Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės Lenkijoje

user posted image

Na va ikeliu viena is savo pirkiniu bigsmile.gif 75D, nors kelios mamytes minejo, kad Lupoline parduotuvej pamazinti dydziai, si liemenele ne kiek nepamazinta. Gal kas noretu pirkti ar keistis? ax.gif O kokybe gera ir apskritai man grazi liemenele, tokia net sventine atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolika @ 2007 12 26, 22:32)
user posted image
Parduodu nauja,ka tik gauta golfuka.Dydis 36-38 bet padidintas
Vilnius




o is kur juos siunteisi?as ir noriu tik reik mazesnio dydzio,gal yra? mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas pirkot batus is butyk.pl? man iskilo klausimelis del dydzio - siaip nesioju 39-40, o pagal lenku instrukcijas kai ismatavau koja, tai gaunasi, kad pas juos turi buti 41, bet as niekada 41 neturejau batu g.gif kaip ten su tais dydziais?? 4u.gif
Atsakyti
kokiu groziu yra apatinio trikotazo puslapiukuose ax.gif wub.gif wub.gif wub.gif ...norejau jusu paklausti, kaip tu groziu kokybe ir kaip su ismierom, nes LT rasti man sunku, o jei randu tai kaineles ohoho doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2008 02 23, 21:35)
kokiu groziu yra apatinio trikotazo puslapiukuose ax.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ...norejau jusu paklausti, kaip tu groziu kokybe ir kaip su ismierom, nes LT rasti man sunku, o jei randu tai kaineles ohoho doh.gif  lotuliukas.gif


Del dydziu sunkoka pasakyti, net vienos firmos uzsakius du modelius vienas toks, kitas kitoks g.gif Bet kokybe tai gera thumbup.gif
Atsakyti
na tai reikes ryztis galu gale ir uzsisakyti nors viena pradziai pabandymui thumbup.gif
Atsakyti
Atsiliepkit, kurios užsisakynėjot iš forever21 4u.gif
man įdomu kaip ten su dydžiais 4u.gif
Atsakyti
tai nei viena nesat pirkusios? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 02 27, 17:57)
Atsiliepkit, kurios užsisakynėjot iš forever21  4u.gif
man įdomu kaip ten su dydžiais  4u.gif



QUOTE(Vitulka @ 2008 03 03, 16:24)
tai nei viena nesat pirkusios? mastau.gif

tai kad tu klausi lyg apie parduotuve, bet ne lenku, o cia dalinasi ispudziais apie PL (Lenkijos) parduotuves g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 03 03, 16:24)
tai nei viena nesat pirkusios? mastau.gif

aham vitulka, ne sita temyte biggrin.gif alaja manrods perka is ten. geriausia klausti toj temoj kur uzsakineja rubus is ten. patars tau viska greit mamytes kitos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 03 kovo 2008 - 17:56
ot žiopla doh.gif doh.gif

klausiau ir temoj, kurioj užsakynėja, bet cool.gif
Atsakyti
As va siandien pasiemiau savo mazei koinytes ir mazos sad.gif gal kam reik,11-12cm kojytei,bet manyciau 9-10 tik,rasykit i az

user posted image
user posted image
Papildyta:
P.S. pedkelnes emiau 116-122 bet ir nepataikiau,nors ugis berniuko 116 sad.gif nu bet jas paliksiu panom po namus nors sunesios,o jei kam reik sakykit parduosiu ir jas wink.gif va tokios jos
user posted image
Atsakyti