Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(Rituxx @ 2008 01 15, 09:08)
sveikutės ir sveikučiai  smile.gif
patarkite prašau kaip su cs3,atliekant kokį nors veiksmą pvz. trinimą grįšti vienu žingsneliu atgal,niekaip nertandu kur tai galima padaryti  doh.gif tenka viską iš naujo atlikti o tai labai daug laiko užima  unsure.gif busiu dėkinga už pagalbą  4u.gif

as turiu CS2, tai manau taip pat ir CS3 turetu buti. Paveiksliuke parodziau. Pabandyk ir bus aiškiau mirksiukas.gif
user posted image
paspausk ant foto, padidės


QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 15, 11:43)
nerandu xforume naujos neuzrakintos temukes remeliams g.gif kur ji gal galite nuoroda ikelt? 4u.gif

Tai remelių yra daug užrakintose temoje.
O neužrakinta rasi CIA
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 15, 13:37)
as turiu CS2, tai manau taip pat ir CS3 turetu buti. Paveiksliuke parodziau. Pabandyk ir bus aiškiau  mirksiukas.gif
user posted image
paspausk ant foto, padidės
Tai remelių yra daug užrakintose temoje.
O neužrakinta rasi CIA



didelis dėkui Benitux 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 15, 12:43)
didelis dėkui Benitux  4u.gif  aciuks.gif

nėra už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 01 15, 10:08)
sveikutės ir sveikučiai  smile.gif
patarkite prašau kaip su cs3,atliekant kokį nors veiksmą pvz. trinimą grįšti vienu žingsneliu atgal,niekaip nertandu kur tai galima padaryti  doh.gif tenka viską iš naujo atlikti o tai labai daug laiko užima  unsure.gif busiu dėkinga už pagalbą  4u.gif

o man paprasčiau per čia trinti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 14, 12:26)
taip pati  mirksiukas.gif 

stai keletas dar:
user posted image

user posted image

user posted image


gal gali paaiskinti kaip tu padarai tokius grazius iskirpimus nuotraukai ideti?nu niekaip neikertu kiek darau schmoll.gif verysad.gif o taip norisi ismokti daryti tokius grazius remelius wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2008 01 15, 14:24)
o man paprasčiau per čia trinti
user posted image

gal gali parašyt tiksliau ar padidint vaizdą nes nesimato kur ten reikia eiti blush2.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
user posted image

kai padarai kokį žingsnį...visada rašo-History...jei tau nepatiko,ar kažką netaip padarei...paspaudi ant to daryti žingsnio su dešinės pelės pusele...ir spaudi- delete.
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 01 15, 13:24)
gal gali paaiskinti kaip tu padarai tokius grazius iskirpimus nuotraukai ideti?nu niekaip neikertu kiek darau schmoll.gif  verysad.gif o taip norisi ismokti daryti tokius grazius remelius wub.gif  blush2.gif

aš turiu prisisiuntusi visokiausiu remeliu uzdejimui, tai uzdedu ax.gif
Tokių gražių dar neišmokau daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 15, 23:06)
aš turiu prisisiuntusi visokiausiu remeliu uzdejimui, tai uzdedu  ax.gif
Tokių gražių dar neišmokau daryti  blush2.gif

tai kad ir šitie gražūs 4u.gif va man į juos bežiūrint gimė mintis, kokių aš norėčiau rėmelių, nes kurį laiką ta linkme žaidžiau visiškai nevaisingai unsure.gif Jau kuris laikas esu užsikrėtusi papuošalų gaminimo liga ir noriu pagamintus įsidėt į gražius rėmelius, bet kol kas tokių dar nepavyko sukurt, kad pačiai patiktų verysad.gif
galvoju, jei gražiai gražiai paprašyčiau, gal Benitux man pagelbėtų ir padarytų flirt.gif blush2.gif pvz pagrindas turėtų būti kaip čia
user posted image
(tie melsvi deimantai), o pats rėmelis
user posted image
va toks kaip čia ant viršaus sidabrinis... blush2.gif ir daugiau nieko nereikia, viskas portreto tipo, su nedaug šonuose kyšančio pagrindo... blush2.gif
Ar galėtum tokį pagaminti, Benitux? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 16 sausio 2008 - 08:05
QUOTE(Benitux @ 2008 01 15, 23:06)
aš turiu prisisiuntusi visokiausiu remeliu uzdejimui, tai uzdedu  ax.gif
Tokių gražių dar neišmokau daryti  blush2.gif


o fonus tu irgi parsisiunti ar taip pat darai?jei nesunku gal gali imesti nuorodele is kur siuntiesi remeliu apipavidalinimui ir fonus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 16, 08:04)
Ar galėtum tokį pagaminti, Benitux?  blush2.gif

Būtinai padarysiu thumbup.gif

QUOTE(*irma* @ 2008 01 16, 10:37)
o fonus tu irgi parsisiunti ar taip pat darai?jei nesunku gal gali imesti nuorodele is kur siuntiesi remeliu apipavidalinimui ir fonus? blush2.gif

FONAI

REMELIAI
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 16, 12:10)
Būtinai padarysiu  thumbup.gif
FONAI

REMELIAI


dekui labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 16 sausio 2008 - 11:49