Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(seava @ 2008 01 08, 17:26)

ačiū blush2.gif tik dar nelabai kokybiška, pamiršau kai kur ištrinti, pvz apačioj kairėj, virš pianino klavišų, vienoj natoj pamiršau balta foną nuimt biggrin.gif dešinėj pusėj irgi.


user posted image
Atsakyti
pati nuotrauka labai grazi! cia tu?

nesimato tu klaidu,pati kai zinai tai ir matai ...
Atsakyti
Keite, tikrai labai įspūdinga thumbup.gif tik įžiūriu keletą baltų intarpų natose rėmelio kraščiukuose, kurių šiaip neturėtų būti
Pamokėlė su dantų balinimu irgi liuks, labiausiai man patinka, kad pagal tavo pamokėlę su klavišų kombinacijom gaunasi žymiai greičiau, nei kad aš mokiausi iš knygos thumbup.gif

Papildyta:
Iš tikrųjų labai graži mergaitė toje nuotraukoje, prisijungsiu prie Seava ir pakartosiu klausimą: gal ten tu?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 08, 17:56)
pati nuotrauka labai grazi! cia tu?
nesimato tu klaidu,pati kai zinai tai ir matai ...

deja ne aš biggrin.gif
vistiek tos klaidos man akis bado laugh.gif

QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 08, 18:03)
Keite, tikrai labai įspūdinga  thumbup.gif tik įžiūriu keletą baltų intarpų natose rėmelio kraščiukuose, kurių šiaip neturėtų būti
Pamokėlė su dantų balinimu irgi liuks, labiausiai man patinka, kad pagal tavo pamokėlę su klavišų kombinacijom gaunasi žymiai greičiau, nei kad aš mokiausi iš knygos  thumbup.gif

Iš tikrųjų labai graži mergaitė toje nuotraukoje, prisijungsiu prie Seava ir pakartosiu klausimą: gal ten tu??  bigsmile.gif

dėkui 4u.gif joo, tas klaidas pastebėjau. kaip rašiau-akis bado biggrin.gif kitus pavyzdukus bedarydama jau buvau kruopštesnė blush2.gif
yra šiek tiek lengvesnis būdas, tiesiog apvedžiot, desaturate padaryt ir curves pakilnot į viršų lygtais g.gif bet ne toks efektas gaunas cool.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Leptelsiu dėl tos gražios merginos nuotraukos. Rėmėliai tai gražiai uždėti, bet mano kuklia nuomone tie rėmeliai tokią nuotrauką tik gadina blush2.gif - pvz. jei be rėmelio tokią ir ant sienos galvočiau kabinti, tai su rėmeliu...net nežinau, nors pats rėmelis ir gražus. Be nuotrauka jam per stipri gal . Aišku skonio reikalas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TDK: 08 sausio 2008 - 20:59
QUOTE(seava @ 2008 01 07, 17:24)
kad ne per utorenta tai tikrai..  kazkokie kitokie ten.bet siandien to puslapio nebekrauna,nesuprantu kas ten pasidare g.gif
Nijoliux tau jau issiunciau tongue.gif
einu dabar Čiotki siust.


O kodel ne?

ACIU DIDELIS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TDK @ 2008 01 08, 20:57)
Leptelsiu dėl tos gražios merginos nuotraukos. Rėmėliai tai gražiai uždėti, bet mano kuklia nuomone tie rėmeliai tokią nuotrauką tik gadina  blush2.gif - pvz. jei be rėmelio tokią ir ant sienos galvočiau kabinti, tai su rėmeliu...net nežinau, nors pats rėmelis ir gražus. Be nuotrauka jam per stipri gal . Aišku skonio reikalas  blush2.gif

taip taip, suprantu kad tie vaikiški beskoniai rėmeliai tik gadina menišką nuotrauką, bet kitos kompe tingėjau ieškoti todėl paėmiau šitą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 04, 12:56)
elementarų puzzle (kokį pati išmokau daryt) galiu padaryti su fotošopu (už dyką be abejo, nes į profus nesitaikau), tai jeigu nori gali atsiųst foto į Nijoliuxx@gmail.com

gaila nerodo man tų nuotraukyčių su tavo darytais rėmeliais, o aprašymas net labai suintrigavo..  verysad.gif
O tokią puzzle programėlę buvau parsisiuntusi, radau nete, bet neapsižiūrėjau, kad ji netinka mano fotošopo versijai, tai teko ištrinti net neišbandžius  unsure.gif

