaus,kai grys mano MB is sporto ,paklausiu ir papasakosiu cia.

tiutia_007,taigi mes cia ir dalinames tuo ka zinom 4u.gif o siaip domimes ieskom,knygu irgi yra nemazai,kai tikrai idomu nors ir is po zemiu iskasi informacija lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 21, 14:34)
Atsitiko man šiokia tokia nelaimė su PHOTOSHOP'u...  verysad.gif  Kai atsidarau nuotrauką ir noriu ją koreaguoti neišeina, nes ant nuotraukos užsideda rankytė, vietoj rodyklės, o prie funkcijų su rodykle viskas gerai, bet kai reikia apibrėžti  kokią nors nuotraukos vietą neišeina, nes ant nuotraukos vietoj rodyklės vaikšto ta ranka ir niekaip... Kaip aš galėčiau nuimti ją, kad ant nuotraukos galėčiau vaikščioti su rodykle... ? Prie funkcijų ta ranka nepažymėta... Nežinau ką daryt... Padėkit...

man irgi buvo panasiai ,kol daejo doh.gif pasirodo ankt klaviaturos ,kamutyje knyga uzdeta ir nuspausta kazkoks mygtukas.... lotuliukas.gif tavo atveju gal ir kita beda.. g.gif
Atsakyti
http://public.fotki....22copycopy.html


o kodel man nuoroda nusikopina o neisikelia kad butu grinai nuotrauka cia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 21 sausio 2008 - 20:51
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 21, 20:50)
http://public.fotki....22copycopy.html
o kodel man nuoroda nusikopina o neisikelia kad butu grinai nuotrauka cia? g.gif

tu nori i SM nuotrauka ikelt??? tai kiek as suprantu,kad is MyFotki ir neiseina ikelt,bent jau as negirdejau,kad galima butu,nu gal g.gif is Photobucketo bandyk ten registruokis.IMG koda reikia nukopijuot.daug labai yra sita tema pridiskutuota SM apie nuotrauku ikelima.pasiskaitytk.
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2008 01 21, 20:53)
Merginos, o iš kur jūs tiek žinot ? Iš kur tiek daug naudingų patarimų randat ?  ax.gif  Gal kokias knygas skaitot, pasidalinkit  rolleyes.gif  ax.gif

Turiu pora knygų nusipirkus, iš pradžių tik iš jų ir mokiausi, bet internete daugiau pamokų ir visokių patarimų čia iš kart gali sulaukt, kad pastaruoju metu jos man praverčia tik tada, kai dingsta netas. O šiaip bandymų keliu ax.gif
QUOTE(seava @ 2008 01 21, 21:37)
spaudi desiniam kampe Details  o tada pasirenki su kuo parsisiust
Download from RapidShare :
Download from DepositFiles :
Download from EasyShare :

o kai atsidaro kuris nors is tu puslapiuku ,dazniausiai reikia palaukt kazkiek sekundziu,ten raso kiek.paskui papraso ivest koda   Please enter code: jis buna parasytas ,tik reikia pakartot.. o po to iskrenta lentele,apie issaugojima,nurodai kur kompiuteryje nori patalpint atsiusta faila. dazniausiai failai suarhyvuoti buna,o kaip isarhyvuot nemoku paaiskint,as susitvarkau ,bet gal tam programa kokia  pries tai reikia parsisiust nezinau.jei nesigaus,kai grys mano MB is sporto ,paklausiu ir papasakosiu cia.

Kažkokia nesamonė, visom tom nuorodom parsiunčia tik html puslapį, iš kurio, kaip suprantu, jau turėčiau parsisiųst trokštamą failą. Jame galima pasirinkti kažkokią arba premium (mokamą) versiją, arba free. Kai spaudžiu free download, visada tas pats, išmeta lentelę, kad "Ši byla neegzistuoja" mad.gif gal kokios nors programos parsisiuntimui neturiu g.gif išarchyvuot tai mokėčiau, tik kad parsisiųst išeitų ax.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 21, 21:50)
http://public.fotki....22copycopy.html
o kodel man nuoroda nusikopina o neisikelia kad butu grinai nuotrauka cia? g.gif

ne tą nuorodą copini.
Iš public.fotki nuotraukas reikia įkėlinėti taip:
atsidarai nuotrauką,
spaudi po ja "Share photo", apačioje atsiranda nuoroda "HotLink this image", ją paspaudi ir atsidariusiame lange nucopini ketvirtą adresą, esantį po užrašu "BBCODE photo for forums:" ir jį tiesiog nupeistini į SM postą, nieko papildomai spaudyti nebereikia ax.gif
Kaip supratau, tu šitą norėjai parodyti:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 21 sausio 2008 - 22:18
einu paziuret kas ten darosi g.gif jau senokai nieko nesiunciau,gal nebeduoda g.gif
Papildyta:
katik rema kazkoki vestuvini parsisiunciau su .easy-share.com viskas gerai. o kiek kartu bandei,gal pataikei ant kokio jau nebegaliojancio failo g.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 21, 23:27)
einu paziuret kas ten darosi g.gif  jau senokai nieko nesiunciau,gal nebeduoda g.gif
Papildyta:
katik rema kazkoki vestuvini parsisiunciau su .easy-share.com viskas gerai. o kiek kartu bandei,gal pataikei ant kokio jau nebegaliojancio failo g.gif

nemažai bandžiau, bet bėda ta, kad ne pirmąsyk susiduriu su šita problema, kažkada jau bandžius esu siųstis iš kito tinklapio bet būdavo tas pats, kad atsiunčia tik nuorodą į html puslapį, o toliau viskas tas pats verysad.gif anksčiau maniau, gal rimtai tų failų jau nebėra, bet dabar įsitikinu, kad kažkas čia tik su mano pc negerai, matyt kažkokios programėlės gal trūksta iki pilnos laimės unsure.gif
Atsakyti