Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės Lenkijoje

QUOTE(balbetka @ 2008 01 18, 23:00)

nieko gero neradau
Atsakyti

Gal ka sudomins tokios 3/4 kelnes. 4u.gif
user posted image

Daugiau info apie juos cia 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti jau užsisakiusių, per kiek laiko ateina prekės, ir jas reikia pašte atsiimti? Koks yra mokestis pristatymo?
Atsakyti
Žiūrint iš kur užsakai. Ar iš užsienio, ar Lietuvos. Kiekvienas užsakymas skirtingai. Ir mokestis taip pat, jei Lietuvoj per paštą keliauja tai man kainavo vieną kartą 3,5 Lt., kitą kartą 4 Lt. Čia aš iš savo patirties. ax.gif
Atsakyti
Laba merginos,
Tik dabar pamaciau sia tema tongue.gif
Dar pries naujaka pirkau siuos batukus is butyk.pl. tada jie kainavo apie 100 zl, tai su visais atsiuntimais isejo apie 130 Lt. Nesioju 36-37, emiau 37, tai dydis kaip tik tiko!Batukai odiniai, man labai patiko modeliukas ir be galo patogus kulniukas bigsmile.gif O dar uz tokia kaina!!!Nesioju vos ne kasdien ir geru zodziu miniu Hopeidea 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2008 01 22, 20:02)
Norėčiau paklausti jau užsisakiusių, per kiek laiko ateina prekės, ir jas reikia pašte atsiimti? Koks yra mokestis pristatymo?

Visada viskas priklauso nuo svorio.... 4u.gif
Jeigu siustis LT, tai tarifai cia prasom. 4u.gif

Jeigu is uzsienio internetiniu parduotuviu....pas kiekviena tarpininke 1 psl yra parasytos salygos. 4u.gif
cia prasom 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis
Gal galit pakomentuoti, kaip su dydziais is sios parduotuves:
http://diores.pl/pol...mp;rozmiar__id=

Noriu uzsisakyti naktinukus, bet nezinau koki pasirinkti dydi. Virsus turetu buti S, o apacia M. Ka patartumete? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samiene @ 2008 01 28, 21:45)
Labas vakarelis
Gal galit pakomentuoti, kaip su dydziais is sios parduotuves:
http://diores.pl/pol...mp;rozmiar__id=

Noriu uzsisakyti naktinukus, bet nezinau koki pasirinkti dydi. Virsus turetu buti S, o apacia M. Ka patartumete?  g.gif  ax.gif

sitam komplektelyje yra ir stringai ir jei neklystu tai medziaga nera tampri. Sunku net ir pasakyti ka ir patarti g.gif man asmeniskai geriau virsus laisvesnis nei apacia tokia, kad traska braska kai isirioglinu blush2.gif
Atsakyti
vel cia kraustomies laikinai?.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 31 sausio 2008 - 14:55
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BloodBlondie @ 2008 01 31, 14:50)
sitam komplektelyje yra ir stringai ir jei neklystu tai medziaga nera tampri. Sunku net ir pasakyti ka ir patarti  g.gif man asmeniskai geriau virsus laisvesnis nei apacia tokia, kad traska braska kai isirioglinu  blush2.gif

drinks_cheers.gif As taip ir padariau. Pasiemiau didesnius, nes nesinori kad siules per klubus trasketu! biggrin.gif
Atsakyti
Mazoka cia ispudziu, ziuriu. As irgi patingejau surasyti blush2.gif Justinele, matau parduodamus naktinukus, man idomu, koks visgi buvo ju dydis realiai (kazkaip keista, kam rinkaisi L budama nestambi) user posted image
Atsakyti