Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su potoshopu programa

QUOTE(seava @ 2008 01 03, 19:45)
einu issiaiskint kokie ten dydziai ir atsiusiu.
Papildyta:
issiaiskinau po 4,5MB
Papildyta:
raso,kad pas tave vietos nepakanka.neissisiuncia.nebent Gmail.lt atsidarytum pasta..

tuoj idesiu tada kita ten tikrai turi buti tuscia,nes nesinaudoju juom blush2.gif ijasaite@mailbox.lt dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 02, 17:25)
thumbup.gif Kaip aš jums pavydžiu.Žiauriai gražios nuotraukos.Labai patiko su puzzle,pati norėčiau tokią turėt.Bet gaila neturiu programos,o kad ir turėčiau pagal duotas nuorodas internete,nemokėčiau išarchyvuot. blush2.gif Tad belieka tik pavydėt jums visoms,kad esat tokios protingos. rolleyes.gif

elementarų puzzle (kokį pati išmokau daryt) galiu padaryti su fotošopu (už dyką be abejo, nes į profus nesitaikau), tai jeigu nori gali atsiųst foto į Nijoliuxx@gmail.com
QUOTE(seava @ 2008 01 03, 15:05)
o puzle sudetingesnis reikalas.tai visa programele,kuri isideda i photoshopa kaip plug-inas.  daro visokiu formu ir tankumo puzles reguliuojasi liniju ryskumas,plotis. nerealus dalykas.tik savo jegom as programeles negaleciau niekam persiust,nemoku.o mano MB  dabar magistrini raso,laiko neturi.

gaila nerodo man tų nuotraukyčių su tavo darytais rėmeliais, o aprašymas net labai suintrigavo.. verysad.gif
O tokią puzzle programėlę buvau parsisiuntusi, radau nete, bet neapsižiūrėjau, kad ji netinka mano fotošopo versijai, tai teko ištrinti net neišbandžius unsure.gif
Atsakyti
kurios tau nerode?
user posted image


user posted image
remelis va sitas
user posted image



ijasaite@mailbox.lt einu siust tau remuku mirksiukas.gif
Atsakyti
mamytės išmokinkit iškirpti elementą iš paveiksliuko blush2.gif ta prasme pvz yra paveiksliukas su trim žmonėm. ir man reikia vieną žmogų iškirpti ir jį padaryt kaip atskirą paveiksliuką/failą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2008 01 05, 19:09)
mamytės išmokinkit iškirpti elementą iš paveiksliuko  blush2.gif  ta prasme pvz yra paveiksliukas su trim žmonėm. ir man reikia vieną žmogų iškirpti ir jį padaryt kaip atskirą paveiksliuką/failą  blush2.gif

suprantu taip...nori iškirpti elementą ir įstatyti į kitą fona?
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 04, 16:37)
kurios tau nerode?

nei vienos nerodė...
db net užsisaugojau nes atrodo įspūdingai, reiks prie progos pabandyt panašiai padaryt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 04, 13:56)
elementarų puzzle (kokį pati išmokau daryt) galiu padaryti su fotošopu (už dyką be abejo, nes į profus nesitaikau), tai jeigu nori gali atsiųst foto į Nijoliuxx@gmail.com

gaila nerodo man tų nuotraukyčių su tavo darytais rėmeliais, o aprašymas net labai suintrigavo..  verysad.gif
O tokią puzzle programėlę buvau parsisiuntusi, radau nete, bet neapsižiūrėjau, kad ji netinka mano fotošopo versijai, tai teko ištrinti net neišbandžius  unsure.gif

o kaip darai puzlę?
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2008 01 05, 19:09)
mamytės išmokinkit iškirpti elementą iš paveiksliuko  blush2.gif  ta prasme pvz yra paveiksliukas su trim žmonėm. ir man reikia vieną žmogų iškirpti ir jį padaryt kaip atskirą paveiksliuką/failą  blush2.gif

šita pamoka pasinaudot nebandei? arba čia (tik pavažiuok žemyn, kur sekanti pamoka) praktiškai tas pats, nors rašo, kaip iškirpt gražiai plaukus, bet ir visam žmogeliui pritaikyt galima, arba
1. atsidaryk nuotrauką (CTRL+O arba File > Open)
2. su bet kuriuo žymėjimo (pvz. Lasso, Polygonal Lasso, Magnetic Lasso arba Pen) įrankiu apvesk norimą iškirpti žmogeliuką. Man labiausiai patinka Pen, bet su juo apvedus papildomai dar reik nueiti ten, kur layer dėžutė, pasirinkti kortelę Paths ir paspausti CTRL+ikoną šalia užrašo Work Path, tik tada atsiranda žymėjimas, toliau visais atvejais spaudžiam
3. CTRL+C
4. toliau atsidaryk arba nuotrauką su norimu fonu (CTRL+O arba File > Open), arba tiesiog tuščią lapą (CTRL+N arba File > New)
5. spaudi CTRL+V
6. CTRL+T
7. laikydama nuspaudus SHIFT mygtuką sumažink ar padidink įkeltą paveiksliuką (jei to reikia), ENTER
6. Su Move Tool (M) perkelsi į norimą vietą.

Papildyta:
QUOTE(zinulė @ 2008 01 05, 22:25)
o kaip darai puzlę?

čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 05 sausio 2008 - 22:11
QUOTE(Nijoliux @ 2008 01 05, 22:11)
nei vienos nerodė...
db net užsisaugojau nes atrodo įspūdingai, reiks prie progos pabandyt panašiai padaryt  bigsmile.gif

blush2.gif dekui


ar gavai remelius?
Papildyta:
jau susipainiojau doh.gif Irmai gi siunciau doh.gif

Irma,ar gavai tuos remus??
Papildyta:
kelios remo versijos.gaila kompas letas,tai vargas kol ka padarai.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 05, 23:50)
kelios remo versijos.gaila kompas letas,tai vargas kol ka padarai.

user posted image

user posted image

user posted image

labai grazus remeliai. Gal gali atsiust man i pasta blush2.gif (benajul@gmail.com)
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2008 01 06, 00:50)
blush2.gif  dekui
ar gavai remelius?
Papildyta:
jau susipainiojau  doh.gif  Irmai gi siunciau doh.gif 

Irma,ar gavai tuos remus??
Papildyta:
kelios remo versijos.gaila kompas letas,tai vargas kol ka padarai.

user posted image

user posted image

user posted image


aha gavau labai aciu nuostabus remeliai tikrai jau zinau kur juos panaudosiu thumbup.gif thumbup.gif dar karteli aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 01 06, 14:07)
aha gavau labai aciu nuostabus remeliai tikrai jau zinau kur juos panaudosiu thumbup.gif  thumbup.gif dar karteli aciu 4u.gif

jo ,parinkau kelis grazesnius,idek cia kai kazka padarysi blush2.gif
Atsakyti