Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

Nijoliux, labai graziai thumbup.gif Su kuo taip graziai plaukus apkarpei ax.gif
O mimikos kokios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 16, 20:15)
Nijoliux, labai graziai  thumbup.gif Su kuo taip graziai plaukus apkarpei  ax.gif
O mimikos kokios  wub.gif

Dėkui, Benitux 4u.gif
Su PEN apkarpiau, man su juo patogiausia, tik žkūriu kai kur kruopščiau, kai kur bele kaip gavosi blush2.gif o mimikų tai paduoda vaikinas tik spėk gaudyt, pamaiva ne tas žodis laugh.gif pasižiūrėjau net į save nepanašus kaip išsimaivęs gal tik paskutinėj apatinėj foto mano vaikas bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
merginos norejau paklausti kokius jus formatu issisaugot padarytus remelius bet be nuotraukos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 01 19, 11:32)
merginos norejau paklausti kokius jus formatu issisaugot padarytus remelius bet be nuotraukos? blush2.gif

as tai issisaugau PNG formatu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 19, 12:48)
as tai issisaugau PNG formatu  ax.gif


aha aisku,reiks bandyti didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
*irma*, tai parodyk ka padarei mirksiukas.gif
Atsakyti
cia mano pirmas blynas,nors mano akimis ir prisviles blush2.gif
user posted image
mielai priimsiu kritika ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 19 sausio 2008 - 17:39
QUOTE(*irma* @ 2008 01 19, 17:39)
cia mano pirmas blynas,nors mano akimis ir prisviles blush2.gif
user posted image
mielai priimsiu kritika ax.gif

labai grazu thumbup.gif Netoks jau ir prisviles mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip per photoshopa pasidaryt pasui nuotraukyciu.tarkim ant vienos nutraukos 9 mazytes
Atsakyti
QUOTE(funnygirl- @ 2008 01 19, 23:06)
kaip per photoshopa pasidaryt pasui nuotraukyciu.tarkim ant vienos nutraukos 9 mazytes

nesuprantu kaip pasui...??

o mažytes foto galima dėti ant didelios kai sumažini tas 9 foto per image ir image size...o poto su Move tool perkeli ant didelios. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif prasau pagalbos gal kuri zinote kaip savo galva uzdeti ant kito zmogaus kuno?su photoshopu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(funnygirl- @ 2008 01 19, 22:06)
kaip per photoshopa pasidaryt pasui nuotraukyciu.tarkim ant vienos nutraukos 9 mazytes

File-Automate-Picture Package ismeta lentele kurioje gali pasirinkt kiek kartu padaugint nuotrauka ir kaip isdeliot lape
Atsakyti