Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(seava @ 2008 01 06, 18:06)
o gal i pasta? mirksiukas.gif  paprasciau.nereiks laukt kol patvirtinsi...  tik paste turi turet nemazai vietos,nes vienas remukas 4,5MB
Papildyta:

as dar taip nebandziau,bet man rods turi susikelt abi nuotraukas i viena dokumenta,arba darydama animacija  kaitaliot tas nuotraukas,kad viena butu matoma,o kita ne..  nelabai moku paaiskint... ax.gif

Mano pastas Meskute20@yahoo.com mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 07, 23:38)
CS2 ir mano. plug-inu tai negaliu atsiust,nemoku
o i fotoshopa bent ikelia?nes buna ,kad ikelus nesimato,rodo tik transparent sluoksni,reikia uzdet varnele sluoksniuose,tada pasimato.
Papildyta:
katik pabandziau .atsidaro visi,tik kaip ir sakiau transparent.

kai atsidarinėju failiuką išmeta lentutę "Could not complete your request because an unexpected end-of-file was encountered" ir nebeatidaro visai verysad.gif
Dėl plugino, gal vis tik yra koks nors būdas g.gif
QUOTE(Keite @ 2008 01 07, 23:56)
na jo, tiesiog iškirpt ir į baltą foną
žiauriai ačiūū 

prašom, jei tik nors kiek pagelbėjom smile.gif
šiaip atrodo pagal aprašymus nėra labai sudėtinga, bet kai susiduri su visokiais niuansais, kaip kad aš dabar, kai reikėjo išskirt juodus išsidraikiusius nuo vėjo plaukus iš tamsaus fono, tai extract netiko šioje situacijoje visiškai, nors ir visokiais būdais prieš tai bandžiau pašviesint tą tamsų foną, kad nors kažkoks kontrastas gautųsi; su apvedžiojimo įrankiais kad ir kaip kruopščiai bandžiau apvedžiot, vaizdelis vis vien ne koks išsikeldavo, kol galiausiai dėjau ant kito fono apkirpusi nuotrauką su seno fono gabalu plaukuose ir po to pritaikius maskuotes bandžiau apvalyt, na gal taip geriausiai šioje situacijoje buvo, bet vis tiek rezultatas manęs netenkino schmoll.gif unsure.gif
QUOTE(Donatella @ 2008 01 08, 00:03)
na va katik ismokau nuotrauka iremint bet kaip idet pvz. 2 -3 nuotraukas i remeli?jei yra 3 vietos nuotraukom? tikiuos suprantamai parasiau 
beje radau keleta remuku,gal kam pravers 

rėmukų puslapiukas fainas, dėkui 4u.gif
Prijungsiu ir savo klausimą dėl kelių nuotraukų sukėlimo į vieną failą. Sukelti moku, apvartyti, sumažinti ir kt, moku, tik vat kartais reikia didesnio tikslumo jas sukėlus, kad gražiai žiūrėtųsi, kaip pvz gerai būtų sulygiuoti visas ar tarpus vienodus palikti. Lig šiol tam reikalui naudojau grid, bet gal yra kitų, tikslesnių būdų g.gif
QUOTE(seava @ 2008 01 08, 01:01)
tikiu. atima jegu tas photoshopas doh.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Kadangi kažkaip nieko gero per paskutines dienas su fotošopu nepadariau, nors ir akis išvarvinau, įdedu bent parodyt kaip avatarą susikombinavau (paspaudus išsididina kitame lange) blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 08 sausio 2008 - 12:16
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 08, 12:15)
rėmukų puslapiukas fainas, dėkui  4u.gif
Prijungsiu ir savo klausimą dėl kelių nuotraukų sukėlimo į vieną failą. Sukelti moku, apvartyti, sumažinti ir kt, moku, tik vat kartais reikia didesnio tikslumo jas sukėlus, kad gražiai žiūrėtųsi, kaip pvz gerai būtų sulygiuoti visas ar tarpus vienodus palikti. Lig šiol tam reikalui naudojau grid, bet gal yra kitų, tikslesnių būdų  g.gif

:


tai gal man pasakytum kaip i ta viena faila sukelt kelias nuotraukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatella @ 2008 01 08, 13:00)
sveikos,
nu nervas ima juodai,nesigauna man i viena rema keliu nuotrauku idet  doh.gif nors tu ka  mad.gif sumazinu ta nuotrauka,bet uzdejus remeli, tik ta puse telieka,o kur kitoj pusej remo vieta kitai nuotraukai yra ,jos nebesimato  doh.gif

gal kas zinot kokia nuoroda kur butu parodyta kai kelias foto i viena remuka ikelt?tiksliau trys remukai viename paveikslelyje  ax.gif
o gal kuri daret,ir galetumet nuosekliai man zioplai nuo A iki Z paaiskint  blush2.gif

man vistiek atrodo,kad cia su dydziais beda.labai jau nesutampa . bandyk viska ant svaraus lapo sutempt tada gal geriau matysis ... .kai uztempi rema ant nuotraukos ,jie atskiruose sluoksniuose matomi,pazymek ta sluoksni kuris tau neatitinka,remo,ar nuotraukos ir su edit-transform reguliuok. nuorodu su sita pamoka nezinau.o kai darei su viena skyle reme,tada visad gerai gavosi g.gif
Papildyta:
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 08, 13:15)


