Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 19, 22:37)
Sveikutes 4u.gif prasau pagalbos gal kuri zinote kaip savo galva uzdeti ant kito zmogaus kuno?su photoshopu? mirksiukas.gif

pamokele rasi CIA puslapio apacioje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 20, 00:48)
pamokele rasi CIA puslapio apacioje  mirksiukas.gif

Benitux aciuka tau is taves visada sulauksi pagalbos 4u.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 20, 01:35)
Benitux aciuka tau is taves visada sulauksi pagalbos 4u.gif  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Niu jo radau tik bliamba zale visai esu nei galvos sumazint neiseina nei ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 20, 10:12)
Niu jo radau tik bliamba zale visai esu nei galvos sumazint neiseina nei ka g.gif

Sumazinti ar padidinti gali su IMAGE-IMAGE SIZE
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 20, 12:40)
Sumazinti ar padidinti gali su IMAGE-IMAGE SIZE

o kad man visa foto mazinasi o ne galva g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2008 01 20, 12:40)
Sumazinti ar padidinti gali su IMAGE-IMAGE SIZE

benitux o gal zinai mirksiuku pamokele? blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
dar pamazint galima su moove tool,tik reikia uzdet varnele virsuje ,kad atsirastu transformavimo linijos tokios,nezinau kaip pavadint.arba EDIT- TRANSFORM
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
noriu ir aš išmokti su šia programa dirbti ax.gif prisižiūrėjau kokius nuostabius rėmelius kuria Rusijos mamų forume wub.gif thumbup.gif
jeigu ką klausiu jūsų patarimo 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 20, 12:47)
o kad man visa foto mazinasi o ne galva g.gif  biggrin.gif


benitux o gal zinai mirksiuku pamokele? blush2.gif  mirksiukas.gif

tai mazink ta foto kur yra gaslva, o kai sumazinsi perkelsi kur tau reikia mirksiukas.gif

zinau, as ja kuriau, o kas yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2008 01 19, 23:28)
nesuprantu kaip pasui...??

o mažytes foto galima dėti ant didelios kai sumažini tas 9 foto per image ir image size...o poto su  Move tool perkeli ant didelios. smile.gif


kad tiktu dokumentams
Papildyta:
Aciu labai
Papildyta:
tik dar norejau paklaust kaip padaryt fona balta?
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 20, 11:12)
Niu jo radau tik bliamba zale visai esu nei galvos sumazint neiseina nei ka g.gif

jeigu galvą jau išsikirpai tai pasižymėjus tą layerį, kur yra galva, spaudi ctrl+T, ir nuspaudus shift su įstrižine rodyklyte susimažinsi iki kiek tau reikia
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 20, 16:56)
tai mazink ta foto kur yra gaslva, o kai sumazinsi perkelsi kur tau reikia  mirksiukas.gif

zinau, as ja kuriau, o kas yra  ax.gif

jieskojau as jos ior neradau g.gif bet jau zinau kur mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2007 12 22, 14:21)
SUPER PAMOKELE Benitux thumbup.gif  REIKS MEGINTI smile.gif O GAL GALI PASAKYTI IS KUR TU SIUNTIESI TOKIUS GRAZIUS PAVEIKSLELIUS TOKIUS KAIP TAS DRAMBLIUKAS? 4u.gif

niu pavyko man ta pamokele pagaliau tik kaip galeciau cia isideti nuotrauka ta?mmm ir dar kasip tau gavosi zvaigzdutes mirkciojancios man tai taskiukai tik biggrin.gif biggrin.gif jatau net geda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 20, 18:11)
niu pavyko man ta pamokele pagaliau tik kaip galeciau cia isideti nuotrauka ta?mmm ir dar kasip tau gavosi zvaigzdutes mirkciojancios man tai taskiukai tik biggrin.gif  biggrin.gif jatau net geda blush2.gif

Visokiausiu bruchu rasi cia:

zvaigzdutes

lapai

snaiges

sirdeles

geles

dar zvaigzdutes

drugeliai

dar drugeliai
Papildyta:
Kai parsisiūsi susiinstaliuosi taip:

* Eini į C diska - Program Files - Adobe - Photoshop - Presets
* o tada spaudi ant Brushes. Visus parsisiūstus bruchus susikeli i šį faila.
* Einame į Photoshop
* Atidaryk Brushes lentele, ten dešiniame kampe yra rodyklė. paspausi ant jos, tada išmes lentele su visais kuriuos turi Brush,
* Pasirinksi kurį nori, ant jo paspausi ir tau išmes langeli, ir paspausi OK
Atsakyti