Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

laba diena, as irgi uzsikalbliavau su tuo photoshopu doh.gif gal galetumet papasakot,kaip reikia padaryti animacija is dvieju nuotrauku? Ta prasme turiu dvi nuotraukas ta pacia poza,tik veido mimika skirtinga,tai noreciau pasidaryt, kad nuotraukoj veido mimika kaitaliotusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 06, 12:22)
labai grazus remeliai. Gal gali atsiust man i pasta  blush2.gif  (benajul@gmail.com)

galiu. tik sitie tai mano daryti,as siunciau is kompo parsiustus,grazesni jie. mirksiukas.gif einu tuoj ... issiusiu
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 06, 15:55)
galiu.  tik sitie tai mano daryti,as siunciau is kompo parsiustus,grazesni jie. mirksiukas.gif einu tuoj ... issiusiu

Mmmm...... grozis o butu galima ir man? 4u.gif Mano skype LRMetlovai drinks_cheers.gif Labai lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 01 06, 16:39)
Mmmm...... grozis o butu galima ir man? 4u.gif Mano skype LRMetlovai drinks_cheers.gif Labai lauksiu mirksiukas.gif

o gal i pasta? mirksiukas.gif paprasciau.nereiks laukt kol patvirtinsi... tik paste turi turet nemazai vietos,nes vienas remukas 4,5MB
Papildyta:
QUOTE(Donatella @ 2008 01 06, 15:49)
laba diena, as irgi uzsikalbliavau su tuo photoshopu  doh.gif  gal galetumet papasakot,kaip reikia padaryti animacija is dvieju nuotrauku? Ta prasme turiu dvi nuotraukas ta pacia poza,tik veido mimika skirtinga,tai noreciau pasidaryt, kad nuotraukoj veido mimika kaitaliotusi  g.gif

as dar taip nebandziau,bet man rods turi susikelt abi nuotraukas i viena dokumenta,arba darydama animacija kaitaliot tas nuotraukas,kad viena butu matoma,o kita ne.. nelabai moku paaiskint... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 06, 16:55)
galiu.  tik sitie tai mano daryti,as siunciau is kompo parsiustus,grazesni jie. mirksiukas.gif einu tuoj ... issiusiu

gal ir man galite atsiūst blush2.gif dolly-bird@mail.ru
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OLIUKE @ 2008 01 06, 18:09)
gal ir man galite atsiūst  blush2.gif  dolly-bird@mail.ru
Ačiū 4u.gif

gerai tuoj.

dauguma ju is cia
http://avaxsphere.co...phics/photoshop
man labai patinka sitas psl. tik pasikuist reikia nepatinget,daug geru dalyku yra.ir o remuku ypac mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, kaip būtų su PS prailgintii ir visaip kitaip pagražinti blakstienas? Gal koks brushas yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatella @ 2008 01 06, 14:49)
laba diena, as irgi uzsikalbliavau su tuo photoshopu  doh.gif  gal galetumet papasakot,kaip reikia padaryti animacija is dvieju nuotrauku? Ta prasme turiu dvi nuotraukas ta pacia poza,tik veido mimika skirtinga,tai noreciau pasidaryt, kad nuotraukoj veido mimika kaitaliotusi  g.gif

yra pamokele mirksiuku pradzioje, tai taip pat daryk mirksiukas.gif

QUOTE(seava @ 2008 01 06, 14:55)
galiu.  tik sitie tai mano daryti,as siunciau is kompo parsiustus,grazesni jie. mirksiukas.gif einu tuoj ... issiusiu

gavau thumbup.gif aciu
Papildyta:
QUOTE(Rumute @ 2008 01 06, 19:20)
Labas, kaip būtų su PS prailgintii ir visaip kitaip pagražinti blakstienas? Gal koks brushas  yra?  g.gif

VA CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 06 sausio 2008 - 19:51
Aptikau interaktyvu PS kursą, gal kam bus idomu. pasiimti galima iš čia
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 06, 20:50)

geri teptukai thumbup.gif aciu.
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 01 06, 19:50)
yra pamokele mirksiuku pradzioje, tai taip pat daryk  mirksiukas.gif
gavau  thumbup.gif  aciu
Papildyta:

VA CIA

bandziau, bet nesigavo,nes tos pacios nuotraukos layer'iai gaunasi,arba as dvieju skirtingu issaugot nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 06, 18:20)
gerai tuoj.

dauguma ju is cia
http://avaxsphere.co...phics/photoshop 
  man labai patinka sitas psl.  tik pasikuist reikia nepatinget,daug geru dalyku yra.ir o remuku ypac mirksiukas.gif


kiek as bandziau tai niekaip nesuprantu kuris ten yra kuris tarkim kaip remelius atisdarai o donwladu ten daug verysad.gif gal gali paaiskinti kuris ten tu remeliu? blush2.gif
Atsakyti