Papildyta:
Kadangi kažkaip nieko gero per paskutines dienas su fotošopu nepadariau, nors ir akis išvarvinau, įdedu bent parodyt kaip avatarą susikombinavau (paspaudus išsididina kitame lange) blush2.gif
user posted image

o kaip puikiai tau su plaukais pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš su photoshopu pažaisti. gal galėtumėte parašyti iš kur jį atsisiųsti? dėkui 4u.gif
Atsakyti
o pavyzdžiui jei yra rėmukas toks

user posted image

tai įdedu į ją nuotrauką ir ji būna kaip "ant viršaus". kaip padaryt kad ji būtų "viduj", po rėmuku?.. na kad kraštai visi lygiai su rėmuko vidum būtų ir tt unsure.gif
Atsakyti
o aš pasidalinsiu tuo, ką moku blush2.gif

AKINANTI ŠYPSENA:
atsidarome nuotrauką

user posted image

pasiimam PEN TOOL, pažiūrim ar nustatymai tokie:

user posted image

pradedam apvedžioti dantis. kai baigiame, spaudžiame su pelyte dešinį klavišą ir pasirenkame MAKE SELECTION.
iššoks langelis, kuriame įvedate:

user posted image

spaudžiam Ctrl + J

sluoksnyje su dantimis spaudžiam Shift + Ctrl + U. dantys tampa pilki - spalva "nusiima".

DĖMESIO
patikrinkite ar sluoksnių nustatymai tokie:

user posted image

spaudžiam Ctrl + U, nusistatome tik LIGHTNESS. aš nustačiau apie 20-25.
dabar pažaidžiam su sluoksnių dėžutėje esančiu OPACITY.

user posted image

nustačiau apie 60%

rezultatas

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Donatella @ 2008 01 07, 23:48)
parasei suprantamai,bet kad s... gaunasi  doh.gif  kai nupastinu i rema neina pastumdyt nuotraukos,ir labai didele gaunas ir nieko nesimato. o be to kaip ta nuotrauka nukopint,jei remo krastai pvz,nelygus?

jeigu nuotraukos krastai uzdengia kita remeli tai gali nutrinti foto iki remelio mirksiukas.gif

QUOTE(Donatella @ 2008 01 08, 12:00)
sveikos,
nu nervas ima juodai,nesigauna man i viena rema keliu nuotrauku idet  doh.gif nors tu ka  mad.gif sumazinu ta nuotrauka,bet uzdejus remeli, tik ta puse telieka,o kur kitoj pusej remo vieta kitai nuotraukai yra ,jos nebesimato  doh.gif

tai sumazink dydi nuotraukos

QUOTE(Keite @ 2008 01 08, 15:57)
o aš pasidalinsiu tuo, ką moku  blush2.gif

AKINANTI ŠYPSENA:

sauni pamokele. Balinsiuos dantis foto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2008 01 08, 16:21)
o pavyzdžiui jei yra rėmukas toks

user posted image

tai įdedu į ją nuotrauką ir ji būna kaip "ant viršaus". kaip padaryt kad ji būtų "viduj", po rėmuku?.. na kad kraštai visi lygiai su rėmuko vidum būtų ir tt  unsure.gif

o jis turi transparent sluoksni?na ar permatomas tas vidus?jei taip tai reikia uztempti rema ant nuotraukos.arba ,jei uztempi nuotrauka ant remo ,turi sukeist sluoksnius vietom.
o jei remuka issisaugojai kaip atvirute, tada su magic tool pazymi ta "skyle" ir su backspace istrini .kad butu permatoma. mirksiukas.gif

Keite, gera pamoka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 08, 16:06)
o jis turi transparent sluoksni?na ar permatomas tas vidus?jei taip tai reikia uztempti rema ant nuotraukos.arba ,jei uztempi nuotrauka ant remo ,turi sukeist sluoksnius vietom.
  o jei  remuka issisaugojai kaip atvirute, tada su magic tool pazymi ta "skyle" ir su backspace istrini .kad butu permatoma. mirksiukas.gif

Keite, gera pamoka thumbup.gif

jei neturi permatomo sluoksnio tai galite su stebuklinga lazdele iskirpti ta balta fona ir lengvai matysis foto mirksiukas.gif
Atsakyti
labai visoms ačiū, pavyko wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2008 01 08, 18:04)
labai visoms ačiū, pavyko  wub.gif  wub.gif  wub.gif

user posted image

ispudinga thumbup.gif
Atsakyti