Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

turiu adobe photoschop elements ir niekaip nerandu šioje programoje kaip dailiai iškirpti pvz.veidą g.gif gal kas turite tokią programą ir paaiškinsite 4u.gif bandau pratrynti aplinkui veidą ,tai labai nelygiai gaunasi o norisi kad butų lygiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 01 09, 17:28)
as nori pasidaryti fona ir pasidaryti remeli kad galeciau nuotrauka ideti ax.gif nu niekaip nesuprantu kaip jus tokius grazius remelius padarot doh.gif  doh.gif

čiayra pamokėlė, kaip pačiai pasidaryti rėmelius.
Čiayra pamokėlė, kaip į rėmelį įdėti nuotrauką

QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 09, 20:01)
o gal galit parasyti adresiuku is kur galima atsisiusti tu remeliu ?? nes as niekur ju nerandu arba nemoku jieskoti  blush2.gif  blush2.gif

Iš čiagalima parsisiųsti gražių rėmelių, pavartyk tą temą.
Tik visos šios nuorodos atsidarys tik tada, kai prisiregistruosi tam forume, o tai labai paprasta.
Dar rėmelių gali rasti šitamerusų tinklapyje, kur viršuj yra nuoroda "Поиск" įeik ir įrašyk "рамки" man suranda 5 nuoroda, kurias paspaudus yra nemažai rėmelių. Gal vienoj nuorodoj varganesni tokie, bet kitoj nemažai ir gražių radau.
Atsakyti
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 09, 19:01)
o gal galit parasyti adresiuku is kur galima atsisiusti tu remeliu ?? nes as niekur ju nerandu arba nemoku jieskoti  blush2.gif  blush2.gif

parasiau i AZ

QUOTE(Rituxx @ 2008 01 09, 20:42)
turiu adobe photoschop elements ir niekaip nerandu šioje programoje kaip dailiai iškirpti pvz.veidą  g.gif gal kas turite tokią programą  ir paaiškinsite  4u.gif bandau pratrynti aplinkui veidą ,tai labai nelygiai gaunasi o norisi kad butų lygiai  rolleyes.gif

tai pasididink foto tiksliau galesi apkirpt. O kai baigsi susimazinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 09, 22:13)
parasiau i AZ
tai pasididink foto tiksliau galesi apkirpt. O kai baigsi susimazinsi  mirksiukas.gif

bandysiu taip apkarpyti rolleyes.gif dekui 4u.gif o kitokio būdo nėra g.gif
Atsakyti
Aciu mergaites jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 09, 21:47)
čiayra pamokėlė, kaip pačiai pasidaryti rėmelius.
Čiayra pamokėlė, kaip į rėmelį įdėti nuotrauką
Iš čiagalima parsisiųsti gražių rėmelių, pavartyk tą temą.
Tik visos šios nuorodos atsidarys tik tada, kai prisiregistruosi tam forume, o tai labai paprasta.
Dar rėmelių gali rasti šitamerusų tinklapyje, kur viršuj yra nuoroda "Поиск" įeik ir įrašyk "рамки" man suranda 5 nuoroda, kurias paspaudus yra nemažai rėmelių. Gal vienoj nuorodoj varganesni tokie, bet kitoj nemažai ir gražių radau.


aha apie xforuma tai zinau,o ta puslapiuka reiks panagrineti thumbup.gif

QUOTE(Benitux @ 2008 01 09, 22:13)
parasiau i AZ
tai pasididink foto tiksliau galesi apkirpt. O kai baigsi susimazinsi  mirksiukas.gif


jei nesunku mestelk ir man i az nuorodu su remeliais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 01 10, 15:12)
jei nesunku mestelk ir man i az nuorodu su remeliais blush2.gif

as imeciau kai nuorodele i xforuma.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 10, 16:39)
as imeciau kai nuorodele i xforuma.lt  mirksiukas.gif


jo ten remeliai tai superinai thumbup.gif klausyk gal gali paaiskinti kaip reikia remlius iskirpti kad linijos butu ne tiesios o tarkim banguotos ar dar kokios ax.gif nu neiseina man tokiu padaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 01 10, 15:48)
jo ten remeliai tai superinai thumbup.gif  klausyk gal gali paaiskinti kaip reikia remlius iskirpti kad linijos butu ne tiesios o tarkim banguotos ar dar kokios ax.gif nu neiseina man tokiu padaryti blush2.gif

jei teisingai supratau, tai paziurek CIA
Atsakyti
user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
kur visos dingote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 13, 14:32)
kur visos dingote  ax.gif

eh... manes prie kompo beveik neprileidzia doh.gif

grazios nuotraukos. 4u.gif remukus gal pati darei?
Atsakyti