Dar kartą ačiū už puzzlę clap_1.gif yahoo.gif oro_buckis.gif
O ką jūs žinot apie ACDSee9 photo manager?Galima lygintis su PS?Ar įmanoma nuveikti ką panašaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIKIENĖ: 08 sausio 2008 - 23:00
QUOTE(seava @ 2008 01 08, 13:49)
man vistiek atrodo,kad cia su dydziais beda.labai jau nesutampa .  bandyk viska ant svaraus lapo sutempt tada gal geriau matysis ...  .kai uztempi rema ant nuotraukos ,jie atskiruose sluoksniuose matomi,pazymek ta sluoksni kuris tau neatitinka,remo,ar nuotraukos ir su edit-transform reguliuok. nuorodu su sita pamoka nezinau.o kai darei su viena skyle reme,tada visad gerai gavosi g.gif
Papildyta:

o kaip puikiai tau su plaukais pavyko thumbup.gif


tai su viena tai ciki gaunasi. gal as neaiskiai pasakoju,kai uztempiu rema ant foto,nu ji istampau,ta foto puikiai integruojasi i ta skyle,bet remas gaunasi tokio dydzio kaip nuotrauka,tai kai viena italpinu, kitos skyles iseina is nuotraukos ribu,ir taip neisisaugo, ir gaunasi remas su viena skyle ir nuotrauka. nu jauciu vel nesuprantamai parasiau doh.gif
QUOTE(Benitux @ 2008 01 08, 16:01)
jeigu nuotraukos krastai uzdengia kita remeli tai gali nutrinti foto iki remelio  mirksiukas.gif
tai sumazink dydi nuotraukos
sauni pamokele. Balinsiuos dantis foto  lotuliukas.gif

vat kad esme ne nuotraukoj o reme paciam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatella @ 2008 01 08, 23:49)
tai su viena tai ciki gaunasi. gal as neaiskiai pasakoju,kai uztempiu rema ant foto,nu ji istampau,ta foto puikiai integruojasi i ta skyle,bet remas gaunasi tokio dydzio kaip nuotrauka,tai kai viena italpinu, kitos skyles iseina is nuotraukos ribu,ir taip neisisaugo, ir gaunasi remas su viena skyle ir nuotrauka. nu jauciu vel nesuprantamai parasiau  doh.gif

vat kad esme ne nuotraukoj o reme paciam  g.gif

idek ta savo nepavykusi rezultata,gal tada bus aiskiau kame beda 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 08, 23:40)
Dar kartą ačiū už puzzlę clap_1.gif  yahoo.gif  oro_buckis.gif
O ką jūs žinot apie ACDSee9 photo manager?Galima lygintis su PS?Ar įmanoma nuveikti ką panašaus?

man MB katik isaiskino,kad tai tik perziuros programa,dar akis kogero raudonas galima tvarkyt,dydzius nuotrauku...
Papildyta:
QUOTE(Čiotki @ 2008 01 08, 23:23)
O kodel ne?

ACIU DIDELIS  4u.gif



ar visi remeliai atsidaro?
Atsakyti
Labas visoms menininkems,jai kam dar reikia photoshopo CS3 rasykit i skype:lapiutaite,turiu dvi versijas kur reikia registracijos,ir kur visai nereikia registracijos,atidarai ir veikia mirksiukas.gif
Turiu ir LT pamokas kaip dirbti su photoshopu,kazkada ankciau buvau jas ikelusi 4u.gif O kam reikia CS 3 registracijos ir activizacijos kodu irgi galit parasyt,pabandysiu pagelbet mirksiukas.gif
Atsakyti